Patche i Poprawki

+
Status
Not open for further replies.
Patche i Poprawki

Witam.Ja za mam pytanie czy w ogóle zostanie ulepszony system walki,i czy w ogóle zostanie wprowadzony jakis patch który wprowadzi zmiane odnosnie grania w Wieka z widoku 3 kamer tak jak jest to możliwe z Wiesku 1.W 1 częci Wieska możemy gra samą myszką jak i klawiatura+mysz a w Wiesku 2 tej opcji nie ma.Mam tez pytanie czemu nie można wyłączyc w opcjach ustawiania rozmycia przy ruchu kamery bez przechodzenia na ustawienia własne użytkownika.System wykrywa mi że przy moich konfiguracjach peceta moge grac na maxymalnych ustawieniach a mimo tego komp nie daje rady gra sie tnie.Denerwuje mnie też opoźniony ruch myszy podczas wczytyweania saewow jak i podczas grania,ustawialem czółos myszy ale to nic nie daje.Karta graficzna Gee Force 9600Gt,procek intel Qore Quad 2.5GHZ--4 rdzenie Płyta Asus,aktualne sterowniki,system opreacyjny Windows 7 Home Premium,ram DDR 2 4 GB.Prosze o odpowiedz na moje pytanie,będe wdzieczny.
 
Nie wierz autokonfiguracji. Obetnij trochę niektóre opcje graficzne: KONIECZNIE wyłącz ubersampling, rozmycie przy ruchu kamery (oczy tylko bolą od niego), wyłącz synchronizację, w ostateczności zmniejsz odległość renderowania. Ja dla Wieśka zmieniłem 9600 GT na GTX 460 i też nie gram na ultra wysokich. Różnica w jakości jest niewielka, a w płynności - zasadnicza. Ze swoją kartą możesz mieć problemy przy wyższych rozdzielczościach.
 
System walki jest w porządku, więc nie będzie ulepszenia. Kwestia umiejętności gracza więc nie dziwota, że Ci się nie podoba:p system walki jest typowo zręcznościowy, więc wchodzenie w środek masy przeciwników raczej skazane jest na klęskę. Zmiana pracy kamery? Tu nie kierujesz myszką, tylko i wyłącznie wsad (+kamera myszką), pozatym gra jest przystosowana to rozgrywki na padzie także też możesz o tym zapomnieć. U mnie z ustawieniami własnymi nie ma żadnych problemów, więc nie wiem skąd wziął się twój problem. Patche i hotfix wg mnie spełniły swoje zadanie i jedyne na co ja teraz czekam to wersja 2.0

Pozdr.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom