Ozdoby w sklepie

+
Pytanie za 100 punktów. Po co wyświetlają mi się do kupienia pakiety ozdób które już mam? Czy muszę być zmuszony do przeglądania wszystkich swoich bibelotów żeby uniknąć wydania bez potrzeby 4000 pyłu meteorytowego?
 
Posiadane zestawy powinny być zaznaczone zielonym "ptaszkiem" tak jak w przypadku tych z drzewek sezonowych.
 
To jest specjalnie dla tych, którzy mają potrzebę wydania 4000 pyłu meteorytowego "bez potrzeby" ;)
Mamy dzięki temu większy wybór - możemy kupić ponownie lub też nie, gdyby było odhaczone jako posiadane nie moglibyśmy zdecydować.

Teraz mniej prześmiewczo - pomyślałem, że może w tych paczkach są jakieś nowe elementy, stąd są dostępne do zakupu.
Przejrzałem paczkę Olgierda z Iris i nie widzę u siebie w kolekcji tytułu "Zrozpaczony".
Paczkę Jaskra i Priscilli mam w komplecie, wraz z tytułem "Podróżujący poeta" z tym że i ją mogę kupić, nie ma więc prawidłowości.
Hmm
 

Lexor

Forum veteran
@piotr4440 @DeckCard_Cain
Zielony ptaszek pojawia się tylko wtedy gdy faktycznie kupimy dany pakiet.
Gra nie sprawdza czy mamy już wszystko z danego pakietu zdobyte w inny sposób.

@smykPL
No niestety, musisz to sprawdzać, jeśli nie chcesz dać się wpuścić w kanał.
W jaki sposób mogę odebrać moje 100 punktów?
 

Lexor

Forum veteran
Przecież napisałem z czego wynika brak ptaszka. Pytałeś też "czy muszę" i na to też Ci odpowiedziałem. <smutna minka>
 
Top Bottom