Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

+
Status
Not open for further replies.
takie malutkie pytanie:Tydzień z Wiedźminem będzie jakoś w połowie lutego czy może końcówka?? Wiem, że może odpowiedź na to pytanie już padła, ale większość z postów była bardzo enigmatyczna co do dokładnej daty. Czy wiecie już kiedy będziecie mogli tą "akcje" wykonać?? (Wiem, że to jest dla was bardzo duże obciążenie i strata kilku dni pracy nad grą)
 
Muzyka z filmu - jak ją słysze od razu przypomina mi się Żebrowski z półkilogramowym amuletem na szyi i Myszowór z przyklejoną brodą.Dobrze że dźwięk zrobiony będzie od nowa :)
 
LooZ^ said:
Czy ktos z WitcherTeam bedzie obecny na lutowym Poznan Game Arena?
Masz może jakiegoś linka do stronki o tym? Co bedzie, kiedy i gdzie??? Być może jestem zainteresowany
 
Rioo : Prosze : http://pga.mtp.pl/ Ja bede tam w pracy ;) Zapraszam na stoisko SS-NG ;)Zapytam jeszcze raz tworcow i zaznacze tym razem odpowiednie okienko ;)Czy bedzie ktos/czy planujecie cos zwiazanego z Wiedzminem na Poznan Game Arena 2005?
 
LooZ^ said:
Czy bedzie ktos/czy planujecie cos zwiazanego z Wiedzminem na Poznan Game Arena 2005?
A ja dołącze sie do LooZ^a i również chętnie zobaczyłbym Was w Poznaniu, już jedno Poznań Game Arena było (na którym jesli mnie pamięć nie myli nie było Was...) Nie zapominajcie o Wielkopolsce.... (dzięki za link )
 

Rioo

Forum veteran
Korzystając z tego, że jest severian powtórze pytanie, które nie doczekało sie odpowiedzi: czy jest już ustalona precyzyjna data lutowego Tygodnia z Wiedźminem??
 

Rioo

Forum veteran
Chodzi o to, że Red mógłby podać juz datę Tygodnia, w końcu luty się zaczął a my nadal nie wiemy kiedy to będzie Przecież jest jeszcze potrzebne troche czasu na promocje itp.Mam tylko nadzieje, że lutowy nie zmieni się w marcowy
 
to by była tragedia:( 19 marca wyjeżdżam do austrii. Mam nadzieję że do tego czasu będzie już po tygodniu...
 
Rioo said:
Korzystając z tego, że jest severian powtórze pytanie, które nie doczekało sie odpowiedzi: czy jest już ustalona precyzyjna data lutowego Tygodnia z Wiedźminem??
Niestety daty dokładnej jeszcze nie mamy.
 
Ja tylko mam nadzieję, że nie przypadnie on w dniach 12-21 lutego. Po prostu mnie nie będzie. A nie chcę potem nadrabiać zaległości .
 
Nie wiem czy nie za wiele oczekujemy od ludzi z Reda, przeiceż to tylko normalni ludzie? No chyba, że uznamy Fallena za orka . Ale uważam, że najważniejsza jest praca nad grą, a wszystko inne mozna odłożyć na drugi plan.
 
Tibor said:
Nie wiem czy nie za wiele oczekujemy od ludzi z Reda, przeiceż to tylko normalni ludzie? No chyba, że uznamy Fallena za orka
Nie widziałeś tamtego pamiętnego zdjęcia (nie pamiętam kto na nim był, na pewno był człowiek i ork, zdjęcie zrobione w budynku F na Jagiellońskiej 74). Nie mówili który jest który
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom