Gra w kości - nowicjusz/szuler

+
A ja mam problem z... biedynm szulerem :whatthe: Otoz choc mam w sakiewce nieco ponad 4tys, i gram z ow Kosterem z szulerni czy jak mu tam, moge obstawic max 20 orenowi koniec koncow wygrac ok 80... troche kiepsko, patrzac na fakt ze hierofanta obskubalem na ok 1000Inna sprawa jest taka, ze nie moge zagrac z Jaskrem, nie ma wogle takiej opcji, nawet po kilku winiaczach...Juz sie boje ze bedzie to mozliwe w 4 rozdziale... ktos wie kiedy bedzie to mozliwe, czy wystapil u mnie jakis nieodwracalny blad?
 
Meldvin said:
Inna sprawa jest taka, ze nie moge zagrac z Jaskrem, nie ma wogle takiej opcji, nawet po kilku winiaczach...Juz sie boje ze bedzie to mozliwe w 4 rozdziale... ktos wie kiedy bedzie to mozliwe, czy wystapil u mnie jakis nieodwracalny blad?
Z Jaskrem możesz grać w III Akcie ale nie posuwa on jeszcze wtedy zadania "Kościany Poker". Można z nim grać też w IV Akcie i wtedy będzie to kolejny szuler do przodu.
 
Sprawa pewnie poruszana wiele razy chodź nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na TAK bądź NIE. Mianowicie jestem w Akcie III gdzieś pod koniec tuż przed zejściem do kanałów wraz ze strażnikami. Chciałem zrobić ww quest ale okazało się że grać mogę tylko z ogrodnikiem (wygrałem) Vaska nie chce ze mną grać ani Carmen. Zoltana w ogóle nie mogę zlokalizować (niema go ani w misiu kudlaczu ani w dzielnicy nie ludzie ani w domu Vivaldiego) Trochę jak z broszami salamadry ktorych juz nie Kupiec Leuvaarden a Declan Leuvaarden nie chce a quest nadal mi się wyświetla. Czy da się Skokczyc Koscianego Pokera w Aktcie III albo Potem w IV ?Czy ewentualnie da się w jakiś mniej honorowy sposób zakończyć ten quest i quest z broszami ? - chodzi mi tu o jakiś kod trainer albo coś.Przyznam że bardzo irytują mnie niezakonczone questy ktorych nie mogę zakończyć :/Dzięki za odpowiedzi.Witaj na forum :)Scaliłam Twój wątek z istniejącym, jak widzisz - bo po zakładać nowy temat, skoro można się dopisać?Pozdrawiam - Undomiel
 
Trochę nie rozumiem pytania. O ile pokonałeś wszystkich przeciwników to jeszcze kilku znajdziesz w IV rozdziale a w V będziesz mógł grać z:
Królem Foltestem o tytuł legendy kościanego pokera.
 
Ok, No to tłumacze. Nie skonczyłem quest Nowicjusz a jestem już w Akcie III. Grałem tylko z ogrodnikiem a nie moge już grać z nikim z podgrodzia a z Caremen i Vaska nie mam możliwości gry po prostu (pamiętam że w Akcie II miałem ale teraz nie mam). Dodatkowo do spotkania w Nokarcie z Jaskerem i Zoltanem nie w mieście nie mogę zlokalizować Zoltana nigdzie a o ile dobrze się zoreintowałem by zakończyć ten quest muszę pogadać właśnie z krasnalem.Jakiś pomysł co mogę zrobić z tym questem.
 
Ok Cofam Pytanie po zainstalowaniu Patcha 1.4 wszystko juz dziala super. Przepraszam za smiecenie na forum.
 
McSloniu said:
Nie musisz pisać 2 postów pod rząd. Jest opcja Modyfikuj.
Nie musisz się bawić w moderatora. Od zwracania uwagi i pouczania nowych userów są Iwona, Keth, Und, Krakers i Flash.:)
 
Isengrim said:
Isengrim said:
Nie musisz pisać 2 postów pod rząd. Jest opcja Modyfikuj.
Nie musisz się bawić w moderatora. Od zwracania uwagi i pouczania nowych userów są Iwona, Keth, Und, Krakers i Flash.:)
Nie musisz się bawić w moderatora. Od zwracania uwagi i pouczania nowych userów są Iwona, Keth, Und, Krakers i Flash.:p
 
Top Bottom