Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

+
Dokończyłem zadanie "Dorwać Juniora" 12lvl dostałem 0xp, potem zrobiłem zadanie dodatkowe "Oko za oko" 12lvl dostałem 50xp, teraz robię zadanie główne "Niech żyje sztuka" 11lvl i po napisaniu sztuki zaraz na początku zadania dostałem 300xp

Miałem tak samo z tą różnicą, że nie dostałem exp za "Niech żyje sztuka"...
 
@mlody89 bo robisz pewnie szare - patch tego nie zmieni. Ew doda ci 5 xp tyle że np na 35 lvl potrzeba 2000 exp. Czyli 400 takch qestów.

A nawet osoba taka jak ja która na skelige popołyneła na 22 lvl ma na koniec gry może 15-20 qestów szarych - czyli max 1000 expa po wgraniu patcha - czyli tyle co połowa lvl...

Nie warto dlatego nie grać. Na początku myślałem że bedzie za nie pełny exp - wtedy to co innego

On ma zapewne taki błąd, jak ja. Nie dostaję nic nawet za zielone questy - nieważne czy mowa o wątku głównym, czy pobocznym. Wystarczy, że wśród questów w dzienniku pojawił mi się jeden quest szary. On jakby zablokował przyznawanie XP-a w ogóle.
Wyjątkiem są wyścigi, gra w gwinta, czyli misje bez wskazania poziomu. Dostaję też za walkę, zabicie potwora lub ludzi, ale nie za misje, nawet jeśli mam je zielone.
Błąd nie występuje u wszystkich, stąd niektórzy sądzą, że chodzi tylko o nienaliczanie punktów za szare questy.
Sprawa niestety dla części graczy jest poważniejsza i właściwie nie wiadomo, czy grać, darowując sobie punkty, czy czekać na fix. Tylko mod problem rozwiązuje, choć oczywiście wtedy dostajemy też punkty za szare zadania. Ale można np. szare zostawić na później, po patchu, a na razie grac zielone z modem, jeśli ktoś już chce być tak bardzo uczciwy.
 
Jeżlk ten bug występuje w takiej jeszcze formie to współczuje.

Ps odkryłem następny element świadczący o tym że wiesiek 3 został pocięty na części.
Na ps4 macie achievement który wymaga rozbudowania na maxa jednego z drzewek umiejętności - czyli osiągnięcia poziomu 86 - ilość kapliczek (stawiam że jest ich 26)
W każdym bądź razie nie jest możliwe wykonanie tego kończąc na poziomie 35 imo
 
Ale pracują przez długi weekend, no no, robota im się pali w rękach, sam Momot dzisiaj się nic nie odezwał chyba więc pewnie kończy właśnie leczyć kaca dopiero. Ale jaja, normalnie mogliby sobie darować te obietnice że będą pracować przez weekend jeśli będzie trzeba itp w du*ach się poprzewracało, dzisiaj jest normalny dzień pracujący!!!
 
Napisał wyraźnie że będa pracować w weekend jak będzie trzeba - ale kupiliśmy pre ordery kasa już dawno się zgadza więc imo nie trzea
 
Zachowajcie kulture już, jak nie szacunek. Pan Marcin nie mógł podać daty, a napisał, że jeśli będzie konieczne będą pracować. Sam chcę ujrzeć patrch, ale już przeginacie lekko.
 
Co wy teraz rozkminiacie czy Redzi maja dla was robić sobie wolne czy nie ?
Błe hehe :comeatmebro:
 
Ja wiem że nie :D bo nie ma takiej potrzeby, głupi plebs nie gra od tygodnia to i 3 dni ich nie zbawią. Reszta zostało już tylko 2/3 marudów bo ktoś im moda wydał miłego długiego weekendu redsi :D
 
Sprzedali niedokończoną grę zapewniając że jest gotowa. Przytulili kaskę i olali graczy. No cóż, ja więcej ich gier z pewnością nie kupię, akcje z każdym dniem im spadają bo przestali być wiarygodni. Jedyne na co ich stać to ciągłe powtarzanie kłamstw. Bo serio ich nie obchodzi to że zapłaciliśmy za coś co jest bardzo uszkodzone...
 
Szacunek? A z jakiej to okazji, jeśli nie odczuwam szacunku z ich strony? Popsuli swój produkt, który od nich kupiłem i oczekuję jego jak najszybszej naprawy. A tu ani owej naprawy, ani nawet prawie żadnej informacji na ten temat.
Ja rozumiem, że to rodzimy producent itp. ale jeśli Ubisoft albo EA coś takiego by zrobili to nie byłoby nikogo kto by się za nimi wstawił.
Zasada jest prosta: płacę to wymagam. A tym czasem mam wrażenie że wzięli ode mnie pieniądze za coś co nie jest dokonczone.


Nieważne. Jest patch i jakoś mi złość przeszła.
 
Last edited:
Gdzieś przeczytałem że na PS4 też już jest. Możecie to potwierdzić? Bo od 17 jestem w pracy i nie mam jak sprawdzić.
 
Widzę, że podstawowe zasady dotyczące kultury i szacunku do innych, niektórych tutaj wydają się w ogóle nie obowiązywać. Aż przykro się to czyta. Na szczęście świadczy bardziej o autorach i ich poziomie niż adresatach.
 
Top Bottom