Łatka 1.05 na PC już dostępna!

+
Pop-iny postaci odbierają wiele przyjemności, myślałem że 1.05 to naprawi, niestety zostało po staremu. Naprawcie to proszę :(
Ustawienia UBER powinny być na prawdę uber a nie ledwo ledwo ponad konsolę :( .

Prawda, tak jak doczytywanie obiektów z bardzo bliskich odległości. Fajnie, jakby w kolejnym patch pojawił się w opcjach suwak odpowiedzialny za odległość rysowania.
 
To bliskie rysowanie obiektów jest straszne.
Zrozumiałbym jeszcze ten efekt na zwykłym dysku twardym przy galopie w gęsto zaludnionym obszarze.
Jednak często zdarza się to u mnie (na naprawdę szybkim SSD i kupie RAM'u) podczas głupiego wbiegnięcia w dany obszar. Ludzie bardzo często pojawiają się tuż przed moim nosem. Bardzo często nie wszyscy na raz, a kolejno po sobie.

Ustawienia Uber to rzeczywiście kosmetyka względem konsoli. Teraz już wiemy czemu nie pokazywali tych settingów przed premierą mówiąc, że sami je odkryjemy :(.
 
Żeby Mutagen położyć na ziemi, trzeba wejść w Ekwipunek, odnaleźć odpowiedni Mutagen, kliknąć na niego (on się zaznaczy) i teraz klikasz "R".

Wychodzisz do gry i na ziemi powinien leżeć malutki woreczek XD

W nim jest Mutagen lub co tam chcesz umieścić.
Skoro mówisz, że się da tzn, że w złym miejscu próbowałem go wyrzucic. Tzn nie wchodziłem do ekwipunku tylko na mutageny (w menu postaci). Mam taką masę rzeczy w ekwipunku, pewnie te mutageny gdzieś tam są - sprawdzę jak wrócę do domu.
Mam inne pytanie - czy jest jakiś zielarz/ alchemik który umiałby przekształcic mutagen dajmy na to z baby wodnej w zwykły mały czerwony mutagen?

---------- Zaktualizowano 07:52 ----------

Do patcha 1.04 grałem ze wszystkim na full poza hairworks (tylko geralt) i chodziło idealnie. Po wejściu do Novigradu przez sekundkę mi klatki spadły a potem było cały czas dobrze. Po 1.05, także w Novigradzie, u mnie chodzi tragicznie. Co chwile delikatnie zauważalna ścinka. Zmieniałem na wysokie - to samo, średnie - to samo, dopiero na niskich chodziło ponownie płynnie. Czy to coś u mnie nie tak? Mam gtx970 i naprawdę było do tego patcha super. SweetFX cały czas włączony.

PS. Zalecane ustawienia od Geforce experience także nic nie dają.

Może to wina tego Sweetfx. Ja gram też na gtx970 i patch 1.05 oceniam najlepiej. Zacznijmy od tego, że nie wywaliło mi ani razu gry od wyjścia patcha - wcześniej wywalało bardzo często. Teraz już się przyzwyczaiłem, ale zaraz po wejściu patcha miałem wrażenie, że jest ładniej (może po prostu trafiłem na piękne lokacje - więc tu głowy nie daję).
 
A mi to nagłe pojawianie postaci praktycznie się nie zdarza (może w dwóch miejscach i to nie zawsze), ale mam inną kartę graficzną. Może to jest kwestia modelu 970, ma on ponoś jakieś kłopoty z pamięcią, a i jego posiadacze coś często narzekają na problemy z wywalaniem gry.
 
Mam inne pytanie - czy jest jakiś zielarz/ alchemik który umiałby przekształcic mutagen dajmy na to z baby wodnej w zwykły mały czerwony mutagen?.

Tak.... to by było piękne :)

Ale też bez sensu, ponieważ opcje rozwoju postaci dają tylko 4 miejsca na Mutageny.
 
Mam 970 i popupy postaci zdarzaja mi sie wylacznie po fast travel na novigradzki rynek, nigdzie indziej. A i tam sa bardzo krotkie. Stawialbym bardziej na Ram niz na karte jesli chodzi o popupy.
 
*ciach*
"Pamiętajcie, że ta poprawka nie wymaga żadnej z poprzednich aktualizacji i można iść prosto od v1.02 do v1.05 .":
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom