Podróż Yenefer

+
Co sądzicie o "kosmetyce" w nowej podróży ?
Moja opinia jest tak że jest trochę gorzej niż było, widać że robili to szybciej niż zwykle. Owszem mamy ładne rewersy kilka fajnych ramek, w większości przyzwoite skórki dla Yen i stonowane dodatki. No ale te powtarzające się animowane ramki i awatar gdzie tak właściwie tylko blask jest inny pozostawiają wiele do życzenia. Mi osobiście wystarczył by jeden taki komplet za pozostałe wolał bym nawet klucze. Monetki oprócz tej z fiolką i czaszką także wypadają dość blado. Karty premium rozumiem że każda jest z założenia jakoś powiązana z Yenefer ale trol ? albo ja nie znam jakiejś historii albo wylosował system, za Neneke także wolał bym zobaczyć coś innego. Mogła by to być chociażby 3 karta Yen, Tris, Geralt itd. Jelenie rogi czy jak to nazwać także raczej nie było takiej potrzeby no ale jak już jest to niech będzie. Na koniec wisienka na torcie skórka nekromanta kopiuj wklej aset z Alzura dla mnie lepiej jakby jej nie było lub było cokolwiek innego raz że nie pasuje dwa szanujmy ;)
Post automatically merged:

Widzę że Alicja otworzyła już temat dotyczący nowej podróży więc ten można zamknąć.
 
Last edited:
Top Bottom