Gry komputerowe

+
Czy mi się wydaję czy na pierwszej prezentacji na E3 (2013) gra wyglądała znacznie lepiej, no ale wtedy wszystkie prezentacje szły na PC, a konsol jeszcze nie było na rynku i dev-kitów ostatecznych. więc musiały na PC chodzić, bo na czym innym.
Teoretycznie to cross-gen... ale nie wiem, czy PS3/XBox 360 mają takie możliwości.

Jak na nowe IP i to do tego MMO-fps od developera który niema doświadczenia dużego z takim mxem, to jest dobry debiut, tylko niektórzy oczekiwali jakiejś rewolucji.
Hmm. Bungie nie jest debiutantem - przecież ma w dorobku sporo tytułów, i to niezłych. A samo Destiny, wg różnych hipotez, powstawało od 3-4 lat.

A teraz tak na poważnie, jak dla mnie oceny rzędu 7/10 nie są złymi dla Destiny na premierze nie świadczy to o złej grze, no ale dużo potencjalnych graczy ma spaczone postrzeganie ocen
Tutaj wchodzimy na kwestię polaryzacji ocen, szczególnie ze strony szeregowych graczy (np. Metacritic). Przeważnie najwięcej jest notek wysokich (8-10) lub bardzo niskich (0-1), a przedział niskich i średnich (2-7) jest jakby rzadszy,

Co nie zmienia faktu, że mamy do czynienia z dość ciekawym (niekoniecznie pozytywnie) przypadkiem, gdy rekord sprzedaży (o ile Activision nie kłamie) wykazała gra raczej przeciętna, względnie - zaledwie dobra.
 
Last edited:
Wiadomość 1:
Lojalnie informuję, że z dniem dzisiejszym wszedł update do pierwszej części Borderlands oferujący steamplay (czy jak to się nazywa). Czyli teraz można łączyć się ze znajomkami i innymi graczami bez problemu przez steam :). Żadnych hajtaczi czy tunnglów.
Jakby co, z chęcią z kimś pogram, mam poziom 20, proszę o info na steamie, mój nick Legatus Legionis lub xhuxixan (nie wiem które sie podaje, bo to drugie to nazwa konta raczej). PS: Chyba jakieś dodatki nawet są za free do tego borderlandsa z tym update'm
Wiadomosc 2:
Jest nowy update do Rome2, który robi upgrade gry do edycji Emperor Edition za FREE i mam nadzieję, dodaje parę fajnych rzeczy :D, naprawia to co było schrzanione i ogólnie z Rome2 robi najlepszą grę z serii Total War. Na pewno nie będę miał czasu dogłębnie sprawdzić tych nowości, ale troszkę na pewno pogram :).
 
Proponowałbym przenieśc posty dot. Destiny do nowego tematu ;)

 
OK, ja też patrzyłem na filmiki z GTA V jak ktoś*przechodzi i dlatego wiem, że gra jest świetna i świetnie wyglądała na starych konsolach. Ale nie kusi mnie oglądać odcinka za odcinkiem, by potem nie mieć przyjemności z grania samemu :) Czekam na V z wywalonym jęzorem w nadziei, że Rockstar nie zwali optymalizacji :)
 
@whitewarrior, ale czytaliśmy recenzje, oglądaliśmy materiały nagrywane przez graczy i wiemy że te gry są fajne. Z recenzji i materiałów graczy z Destiny wynika, że gra nie spełnia oczekiwań przynajmniej na chwilę obecną.
 
Czy polecacie Plants vs Zombies: Garden Warfare to niby taka gra chyba dla dzieciaków, ale może ktoś*miał styczność i może polecić?

Mam chyba kryzys do gier, Diablo 3 mi się*przejadło, MoH Warfighter czeka, to samo z nowym Most Wanted (jakiś*taki dziwny).

No i jest jeszcze opcja Titanfall 48h za friko na Origin, opłaca się instalować?
 

Guest 2686910

Guest
Czy polecacie Plants vs Zombies: Garden Warfare to niby taka gra chyba dla dzieciaków, ale może ktoś*miał styczność i może polecić?

Mam chyba kryzys do gier, Diablo 3 mi się*przejadło, MoH Warfighter czeka, to samo z nowym Most Wanted (jakiś*taki dziwny).

No i jest jeszcze opcja Titanfall 48h za friko na Origin, opłaca się instalować?
Titanfall jest ciekawy. Mi osobiście na tyle podpasował, że po tym okresie próbnym nabyłem drogą kupna.
To taki shooter ADHD, w którym tempo rozgrywki nieraz przypomina mi dni Quake'a III: Areny albo UT. Ale ma model strzelania z CoDów (zero odrzutu broni, no chyba, że naprawdę walisz z haubicy, plus więdniesz po pół serii) i nietypowy 'flow'i (taka gra dwóch połów: pierwsza to Cod na sterydach, druga to taki prostszy Mech Warrior). Ciężko znaleźć do ludzi do gry poza Attrition, ale to nieważne, bo i tak ten tryb jest głównym daniem.
Ogólnie za darmo ciężko nie polecić, kawał solidnego sieciowego shootera (uwaga, mogę nie być obiektywny: jestem okropny w tego rodzaju gry, a w Titanfallu chyba z raz na jakieś 70 gier byłem poza czołową dwójką, więc to może mieć wpływ na moją ocenę. I nie wiem, jak to świadczy o grze, jeśli człowiek bez grama talentu do takich rzeczy tak łatwo sobie radzi.)
 
Czy polecacie Plants vs Zombies: Garden Warfare to niby taka gra chyba dla dzieciaków, ale może ktoś*miał styczność i może polecić?

Mam chyba kryzys do gier, Diablo 3 mi się*przejadło, MoH Warfighter czeka, to samo z nowym Most Wanted (jakiś*taki dziwny).

No i jest jeszcze opcja Titanfall 48h za friko na Origin, opłaca się instalować?
Z tego co czytałem Garden Warfare jest casualowy i nie bardzo jest sens podchodzić.
Titanfall mi sie nie spodobał (mało trybów, mało broni, gameplay na nogach niezły, w mechu już mniej), ale na pewno warto zainstalować za darmo żeby sprawdzić samemu.

Jak chcesz coś nowego to polecam League of Legends, gram od prawie roku, właśnie wbiłem srebro i jaram się strasznie :)
 
Top Bottom