Po prostu sport

+
@FateWhisper
A jak interpretujesz interwencję bramkarza? Sądząc po tym co piszesz, powiedziałbym, że i w tym wypadku uważasz, iż faulu nie było.

Skłaniałbym się ku temu, że w starciu Neuera z Higuainem faulu nie było. Niemiec atakował piłkę, trafił w nią zanim się zderzył z Argentyńczykiem. Ewentualnie przewinienie mogłoby polegać na niebezpiecznym zagraniu (atak wysoko uniesionym kolanem), ale nie umiem znaleźć rekomendacji FIFA w tym temacie. Można by ewentualnie zastosować analogię do uderzenia łokciem w trakcie pojedynków główkowych - wtedy Neuer by faulował. Hmm.. ale szczerze mówiąc moim zdaniem to inna sytuacja, więc nadal się skłaniam ku temu, że faulu nie było.
 
Za 40min spektakl pod tytułem "Tak bardzo słaba jest polska ekstraklasa" :p

EDIT:
Legia wtapia 0:1 z farmerami xD
 
Last edited:
Nasza liga znowu pokazuję jaka to jest beznadziejna, po 15 min Ruch Chorzów już 1:0 w plecy
szybka odpowiedz 1:1 ale i tak na nic nie liczę absolutnie, poza porażką.
 
Last edited:

Attachments

  • vlcsnap-2014-06-14-17h34m13s40.jpg
    vlcsnap-2014-06-14-17h34m13s40.jpg
    29.6 KB · Views: 32
Last edited:
E, jakiś polski zespół odniósł zwycięstwo? Niemożliwe. :D

Cudem. Z zespołem z Lichtensteinu. Księstwa, które ma 34 tys. mieszkańców, czyli mniej niż moja miejscowość, a zespół pewnie grałby u nas w V lidze. To już nawet nie jest żenada, na to brakuje jakiegokolwiek określenia. Podobnie jak wyniki Legii i Lecha...
 
W sobotę zapadła ostateczna decyzja w sprawie wycofania Floty Świnoujście z rozgrywek I ligi. Licencja została odsprzedana III-ligowej Stali Rzeszów, zmagający się kłopotami finansowymi klub z Pomorza podjął decyzję o rezygnacji z gry w I lidze.
:wallbash: :rofl: :rofl: :wallbash:

Odsprzedane... wszędzie przekręty...

Ciekawe jak zespół, co zleciał z 2 ligi chce się utrzymać w 1 lidze?
 
Po 21 latach Polak drugi raz w historii wygrał etap Tour de France :victory:. Rafał Majka najlepszy na szczycie Montée de Risoul !!!!
 
Oglądałem na żywo :). To obecnie wg mnie najlepsi polscy komentatorzy w swoich dyscyplinach (kolarstwo i biathlon) i jedni z najlepszych w ogóle :). Uwielbiam ich słuchać.
 
Mariusz Wach już wie, że nie on, lecz Artur Szpilka zmierzy się z Tomaszem Adamkiem 8 listopada w Kraków Arenie.

Jest praktycznie przesądzone, że gala Polsat Boxing Night dojdzie do skutku, a jej najważniejszymi bohaterami zostaną Tomasz Adamek i Artur Szpilka. Choć pięściarze nie złożyli jeszcze podpisów na kontraktach, formalności ma się stać zadość we wtorek. O pomyślnym zakończeniu rozmów w trakcie magazynu "Puncher" (20.00, Polsat Sport) mają poinformować Marian Kmita, dyrektor sportu w Polsacie oraz promotorzy Andrzej Wasilewski i Piotr Werner.


Szpilka idzie na wojnę
Drugim kandydatem do starcia z "Góralem" był Mariusz Wach. Choć nie miał wygórowanych żądań finansowych, wybór padł na droższego, lecz gwarantującego większe wpływy ze sprzedaży pay-per-view Szpilkę.

– Zgodziłem się na proponowane pieniądze i kwestie promotorsko-menedżerskie tym razem by mi nie przeszkodziły. Nie jestem jednak zawiedziony. Wiedziałem, że stanowiłem opcję rezerwową, a bliżej walki z Tomkiem zawsze był Artur – tłumaczy Wach. Według dziennika "Polska The Times", Adamek zarobi ok. 800 tysięcy złotych, a jego rywal 400-450 tysięcy. W ostatniej fazie negocjacji, być może czując zagrożenie w osobie Wacha, Szpilka poszedł na pewne ustępstwa.




– Nawet gdybym zgodził się walczyć za darmo, to możliwe, że organizatorom i tak bardziej opłacałoby się postawić na Artura. To jest biznes. Gdybym ja był promotorem, też wybrałbym Szpilkę, nie Wacha. Artur robi wokół siebie dużo większe zamieszanie. Kibiców to przyciąga, a to oni zapłacą za pay-per-view. A kwestie sportowe? Walka Adamek – Wach stałaby na porównywalnym poziomie – ocenia rywal Władymira Kliczki z 2012 roku.

źródło: http://m.przegladsportowy.pl/boks,t...facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage
 
Zarząd PZPN nie zgodził się na sprzedanie Stali Rzeszów licencji Floty Świnoujście uprawniającej do występów w I lidze. Zarząd klubu z Zachodniopomorskiego zdecydował, że drużyna przystąpi do rozgrywek.

No, chociaż raz się wykazali...
 
Top Bottom