[przygoda] Król Żebraków

+
Dla tej przygody specjalnie odinstalowałem wiedźmina i było warto :)Najlepsza imprezka na końcu i jak Alibaba odlatywał ,albo rozmowa z MAMĄ cała przygoda wyczepista ,aż się dziwie ,że sam to wszystko zrobiłeś.I mam takie pytanie ,a mianowicie w twoim filmie na JuTube (trailer 1) był taki śmieszny dialog ja go w grze nie spotkałem. Da się go gdzieś znaleźć w przygodzie zy to tylko dla filmiku zrobiłeś?PS. znalazłem taki nieznaczny błąd. Jak się przemienimy np. w bandytę i ściągniemy i założymy pancerz to jesteśmy Geraltem.
 
Filmik jest w sekrecie. Jak znaleźć sekret napisałem w pierwszym poście. Po znalezieniu wszystkich części należy pogadać z krową i wykonać dla niej krótkiego questa. I oto wejście do sekretu będzie otwarte.
 
Przed chwilą ukończyłem przygodę i muszę przyznać, że bardzo fajnie się w nią grało. Naprawdę kawał dobrej roboty. Dla mnie tylko może quest z infostradą był zbyt nowoczesny, ale mimo to całkiem zabawny. Ponieważ w pierwszym poście prosiłeś [Laufes] o zgłaszanie zauważonych błędów, to zauważyłem w pierwszej rozmowie z Alojzym dość denerwującą literówkę (urządzać jest napisane przez "ż), a także mogłem po raz kolejny pogadać z chłopcem po tym jak mu już oddałem blekot. W pierwszym poście jest zaznaczone, że zostało zrobione, ale u mnie się pojawiło. Choć przyczyną może być to, że przygodę ściągnąłem jakiś czas temu, ale dopiero teraz mogłem zagrać. Z rzeczy, których mi trochę zabrakło, to jak już ktoś wcześniej pisał zupełny brak życia na bagnach, a potem na polach i na brzegu. Nie znam się na modingu, nie wiem na ile jest to trudne, ale skoro ma być wydana nowa, ulepszona wersja, może uda się w te lokacje wrzucić chociaż po kilka utopców, topielców (bagna), zjadarek, upiorów (pola), ewentualnie coś innego na czym można by zdobyć hydragenum (ektoplazma z upiorów). Ale to już tak na marginesie, bo ja po prostu lubię sie pobawić alchemią :). Generalnie przygoda na duży plus, aż ciężko uwierzyć, że tworzyliście ja tylko w dwie osoby.
 
Kiedyś tam zaczynał się sekret. Potem dodałem wyszukiwanie części opowiadania, a ściany zostawiłem na pamiątkę. Jest tam zresztą tabliczka upamiętniająca sekret.
 
Od wydania Żebraka właściwie nic nie robiłem w Dżinie, ale ostatnio znów otworzyłem Dżina i zamierzam teraz wydać poprawioną wersję Króla Żebraków oraz dodać do niego nowe zadanie. Mogę powiedzieć, że będzie ono dotyczyło dość tajemniczego do tej pory Bukaja Ksuma.
 
Mógłby, ale pojedynczo bardzo trudno tworzyć dobre przygody. Na szczęście niektórym to się udaje. :)
 
Jak wiecie od miesiąca zacząłem robić nowszą wersję Króla Żebraków. Oprócz wymienionych w pierwszym poście błędów tworzę nowe zadanie poboczne, które zleci na pastor. Chodzi o odkrycie co Bukaj Ksum schował na Wyspie Rybitw. Oprócz nowej lokacji (Wyspa Rybitw) pojawią się też nowe cutsceny (na razie mam pięć gotowych) oraz będziecie mogli zobaczyć początek opowiadania napisanego przez Aspra zrealizowano w formie cutscen. Opowiadanie przedstawia losy Bukaja i jego dwóch kompanów dziejące się miesiąc wcześniej przed fabułą Króla Żebraków. Zdradzę tylko, że początek tego opowiadanie będzie całkowicie udźwiękowiony. (Głosy Bukaja i jego kompanów, które wykorzystam w Królu są już nagrane).Ulepszoną przygodę mam zamiar wydać na początku października. Dlaczego tak późno? Ponieważ wyjeżdżam na ponad dwa tygodnie i nie będę wtedy nic robić. Na pocieszenie w pierwszym poście dodałem screena z nowej wersji Króla.
 
Nie jestem pewien czy już się ciebie o to pytałem ale...Czy po poprawionej wersji 'króla' zamierzasz stworzyć jakąś inną przygodę, czy coś po prostu planujesz, czy masz chęci na stworzenie czegoś nowego ??
 
Po Królu Żebraków wezmę się za opowiadanie Aspera, choć nadal brakuje mi 6 aktorów podkładających głos, jednego żeńskiego i pięciu męskich. Po zrobieniu początku wrzucę go na youtube. Tym razem w jakości HD(mam nadzieję), a potem?Cóż. Zawsze będę coś tworzył, bo sprawia mi to przyjemność. Nawet jak zainstalowałem "hirołsy" (zarówno trójkę jak i piątkę) to i tak większość czasu spędziłem w edytorze map(Choć nie publikuję takich mapek). Jeśli chodzi o samego Wiedźmina, to po skończeniu opowiadania (na razie jest jedna część, ale zapowiada się, że będzie więcej) raczej nie będę już nic w nim robić. Nie będę, bo zbliża się Wiedźmin 2 i jeśli powstanie do niego jakiś edytor map to być może, być może... :)
 
Witajcie. Pozwolę sobie napisać posta pod postem, ponieważ od teraz można obejrzeć pierwszy odcinek filmu stworzonego przeze mnie na podstawie opowiadania Aspera pt. "Bukaj Ksum: Początek" Filmik ma nagrane wszystkie dialogi!Film można zobaczyć na:http://www.youtube.com/watch?v=0uboWNZziM8a oddzielny wątek do komentowania jest tutaj:http://tw1.thewitcher.com/forum/index.php?topic=30169.msg5439344#new
 
Z serwera ściągnąłeś plik z rozszerzeniem .rar . Wypakuj go za pomocą odpowiedniego programu (WinRAR, 7zip itp.) Masz teraz dwa pliki - przygodę i poradnik do niej.Wstaw plik przygody (rozszerzenie .adv) do folderu z przygodami. Domyślna ścieżka dla Windows XP to:
C/Documents and Settings/All Users/Dokumenty/The Witcher
Czyli w folderze "Dokumenty udostępnione" w "Mój komputer" powinieneś znaleźć folder "The Witcher". Tam wstawia się przygody.
 
Wersja 1.1 Króla Żebraków już jest dostępna pod tym samym adresem http://www.moddb.com/downloads/krl-ebrakwUdało mi się poprawić wszystkie błędy podstawowej wersji, jeśli jednak jakiś zauważycie, dajcie znać.Oprócz tego dodałem potwory na bagnach, nowe zadanie poboczne i wiele mniejszych smaczków. Ulepszyłem także poradnik dodając m.in. screeny i opis jak dojść do sekretu(zbyt dużo czasu poświęciłem przy sekrecie, aby nikt go nie zobaczył) Więcej informacji w moim pierwszym poście.
 
Ważna rzecz dotycząca sekretu, której nie ma w poradniku:
Najlepiej wejść do niego (sekretu) po zdobyciu informacji na temat trzech sposobów zakończenia gry i po wykonaniu wszystkich zadań pobocznych
 
Na youtube właśnie pojawił się trailer Króla Żebraków. Może trochę późno, ale lepiej późno niż wcale. Trailer jest w jakości HDhttp://www.youtube.com/watch?v=jS8JKk8qN0M
 
Top Bottom