Prezentacja Dowódcy: Eldain

+
@luk757 Też regularnie w HC wracam do Pułapek poczynając od tej krótkiej bety. Planowana zmiana w koszcie werbunku Podstępu mi umknęła. W takim razie może być wartościową kartą. Choć z drugiej strony Eldain, aż się prosi o granie na Aelirenn, a Avallac'h to dodatkowy uszaty w talii. W każdym razie ja nie mogę się doczekać nadchodzących zmian i grę w tym sezonie już sobie odpuściłem.
 
@luk757 Też regularnie w HC wracam do Pułapek poczynając od tej krótkiej bety. Planowana zmiana w koszcie werbunku Podstępu mi umknęła. W takim razie może być wartościową kartą. Choć z drugiej strony Eldain, aż się prosi o granie na Aelirenn, a Avallac'h to dodatkowy uszaty w talii. W każdym razie ja nie mogę się doczekać nadchodzących zmian i grę w tym sezonie już sobie odpuściłem.

Dokładnie mam tak samo. Trochę znudzony tym co mamy obecnie czekam na nowy sezon. Trudno powiedzieć na jak długo ale po starcie z nowymi bohaterami będzie pewnie wszędzie ich wysyp. I dobrze bo coś się będzie działo. Chociaż to i tak oczekiwanie na więcej kart i dodatek, bo póki on nie nadejdzie po prostu opcji przy deckbuildingu nie będzie
 
Właśnie się zorientowałem, że po patchu pułapka miażdżąca będzie mieć timer ustawiony na 2 tury (do tej pory były 3). To jest bardzo poważna zmiana tej karty, mocno ułatwiająca jej granie w pierwszych 2 rundach. Także jest potencjał :)
 
Pisanie o tym, że ten dowódca będzie wspierał archetyp elfów (przywolanie aerliren, czy zdolność isengrima-ktora będzie wspierał tylko połowicznie) to trochę nadużycie. W większości przypadków lepiej będzie mieć po prostu elfy zamiast plapek( nie myśleć, że uważam że szpiczasto uszy są mocniejsi tylko lepiej wspierają ten archetyp, niż płapki, które dowódca może zamienić w elfy).

Poza tym obawiam się że na bufie płapek najbardziej skorzysta bouvier, którego zdolność tylko przy użyciu brygady vrihed robi 12 pkt a dodatkowo ma możliwość ustawienia jednostek pod miażdżąca plapke...

Mam wrażenie że ten dowódca byłby ciekawszy z taką zdolnością:
Zamień wybraną odkrytą plapke w elfa(siła 2, fatum) odnowienie 1. (Albo jakieś 5-6 ładunków)

Z tym, że w najbliższym dodatku dostalibyśmy przynajmniej jedną brązowa i jedną złotą płapkę.
W tej chwili jego zdolność jest po prostu słaba (może będzie to nadrabiał prowizją).
 
Last edited:
Top Bottom