[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Dzięki mod świetny. Jest tylko jeden mały problem. Zniknął mi pasek stanu zdrowia przeciwnika. To normalne?
 
Kółka znikają przez FCR, nic nie usuwaliśmy przypadkiem :D W sklepy również, to musi być też sprawka FCR.
 
Mam takie pytanie. Zanim zainstaluje Powrót Białego Wilka, chcę zainstalować mody na tekstury postaci i świata. Instalujemy je do głównego folderu z grą?
 
Mam takie pytanie. Zanim zainstaluje Powrót Białego Wilka, chcę zainstalować mody na tekstury postaci i świata. Instalujemy je do głównego folderu z grą?

Jako że wiele osób korzysta również z innych modów, przygotowaliśmy listę modyfikacji na pewno współdziałających z "Powrotem" i kolejność ich instalowania (oczywiście "Powrót" na samym końcu - oczywiście, po instalacji naszego modu można zainstalować na przykład FCR, ale wówczas zalecamy zainstalowanie jeszcze raz "Powrotu" w wersji dla FCR)

Kolejność instalacji modów Ifrytów i "Powrotu":

  1. FCR
  2. Scabbard w wersji dla FCR
  3. Powrót

Ewentualnie:
  1. Scabbard w wersji dla normalnej gry
  2. Powrót

Kolejność instalacji modów z reteksturami
  1. Wysoka jakość tekstur postaci
  2. Wysoka jakość tekstur otoczenia
  3. Powrót
  4. (ewentualnie) któraś z przyszłych wersji mojej retekstury żołnierza redańskiego

Jak widzicie, "Powrót Białego Wilka" należy instalować na końcu. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by był to Wasz pierwszy zainstalowany mod - jeśli jednak w przyszłości zdecydujecie się zainstalować inne, pamiętajcie, że należy dla pewności przeinstalować "Powrót".

Parę linków:
Przy czym należy pamiętać, że do Texturen Moda potrzeba całkiem mocnego kompa. Sporo mocniejszego, niż ten opisany w wymaganiach maksymalnych.
 
Jakoś poszło, chyba zainstalowałem wszystko jak trzeba. Nie jestem tylko pewnie czy dobrze władowałem mody na tekstury postaci i świata.
- postaci dałem do katalogu : The Witcher Enhanced Edition\Data\Override
- tektury świata, FCR, Scabbard Mod, RotWW do głównego katalogu z grą

Dobrze to wszystko zainstalowałem czy coś zepsułem? :p

Grałem chwile i muszę przyznać że odwaliliście chłopaki kawał świetnej roboty. Gra prezentuje się niesamowicie, coś czuję że czym dalej tym będzie jeszcze lepiej ;)
 
Bez tych kółek ze stanem zdrowia gra się nawet całkiem fajnie :D Jest taka mała nutka niepewności czy wystarczy mi hp żeby pokonać przeciwnika :p
 
Top Bottom