Pochwalcię się goldem na nilfgard.!

+
Mała aktualizacja względem ostatniego wpisu- minimum 35 beczek, i około 2000 fragmentów- co daje 2 legendy i 2 epiki. Swoją drogą- biorąc pod uwagę, że według wcześniejszych informacji głoszących, że każdy gracz dostanie deck startowy Nilfgaardu, to złożenie fajnego decku u większości graczy będzie możliwe już tego samego dnia po wejściu patcha, z tego co widzę. Emocje rosną.
 
3k złota + 3k fragmentów + 5 beczek / Na Nilfgard się za bardzo nie nastawiam, bardziej interesują mnie pozostałe frakcje.
 
30 beczek +2k skrawków, coś tam będzie, chociaż ostatnio jak tak otwierałem po patchu, to z tych 30 beczek nic nie wypadało.
 
U mnie żona jest lekko wściekła, bo powiedziałem jej że ma jutro po pracy otworzyć ze mną 80 beczek, a ona przecież jeszcze obiad musi zrobić.

P.S. Już zaczęła kombinować czy może pizzy na wynos nie zamówić....
 
No Title

Jutro noc zakupów... ;)
 

Attachments

  • photo106110.png
    photo106110.png
    25.6 KB · Views: 19
Aktualnie mam 3100 złota i 1500 skrawków. Będzie się jutro działo! Ciekawe czy wywali serwery '-'
 
Edit: Udało mi się jednak wbić 12 rangę (a już nie wierzyłam), więc doszło nieco kawałków. :)

Zatem prawie 10k złota, 6k skrawków i 7 beczek.
(zastanawiam się, na ile razy będę podchodzić do setki beczek ;) )
 
Last edited:
Ankalime;n7674900 said:
Edit: Udało mi się jednak wbić 12 rangę (a już nie wierzyłam), więc doszło nieco kawałków. :)

Zatem prawie 10k złota, 7k skrawków i 7 beczek.
(zastanawiam się, na ile razy będę podchodzić do setki beczek ;) )

Ja zatrudniłem żonę do 80 beczek, więc ty możesz zatrudnić męża/chłopaka ;)
 
Top Bottom