Hotfix 6.1.1

+
Graficznie rozumiem, że chodzi ci o szarość, jak nie masz wykupionego Premium, to tak wygląda graficznie na kłodkę, ale pasek idzie do przodu postępów. Jak dokupisz Premium robi się kolorowe =]

Czytaj uważnie bo jasno napisałem, że chodziło o zadania Jaskra i że mam premium.

Zresztą i to już się naprawiło po kolejnym uruchomieniu gry tak, że obecnie u mnie wszystko działa prawidłowo.
 

Lexor

Forum veteran
Mam 9 prestiż. Mimo ukończenia zadania dziennego nie otrzymałem dodatkowych punktów nagród za 6 i 7 prestiż. Powinienem otrzymać co najmniej 2 dodatkowe. @Alicja.
Zadanie zrobiłem, punktów nie dostałem, więc potwierdzam: u mnie też to nie działa.
 
Czy nagrody lecą normalnie, a podróż jest "dodatkowym trybem niezależnym od serii koron?", co po przekroczeniu 100lv?
 
cierpliwości cierpliwości cierpliwości

Przy premce w końcu bujnęło zadanie Jaskra. Ale tylko 1, drugie za pierona nie ruszyło, no chyba że nie można go zrobić w trybie sezonowym ?

Skalowanie cen przyspieszenia podróży.
Powiedzmy zrobiłem 1 etap płatny ileś tam 16 pln chyba, sam. Chciałbym podgonic do następnego punktu podróży a tam dalej 24 czy ileś złoty. Chyba nie tak to powinno działać. No chyba że tak ma być.
 
Last edited:
Czytaj uważnie bo jasno napisałem, że chodziło o zadania Jaskra i że mam premium.
Nie jasno przez brak przecinka. Przecinek myślałem, że zapomniałeś postawić przed słowem Jaskier, a jednak zapomniałeś postawić po słowie Jaskier =]

Duckingman said:
Z tego co ja widzę to jedynie graficznie nie widać postępów w zadaniach Jaskra natomiast one są liczone.
 
@MichalG666 @Lexor Dodatkowo za wykonanie zadań dziennych nie otrzymałem 10 jednostek pyłu za każde zadanie za prestiż 9...

Zauważyłem, że zadania, za które dostaje się punkty nagród nie dają dodatkowych 10 jednostek pyłu (pył dostaje się jednak za zadania, za które nagrodą jest złoto).

Nie wiem czy tak to miało wyglądać czy jest to błąd, ale możesz sprawdzić czy masz tak samo :)
 
Patch na Androida wyszedł, a całego klienta 2,8GB trzeba ściągnąć, co patch na Androidzie tak będzie ? Całą grę kasować i nagrywać. Korzystam z LTE, tak średnio z tym ściąganiem w dzień, już 6GB razem pójdzie.
 
Po co wypuszczasz premierę gry, jak za tydzień znowu trzeba całą ściągać. Czekam teraz na żonę, mam czas pograć i tylko na darmo 6GB straciłem,bo po ściągnięciu gry nie następuje instalacja tylko kasuje się i znowu trzeba pobrać całą grę. A jeszcze hotfixa nie ma na Androida, to też całą grę trzeba ściągnąć jak wyjdzie ?


Pierwsze wrażenie było dobre, ale jak zwykle jak dom z kart się sypie przez takie błędy. Masa błędów jakie teraz natrafiłem i nie tyko ja z komentarzy widać jest samobojczym sabotażem =]
 
Po ściągnięciu hotfixa na androida zadania z podróży są już poprawnie zaliczone itd itd tylko jest jeden problem wciąż... Czy tylko mi ramka z avatarem cały czas się "przemieszcza " ? Jak wchodzę w bibeloty lub gram z kimś ramki moje lub przeciwnika ciągle zmieniaja położenie co jest dererwujace ... Do 2 kwietnia nie było takich problemów...Ktoś na androidzie ma tak jeszcze ?
 
@MaRIB1 od przyszłego miesiąca aktualizacje na platformy mobile będą w takiej samej postaci jak na PC. Nie będzie trzeba ściągać całej gry. Slama o tym mówił na Reddicie.
Nie używam reddita powinno być jakieś info w grze, aby doszło do wszystkich. Jak gram w parę gier nie będę wszystkich wycieków z różnych źródłem przeglądał, bo w nic bym nie zagrał.

Znowu nasuwa się pytanie, to nie lepiej było poczekać 2 tygodnie i wypuścić dopracowaną wersję gry ? Mało profesjonalne podejście dużej firmy, która ma ambicję, a takimi wydaniami traci co patch jakiś procent graczy 0_o, a nowi się odbijają po nie całych 2 tygodniach po przemierzę....zamiast cieszyć się rozgrywką =], to następny weekend stracony.

@luk757 ja już 2 razy ściągałem i nie instaluje się tylko w kółko się ściąga. Nie tylko ja mam taki problem (komentarze na androidzie), więc mobilkę sobie daruje.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Po ściągnięciu hotfixa na androida zadania z podróży są już poprawnie zaliczone itd itd tylko jest jeden problem wciąż... Czy tylko mi ramka z avatarem cały czas się "przemieszcza " ? Jak wchodzę w bibeloty lub gram z kimś ramki moje lub przeciwnika ciągle zmieniaja położenie co jest dererwujace ... Do 2 kwietnia nie było takich problemów...Ktoś na androidzie ma tak jeszcze ?
Ja mam takie coś grając na PC.
 
Niestety u mnie nadal problem z zaliczaniem zadań (jak na razie tylko zadania Jaskra, Geralta zaliczylo). Problem dotyczy androida i PC hotfixy nie pomogły, pozdrawiam!
 
Screenshot_20200404-183433_Gwent.jpg


Przy tworzeniu talii z nowymi umiejętnościami liderów wyskakuje mi to. Przy innych liderach wszystko działa jak powinno. Reinstall nie pomógł. Ktoś jeszcze tak ma ? Wersja android.

Próbowałem jeszcze skopiować jakąś talię z nową umiejętnością ze strony ale wyskakiwało mi że nie mam 1600 skrawków mimo posiadania wszystkich kart. Więc są one płatne ? Byłbym wdzięczny jak ktoś by mi to wytłumaczył.

Edit: Zalogowałem się na konto brata na swoim telefonie i co ciekawe to nie wina gry, a mojego konta które przeniosłem z PS4. Tylko na nim nie mogę używać nowych liderów. Kuriozum.

Edit 2: Próbowałem wysłać informację do supportu ale cały czas wyskakuje mi to: "Wystąpił problem podczas wysyłki zgłoszenia"
 
Last edited:
Top Bottom