Obsługa Gwinta (android) za pomocą myszy.

+
Witam. Tak jak w temacie, zastanawiam się czy jest możliwość podłączenia myszki do smartfonu/tabletu i używania jej do grania w Gwinta. Mój smartfon obsługuje mysz (poco X3)
wszystko działa, z wyjątkiem gier (Gwinta).
Przeczytałem że należy najpierw skorzystać z aplikacji do mapowania przycisków i że najlepiej w tej kwestii sprawdzi się aplikacja Octopus. Niestety po zainstalowaniu apki z Play store i próbie mapowania przycisków brak zadowalających rezultatów. Czy istnieje jakaś inna godna polecenia aplikacja do tego lub inny sposób by móc sterować gwintem na smartfonie/tablecie za pomocą myszy? Czy przyszłe aktualizacje Gwinta na androidzie przewidują możliwość dodania w opcjach sterowania sterowanie za pomocą myszki? Być może przy okazji premiery "Wojny Krwi" (w wersji na androidana) na przykład. Proszę o pomoc lub informacje w tej kwestii i z góry dziękuję.
:)
 
Hmm... to widocznie zależy od Supportu Telefonu, Androida & Czy posiada Kursor. U mnie działa Mysz & Klawiatura w Każdej Grze/Programie... (Realme 7 5G Android 10) Czy to praktyczne ? To już Inna Sprawa :D Co do Mapowania & Grania, nie ma w Play Storze ani Jednej porządnej Aplikacji, co jest strasznie w*urwiające ;-; Widząc takie Giganty jak BlueStacks czy PPSSPP Emulator z Pełnym Supportem w Obie Strony :/ Kiedyś to były Czasy, jak istniał USB/BT Joycenter. Dzisiaj chyba nie działa bo Wersja Androida za niska :D
 
Top Bottom