Premiera intro do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się na gali Golden Joystick Awards

+
Sorki Chłopaki, iż Wam się tak brutalnie wcinam ... zastanawiałam się ostatnio - premiera intra do gry:

:rly?:

Nieważne, ta chwila słabości już mi minęła - jaram się.
Przede wszystkim ze względu na polską wersję językową. Nareszcie!
 
Wszyscy się jarają. Jedni mocniej, inni słabiej. Każdy czeka i wgapia się w licznik. :D Dlaczemu dziś dopiero środa?
 
Ja już się trochę pogubiłem w tym wszystkim :p. Czy z Golden Joystick Awards będzie jakiś stream?
 
już ci mówie czy z Golden Joystick Awards będzie stream to sprawa Golden Joystick Awards, wiem jedno że podczas trwania Golden Joystick Awards Redzi wpuszczą du jutuba Intro do gry który będziemy mogli zobaczyć :)
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fajne xd
 
Nieee dlaczego to udostępniliście, teraz czekanie do piątku będzie jeszcze trudniejsze niż było. :p
 
Ależeosochozzii..... Yennefer jako uber-cyber-super mag bojowy, rozwalający w perzynę nilfgaardzką jazdę? Muzyka super, klimat też, ale tak jakby konni sztucznie wyglądają, tak samo jak ta dziwna błękitna otoczka dookoła Janki... sam nie wiem. Dziwne toto. :p
 
Ależeosochozzii..... Yennefer jako uber-cyber-super mag bojowy, rozwalający w perzynę nilfgaardzką jazdę? Muzyka super, klimat też, ale tak jakby konni sztucznie wyglądają, tak samo jak ta dziwna błękitna otoczka dookoła Janki... sam nie wiem. Dziwne toto. :p
Ano, postacie jakoś dziwnie wyglądają. Może to taki "zamysł artystyczny" :p?
BTW. Ładny ten kamyk...
 
@Kuboniusz, ładny, ale z kolei musiałem obejrzeć 5 razy tę scenę, żeby w ogóle zarejestrować, że Yennefer wypuszcza kamień z dłoni. Tylko coś tak w ułamku sekundy przemknęło. To samo, co z łapaniem mieszka złota w Killing Monsters. Nawet gorzej. Ojj... Przykro mi, że narzekam już po obejrzeniu paru sekund intra, ale zaczynam mieć poważne obawy. Sztucznie to wygląda. Bardzo sztucznie. Jedyne, co mi się strasznie podoba, to twarz Yennefer. Cudna. Chyba nawet lepsza od tej z SoD :D
 
 
Top Bottom