Konkurs "Ferie z Wiedźminem".

+
No to super. Tylko proszę o mniej subiektywne pytania. Większość była dobra ale były perełki w których mogło być wszystko.
 
SamFisher said:
SamFisher said:
No to super. Tylko proszę o mniej subiektywne pytania. Większość była dobra ale były perełki w których mogło być wszystko.
"Jakiego koloru włosy miał Jaskier", tja...
jakto jakiego? jasnego oczywiście...tylko od kiedy jasny to kolor... ]:->
 
Ja odpowiedziałem trochę inaczej - naturalnego :)A niech to, właśnie pozbawiłem twórców jednego pytania hehe
 
Żeby tylko nie bł to czterdziesty ósmy konkurs literacki : :dead:A tak serio Eriash może zdradzisz nam coś więcej?
 
Literacki to jeszcze, jeszcze... Aby nie plastyczny.Najlepiej pytania ze świata Wiedźmina. I najważniejsze: Kiedy to się zaczyna?
 
albo wymyśla coś nowego, że wszystkim szczeny opadną, a pytania z 'wakacji..' okażą się trywialnie proste...
 
Pesymista...A jakie były te trudniejsze pytania z wakacji?PSTest na fana wiedźmina w CD-A przeszedłem bezbłędnie... Do końca.
 
Ani jednego błędu? Wątpie w to. Bez obrazy ale wątpie. Mam na myśli pytanie o miecz Ciri...
 
Prawdziwy fan nie boi się żadnego wyzwania ]:->W końcu liczy się tylko chęć i to coś jeszcze ;)O właśnie :) ↓↓↓
 
Eriash said:
Obiecałem i będzie :) soon :) very soon.
przykro mi, przestało mnie to śmieszyć :p Straciłem zaufanie, że tak powiem w to *twoje* soon ;) i choćbyś dodał jeszcze kilka "very", zdania nie zmienię :D
 
Top Bottom