Nilfgard czyli kogo nam przyślą z południa?

+
Status
Not open for further replies.
Widziałem tylko 3 odcinki u ODD gdzie były same potyczki Nilfgaardem, więc nie wiem czy ktoś dał więcej informacji, wkrótce nadrobię. Jeżeli ta talia byłaby wypuszczona sama w sobie, bez nowych lub zmienionych kart w innych frakcjach, to na pewno byłaby zdecydowanie przegięta. Porównajcie sobie chociażby obecnego gryfa Potworów do tego medyka Nilfgaardu, kolosalna różnica. No ale nie ma co gdybać na razie.
 
TraN999;n7616870 said:
Widziałem tylko 3 odcinki u ODD gdzie były same potyczki Nilfgaardem, więc nie wiem czy ktoś dał więcej informacji, wkrótce nadrobię. Jeżeli ta talia byłaby wypuszczona sama w sobie, bez nowych lub zmienionych kart w innych frakcjach, to na pewno byłaby zdecydowanie przegięta. Porównajcie sobie chociażby obecnego gryfa Potworów do tego medyka Nilfgaardu, kolosalna różnica. No ale nie ma co gdybać na razie.

Kondzio mówił, że w innych frakcjach też coś jest.
 
Nexxurio;n7616890 said:
Kondzio mówił, że w innych frakcjach też coś jest.
Wiem to, że dojdą nowe karty z innych frakcji, napisałem tak tylko w ramach "co by było gdyby", bo nie widziałem innych kart nowych poza Nilgaardem jeszcze.

Swoją drogą- czy jakiś youtuber nagrał video z pokazem wszystkich nowych kart?
 
Nexxurio;n7616890 said:
Kondzio mówił, że w innych frakcjach też coś jest.
Właśnie. Musimy zobaczyć inne karty które mają zostać dodane (neutralne czy danej frakcji) by w pełni ocenić jak mogą się bronić przed Nilfgaardem. Na razie widze marne szanse na to.
 
TraN999;n7616940 said:
Wiem to, że dojdą nowe karty z innych frakcji, napisałem tak tylko w ramach "co by było gdyby", bo nie widziałem innych kart nowych poza Nilgaardem jeszcze.

Swoją drogą- czy jakiś youtuber nagrał video z pokazem wszystkich nowych kart?

ODD właśnie pokazał nowe
 
kenjiy;n7616710 said:
Witam,
Dzisiaj po zobaczeniu kart długo wyczekiwanej talli nilfgardu byłem pod wielkim wrażeniem. Redzi odwalili kawał dobrej roboty. Jak dla mnie frakcja ta jest dość mocno skomplikowana i w wiekszej mierze będzie się iczył nasz skill. Oprócz tego uważam również ze przez nilfgardzkich medyków talia skellige będzie miała bardzo utrudnione zadanie, Co wy mtslicie o nowej frakcjii?

Niestety karta medyk z Vicovaro na pierwszy rzut oka wydaje się za mocna. Taki klucznik tylko nie działa na srebrne. Joahim de Wett też bardzo dobra karta, zagranie karty i zwiększanie ataku o 10, fałszywa Cirilla jest mega bombą - super kontrola rundy, Letho, który miażdży umiejętność Keirę, brązowa karta za 11, która tylko odkrywa twoją kartę (prawie tyle co złoty Geralt),, ambasador, który daje 12 ataku losowej karcie. Pewnie znalazł bym więcej kart, które wydają się być OP. Ale granie tylu szpiegów i połączenie tego z umiejętnością Jana Calveita wydaje się zagraniem, które jest niemożliwe do skontrowania.

Bardzo podoba mi się karta, Stefana Skellena, może fajnie działać z Ciri Szarża. I jest upragniony Vilgefortz z moim ulubionym cytatem. Dodatkowy plus za dodanie blokowania umiejętności kart.

Podsumowując balans talii w obecnej chwili stoi pod sporym znakiem zapytania i trzeba czekać na premierę. Jedno można stwierdzić na pewno, że jeżeli chodzi o same karty to zostały wykonane na mistrzowskim poziomie.
 
Piwus;n7616980 said:
Niestety karta medyk z Vicovaro na pierwszy rzut oka wydaje się za mocna. Taki klucznik tylko nie działa na srebrne. Joahim de Wett też bardzo dobra karta, zagranie karty i zwiększanie ataku o 10, fałszywa Cirilla jest mega bombą - super kontrola rundy, Letho, który miażdży umiejętność Keirę, brązowa karta za 11, która tylko odkrywa twoją kartę (prawie tyle co złoty Geralt),, ambasador, który daje 12 ataku losowej karcie. Pewnie znalazł bym więcej kart, które wydają się być OP. Ale granie tylu szpiegów i połączenie tego z umiejętnością Jana Calveita wydaje się zagraniem, które jest niemożliwe do skontrowania.

Bardzo podoba mi się karta, Stefana Skellena, może fajnie działać z Ciri Szarża. I jest upragniony Vilgefortz z moim ulubionym cytatem. Dodatkowy plus za dodanie blokowania umiejętności kart.

Podsumowując balans talii w obecnej chwili stoi pod sporym znakiem zapytania i trzeba czekać na premierę. Jedno można stwierdzić na pewno, że jeżeli chodzi o same karty to zostały wykonane na mistrzowskim poziomie.

To jest celowe posunięcie żeby ograć talię, ja nie mam nic przeciwko. Wydaje mi się, że najciekawsze pojedynki będą NG vs NG, bo ze względu na mechanikę ta talia jest jak inna gra.
 
Myślę, że można stwierdzić, że następną frakcją będzie Toussaint, gdyż zostało odseparowane od Nilfgaardu.
 
Zmielisz trochę kart i będzie :D Przecież każdy będzie w takiej samej sytuacji tj. konieczność nauczenia się nowych mechanik i zdobycia oraz ogarnięcia nowych kart ;)
 
Gomola;n7617770 said:
Myślę, że można stwierdzić, że następną frakcją będzie Toussaint, gdyż zostało odseparowane od Nilfgaardu.

Myślę, że niekoniecznie, ostatnio na pytanie czy planują dodać Toussaint do gry na streamie u OjcaDwójkiDzieci pan (z CDP RED odpowiedzialny za Gwinta) znany jako "Luigi" bodajże, powiedział że Toussaint znajduje się w Nildgaardzie, potem dodał, że chodziło mu o miejscowość, ale myślę, że to jest dość wymowne.
 
Last edited:
YenneferB;n7618450 said:
Tak w ogóle nie moge patrzeć na karte premium Vilgefortza. REDZI dla czego mi to robicie:sad:

Dlaczego, że tak z ciekawości zapytam :)?


 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom