Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

+
Wiem ale qestów zielonych nie działających można na palcach ręki sapera policzyć i widząc jaki później exp leci za fabuły to nie sądzę by to miało wpływ przy takiej ilości niedziałających zielonych.

Np za jednego qesta skoczyłem z lvl 24 na 27 od razu....
 
@KLINKU zrobiłem ostatnio zadanie "Kwestia życia i śmierci" sugerowany poziom doświadczenia 12, ja mam obecnie 16 i nie dostałem nic. Nawet wczytałem przed chwilą save żeby sprawdzić i znowu nie dostałem żadnych pkt. Wcześniej również nie dostawałem pkt za zielone zadania.
 
I tak grę zamkniesz ok 30-35 lvl tak jak mówił Momot - jedyna sensowna informacja która się pojawiła.
Odsyłam do 1 wypowiedzi w tym poście.
 
Robiłem quest główne, poboczne, zlecenia, a nawet poszukiwania, robiłem ich naprawdę sporo wierząc, że jednak gdzieś to doświadczenie wpadnie. Jednak się pomyliłem i expa jak nie było, tak dalej nie ma, więc ten saper musiałby mieć sporo palców.
 
@Lati-no niestety myślisz się - też tak miałem.
Grałem cały dzień (z9 godzin) i nie wbiłem ani jednego pozopmu (z 20 na 21) i też nie wiedziałem o co chodzi - w tym rzecz że patch na który tak czekacie nie naprawia tego bo nie jest to zepsute - tak CDPr zaplanował rozgrywkę.

Róbcie co chcecie ale ogólnie rzecz ujmując ja pojechałem na skelige na 22 lvl gram w qest bugiem a mimo to mam 34 poziom i idę na finałową walkę.

Patrząc wiele wypowiedzi osób - przeszedłem grę prawie idealnie jak średnia innych osób - tak więc jak bug wpłynął koniec końców na rozgrywkę ?wcale.

Oczywiście gdyby dodane pełny exp za szare- to inna historia wtedy pewnie do 60 można dojechać jak nam obiecywano.
 
Grę mogę zamknąć nawet na 20lvl, co nie zmienia faktu że nie dostaje pkt doświadczenia za wykonane zadania i to jest irytujące. Mam podobnie jak @Lati-no. Zaraz spróbuje skończyć zadanie "Dorwać Juniora"" i zobaczymy czy coś wpadnie
 
Tylko, że jest jeszcze jeden szkopuł. Znajomy, który widać jest w czepku urodzony nie ma tego glitcha i za to samo zadanie które ja dostałem guzik z pętelką on dostał 200 exp. Więc jednak coś jest nie tak.
 
Sam na razie nie gram z braku czasu,ale szczerze polecam granie z modem... zawsze jest opcja "Repair", a nawet jeśli patch wyjdzie przed poniedziałkiem( co jest niemożliwe, no ale...) to wyjdzie popołudniu w sobotę( jutro) czyli sorry, ale lepiej teraz wgrać moda i go usunąć po wydaniu łatki.
 
I tak grę zamkniesz ok 30-35 lvl tak jak mówił Momot - jedyna sensowna informacja która się pojawiła.
Odsyłam do 1 wypowiedzi w tym poście.

Być może jest to informacja prawdziwa... ale mnie to nie przekonuje. Po to robię zadania, żeby dostawać za nie exp a nie brnąć kilkadziesiąt godzin, kiedy z tyłu głowy tłucze mi się: "a co jeśli nie dostanę expa?!"
 
Nie no oczywiście że coś jest nie tak - tylko że nie ma to ma zabardzo przełożenia na Wasz gameplay.

Troche się czepiając - nie da się na 20 lvl przejść finałowej walki chyba że na 1 poziomie.

Powtarzam Wam dobrą radę jak do braciu złączonych bólem z braku patcha (a wy zrobcie jak chcecie)
Zielonych qesów nie działających jest kilka. Tak jak pisaliście że nie dostalićie 200 expa. Super tylko że za 5-15 godzin gry będzie dostać 2000-3000 i te 200 expa raczej nie będzie odczuwalne.

A nawet jeżeli jakimś cudem się myle i będziecie mieli delevel np o 5 aż to fajnie bo zrobicie więcej szarych qestów (dla mnie szarych dla was zielonych) i nadgonicie sobie. (aczkolwiek uważam że tym błędem jeżeli wystepuje brak lvl to raczej 1 góra 2.

Mówie z doświadczenia bo gram z bugiem. I od wejśca tego bugu zrobiłem 14 lvl...
 
Tak jak pisałem - być może masz rację. Ale tu chodzi o komfort psychiczny... na zasadzie "a co jeśli zrobię inaczej niż inni i nie wejdzie mi w jakimś queście te 5 leveli?"...
 
To będziesz szczęśliwcem mogącym robić szare qest otrzymując sensowne XP a nie maruderem ja ją mówiącym "dobrze pojdę po tą jeba...ą patalnię golda, nie masz xp nie masz ale pójdę...a co mi tam"

Tak jak mówie - chcecie czekajcie. Ja grałem, gry mi nie zepsuło (Aczkolwiek gram jedynie na 3 poziomie trudności). Aczkolwiek pamiętajcie posiadacze konsol że za 2 tyg to imo najszybciej kiedy otrzymamy patch.
 
Team jest wielonarodowy, a fakt że zeszłą sobotę i niedzielę też mieli wolną, to i w tą pewnie sobie zrobią. Chodzi mi o to że przestali być jakkolwiek wiarygodni.
 
imo powinno wziąć moda, autorowi zapłacić za 2-4 tysie które zapłacili by za nadróbki. Mod wgrac jako część wiedzmina. Ludzie zaczeli by grać a oni mieli by tyle czasu iel by chcieli na swoją łatkę 1.5

Ale ktoś tam u nich ma widac lepszy plan.
 
Tu nie chodzi o szare questy, bo to akurat, że za nie nie ma doswiadczenia jestem w stanie zrozumieć i ma to dla mnie nawet sens. Bo skoro jestem tak potężny, że dane zadanie to dla mnie spacerek po parku to czemu mam jeszcze dostawac za to doświadczenie?
Tu chodzi o quest na wyższym poziomie. Możliwe, że u ciebie faktycznie tylko za parę nie dostałeś doświadczenia, ale istanieje możliwość, że u niektórych ten bug przejawia się w gorszy sposób. Jak już pisałem mój znajomy nie ma go wcale, ty masz go w kilku zadaniach, a ja może będe miał go w 90%. Po prostu boje się, że po kilku-kilkunastu godzinach okaże się, że zmarnowałem swoją grę, a poziomu jak nie było, tak nie ma. A to już samo w sobie psuje mi przyjemność z rozgrywki.
 
CD Project jako firma jest strasznie niewiarygodna. Fakt że Pan Momot nie przekazał nam od wczoraj żadnych informacji świadczy o tym że zwyczajnie zrobili sobie długi weekend i zwyczajnie nas okłamali że będą pracować nad patchem nawet przez weekend. Jaki trzeba mieć tupet żeby tak okłamywać ludzi? I to ma być niby poważna firma? A akcje lecą i lecą... sami sobie w kolano strzelają.
Pisałem już w podobnym tonie we wtorek...To zlecieli się wyznawcy i obrońcy CDP że jak ja mogę ich krytykować!Gwarantuję Wam że w poniedziałek to Oni wrócą dopiero do pracy i może faktycznie coś z tym zaczną robić.Teraz siedzą na grillach i piją piwko licząc kapuchę jaka wpadła z pre-orderów.Kłamali przed premierą, kłamią i teraz a szanowny Pan Momot kolejne ''bzdury'' opowiada robiąc dobrą minę do złej gry...Trzeba otwarcie krytykować takie poczynania firmy która hajs bardzo chętnie przytula ale graczy mają gdzieś...
 
Nigdzie nie ma zgłoszenia o błędzie który by mówił że każdy lub wiele qestów nie daje expa. Sam Momot pisał na us forum że w 1.5 poprawią niektóre qesty a dokładniej wymienił 2.

Spokojnie poczekaj- nikt przeciez nie zmusza cię do gry, tylko dobrze radze.
Myślę że jeżeli faktycznie redsów dziś nie ma to może w środę coś wypuszczą...tak na mój nos.

A złe zachowania trzeba piętnować a dobre chwalić
 
A tak z ciekawości ile jest XP za mysią wieżę, bo sugerowany poziom to 6, a ja to zadanie przeszedłem na poziomie 12 i dostałem oczywiście 0 XP. Ale możecie mieć rację, że jakbyśmy dostawali za wszystko XP to byśmy byli zbyt silni, bo tak została cała gra zaprojektowana i wole tego moda nie wgrywać na razie. Co nie zmienia faktu, że powinni to tak zrobić, aby za każde zadanie był normalny XP, a nie kombinować z tymi progami poziomów postaci...
 
Dokończyłem zadanie "Dorwać Juniora" 12lvl dostałem 0xp, potem zrobiłem zadanie dodatkowe "Oko za oko" 12lvl dostałem 50xp, teraz robię zadanie główne "Niech żyje sztuka" 11lvl i po napisaniu sztuki zaraz na początku zadania dostałem 300xp :eek:
 
Last edited:
Top Bottom