Patch 1.11 błędy w grze

+
Status
Not open for further replies.
Patch 1.11 błędy w grze

Po patch-u 1.11 w wiedźmińskim siedliszczu znajdują się nieruchome postacie Dzikiego Gonu a w dodatku Serce z Kamienia brak jest głosu w dialogach a postacie nie ruszają ustami.
 
U mnie po patchu nie wyświetlają się niektóre tekstury budynków np. w domu aukcyjnym Borsodych nie wyświetlają się ściany, nie mogę ukończyć zadania Róża Na Czerwonym Polu ponieważ nie ma przeciwników, także w obozowiskach bandytów nie ma przeciwników.
 
Użyjcie GOG Galaxy do naprawienia plików gry, bo najwyraźniej patch uszkodził się podczas pobierania.
GOG Galaxy > MORE > Manage > Verify/repair.
 
Użyjcie GOG Galaxy do naprawienia plików gry, bo najwyraźniej patch uszkodził się podczas pobierania.
GOG Galaxy > MORE > Manage > Verify/repair.

Pomogło, pograłem trochę i teraz mam problem z wiecznym wczytywaniem po zapytaniu się Olgierda o trzecie życzenie.
 
A jak wyszedłeś ze skarbca Borsodich? Absolutnie normalną drogą czy jakiś glitch przez tereny debugowe? ;]
 
@vennecto gra Wiedźmin wkracza w zupełnie inny wymiar ? w wymiar gier losowych ? :lol:
...w sumie tak...kupony odcięte...w wyniku dzisiejszego losowania Ty masz buga a Ty nie...
 
Last edited:
Bug z medytacją dalej nie naprawiony, po medytacji Geralt na jakieś 5 sekund nie może nic zrobić tylko chodzić, nie można walczyć ani nic. Jadowite miecze dalej nie poprawione na NG +. Dodatek skończyłem na 39 poziomie i nie mam po co grać w NG+ ponieważ każde zadanie jest szare, balans potrzebny koniecznie! Skoro do ng+ przenoszą się słowa runiczne na rynsztunku, to powinniście jeszcze bardziej utrudnić rozgrywkę i przydałoby się więcej slotów na umiejętności dla trybu ng+ :). Zadanie represje w novigradzie 2 dalej znajduje się w okładce nieukończone. Pochew na miecze dalej brak u NPC, przynajmniej na ng+.
 
Last edited:
Jest także problem z mapowaniem klawiszy. A mianowicie o ile zmiana ze wsadu (WSAD) na strzałki działa o tyle zmiana biegu galopu z lewy shift na prawy nie. W opcjach po zmianie widnieje prawy shift a w grze nadal jest lewy. Panowie jak to rozwiązać ? Drugi raz już instaluję grę i to samo. Naprawa poprzez goog galaxy też nie pomaga.

Nieaktualne winny był pewien programik który zmieniał mi ustawienie klawiszy. Przepraszam za zamieszanie.
W takim razie zostało tylko zobaczyć czy tekstury prawidłowo się wczytują.
 
Last edited:
Oxenfurt, na samej północy przy targu - zamknięty budynek, strzeżony przez strażników - można przechodzić przez zamknięte drzwi.

Na mapie znikają znaczniki płatnerzy, kowali, zielarzy i balwierzy.
 
Bug z Olbrzymim krabopająkiem w gwincie też dalej nie poprawiony. Po wyłożeniu na stół krabopająka na stół nie trafia olbrzymi krabopająk i na odwrót - po wyłożeniu olbrzymiego krabopająka na stół nie trafiają zwykle krabopająki
 
Rzucenie petardą powoduje, że człowiek wyskakuje z zamkniętej klatki. Wystarczy rzucić w jej pobliżu.
 
Nie wiem czy to było już wcześniej czy dopiero po tym patchu, ale jak przesuwałem mapę myszką i w tym samym czasie przesunąłem ją klawiaturą to teraz mam taki oto efekt:
 
Po patch-u 1.11 w wiedźmińskim siedliszczu znajdują się nieruchome postacie Dzikiego Gonu a w dodatku Serce z Kamienia brak jest głosu w dialogach a postacie nie ruszają ustami.

Nie tylko bo w podstawce tak samo ,miałem przy rozmowie z Yen ,brak głosu i ustami nie ruszają.

---------- Zaktualizowano 15:26 ----------

@vennecto gra Wiedźmin wkracza w zupełnie inny wymiar ? w wymiar gier losowych ? :lol:
...w sumie tak...kupony odcięte...w wyniku dzisiejszego losowania Ty masz buga a Ty nie...

Ciekawe kto trafi na grę bez bugów :)
 
Mam błąd z zadaniem "Drób w opałach". Na etapie, w którym trzeba przeszukać teren przy użyciu wiedźmińskich zmysłów nie znajduje śladów domniemanego wilka. Sprawdziłem w sieci, w którym miejscu powinny być ślady na ziemi i niestety ich tam nie ma.
Znalazłem informację, że na PS4 również jest problem z tym zadaniem.
Na szczęście jest to tylko drobne zadanie poboczne.
Poza tym jest też problem z mapą - mimo odwiedzenia np. kowala na rynku rybnym w Novigradzie wielu rzemieślników nie ma swoich ikonek na mapie.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom