Nowy termin zamkniętej bety - 25 października

+
Status
Not open for further replies.
Nowy termin zamkniętej bety - 25 października

No i stało się. Gwint dwa miesiące później niż planowano. Szkoda, ale wolę jednak dopracowaną grę, a biorąc pod uwagę poślizgi Wiedźmina można być pewnym, że gra będzie dzięki temu dodatkowemu czasowi na doszlifowanie jeszcze lepsza niż się spodziewamy. :faith:
 
Zaraza.
Ja jestem ogromnie zawiedziony. Początek września był idealny - potem zaczynają sypać się gry jedna po drugiej a październik to najabardziej zawalony nowymi grami miesiąc.
Oczywiście, że lepiej mieć dopracowaną grę ale mówimy tutaj o Becie a nie pełnym wydaniu - więc troszku nie rozumiem dlaczego mimo wszystko nie pozwoli się graczm na granie wcześniej, przecież właśnie po to jest beta żeby gracze jak i twórcy sprawdzili jak to wszystko działa. Potem można się bawić w jakieś uprawnianie gry międzyczasie.

Ehhh...trudno, na beta się tak już nastawiłem, że będzie za kilka tygodni a tu taka lipa.
Trzeba zapomnieć na jakiś czas o tej grze kompletnie, zrezygnować nawet z odwiedzania forum bo jak pomyślę, że było już tak blisko a teraz mamy około 2,5 miesiąca jeszcze to mnie przeraża ta myśl.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom