Nowe forum: Ważna informacja

+
Status
Not open for further replies.
Ja poczuję się oszukany jeżeli niespodzianka to screeny, bo już naobiecywano skrynów więc to żadna niespodzianka, chyba, że to co będzie na tych skrynach to będzie niespodzianka. :p
 
No nareszcie jakieś konkrety :). Zdjęcie profilu zrobione, a do tego akurat na trzy dni jutro wyjeżdżam i nie będę miał dostępu do kompa, więc z przerwą w funkcjonowaniu dla mnie Redzi się wstrzelili idealnie :D.
 
Jezusie, nawet jakby był gameplay (choć pewnie nie, ale warto czekać) to na pewno nie jest na niego za wcześnie frog :p

DOWN - ja bym się obraził :D
 
Jakby się tak zastanowić to ten gejmplej, którego widzieli dawno na zamkniętym pokazie, który obiegł pół świata nagrany maszynką do golenia, którego widzieli niekumający tematu jutuberzy oraz widzieli go nasi ukochani niebieskawi moderatorzy to chyba nie jest duża niespodzianka, co?

Wystarczy na jego koniec napisać, że to wersja pre-alpha, a to w jakim stanie jest teraz gra wystrzeliłoby was z kapci, takie wrażenie. :p
 

Guest 3669645

Guest
Mała niespodzianka to nawet screeny to za dużo. Może prócz nich będzie coś jeszcze, jakaś mała pierdoła od REDów dla forumowiczów :p Typu jakiś obrazek, grafika, krótki filmik okołogrowy.
 
A ja tak z innej beczki chciałem się pochwalić ,że w dniu dzisiejszym obroniłem tytuł Inżyniera

Pozdrawiam
 
NapoleonPL said:
Pesymista! Co najwyżej 3 tygodnie.. />/>Ps. Łap wirtualnego (Fl)orena. ;)/>/>PPs. Może zmieni się waluta na forum?! />/>
Piesełcoiny?
 
Dodałbym irytację i wyzywanie na takiego Adventusa oraz wielu innych :) Oni od wielu miesięcy skutecznie niszczą u mnie optymizm :D

Na te ostatnie dni, mogliby wyłączyć ograniczone minusowanie :D
 
Keth said:
Nic nie przepadnie, a wręcz przeciwnie :)/>

A co z wiadomościami prywatnymi? Powinienem się martwić? Mam w swojej skrzynce kilka ciekawych konwersacji sprzed kilku lat, których nie chciałbym stracić. Sentyment i te sprawy...

Cieszę się ze zmiany forum. Obecne ma co najmniej kilka frustrujących bolączek i z pewnością przyda się tu jakiś powiew świeżości.
 
W celu spopularyzowania strony thewitcher.com, REDzi mają wrzucić na forum półgodzinny gameplay z najnowszego builda. Ma on być dostępny na prawach wyłączności od jutra wieczorem do poniedziałku.

Źródło
 
PonoJr said:
A co z wiadomościami prywatnymi? Powinienem się martwić? Mam w swojej skrzynce kilka ciekawych konwersacji sprzed kilku lat, których nie chciałbym stracić. Sentyment i te sprawy...
Radzę robić screeny, i to szybko... wiadomości nie zostaną zachowane
 
W przyszłym tygodniu jadę w delegację więc będę miał trochę czasu na testy nowego forum. ;)
Sprawdziłem swoje konta na W, CP i RK.
Wszystkie powinny się ładnie "scalić".

Czytałem cały ten wątek i nie znalazłem:
Wiemy, że konta z tych trzech for(CP, W, RK) będą scalone, czy logowanie na jednym forum będzie skutkowało zalogowaniem się na wszystkich równocześnie?
 
PonoJr said:
A co z wiadomościami prywatnymi? Powinienem się martwić? Mam w swojej skrzynce kilka ciekawych konwersacji sprzed kilku lat, których nie chciałbym stracić.

PW niestety nie będą przenoszone, jeśli chcesz zachować, musisz zrobić kopię we własnym zakresie.

PonoJr said:
Keth-up
o której nowe forum ma wystartować?

Szczerze mówiąc nie wiem


PonoJr said:
W przyszłym tygodniu jadę w delegację więc będę miał trochę czasu na testy nowego forum.

Sprawdziłem swoje konta na W, CP i RK.
Wszystkie powinny się ładnie "scalić".

Czytałem cały ten wątek i nie znalazłem:
Wiemy, że konta z tych trzech for(CP, W, RK) będą scalone, czy logowanie na jednym forum będzie skutkowało zalogowaniem się na wszystkich równocześnie?

Konta będą scalane po adresie e-mail, sugeruję się upewnić, że jest wszędzie taki sam. Fora będą połączone w jeden "hub", zalogowanym będzie się w całości, a jedynie będzie się przełączało fora.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom