[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
@SMiki55 Niestety minęło już sporo czasu a maila nie otrzymałem. Nie ma go ani w skrzynce ani w spamie. Chyba będę zmuszony zakładać konto na innego maila.
 
@SMiki55 Jeszcze dzisiaj czy już nie ma szans ? :) Bo się naprawdę podjarałem tym modem, przejrzałem screeny, obejrzałem filmiki. Naprawdę kawał dobrej roboty panowie. Gratuluje i liczę na dalszy rozwój tego dzieła. :hatsoff:
 
Last edited:
@mimek623
Odinstaluj mody i grę, skasuj wszystkie pozostałości po niej. Wtedy zainstaluj grę, zainstaluj EE, zainstaluj FRR i zainstaluj Powrót. W tej kolejności.
 
Ewentualnie nie instaluj FCR, zainstaluj RotWW dla zwykłej wersji. Jeżeli nie będzie chodzić, to problem leży w komputerze.
 
Właśnie pograłem chwilę z zainstalowanym RotWW i powiem jedno: jak któryś będzie w Wielkopolsce w okolicach Piły, niech da znać - stawiam browara. Piękny mod, wielkie dzięki!
 
To efekt uboczny Texturen Moda! Jutro podam nazwę pliku, który trzeba usunąć. Z tego co pamiętam, co coś w stylu cr_geralt_g1. Jest w Override po instalacji Texturen Moda.

Plik to "geralt_h1.dds". Obok jest jeszcze jakiś z włosami, ale za końcówki odpowiada ten.
 
Kiedy ten mod się pojawi na Moddb ? Ja już na 3 mailach zakładałem konto na nexusie i na żadne jeszcze nie dostałem maila z aktyawcja ;/
 
@pawel41lu
Dzięki wielkie, już zasysam. :)

Pytanie do twórców. Czy save z tego moda można normalnie przenieść do W2 czy nie będzie działał ? :)
 
Last edited:
Top Bottom