Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.
Offka Piwus Właśnie udało mi się doprowadzić w grze by mieć w talii ponad limit kart. Jest to błąd gry zaraz zgłoszę to CDPR. Macie screena. ;)


icnvNCt.jpg
 
Pytanie do tworcow - kiedy wreszcie zostanie naprawiony problem ,,polaczenie z serwerem zostalo przerwane'' ? Z tego co widze wystepuje u rzeszy osob, a calkowicie uniemozliwia gre rankingowa... Do tej pory to ignorowalem - no coz, raz na 3-4 gry gra stracona, ale po wprowadzenia nowego trybu w momencie kiedy dodatkowo traci sie przy tym pkt rankingu kompletnie odechciewa sie grac
 
Przemek1993;n7321190 said:
Pytanie do tworcow - kiedy wreszcie zostanie naprawiony problem ,,polaczenie z serwerem zostalo przerwane'' ? Z tego co widze wystepuje u rzeszy osob, a calkowicie uniemozliwia gre rankingowa... Do tej pory to ignorowalem - no coz, raz na 3-4 gry gra stracona, ale po wprowadzenia nowego trybu w momencie kiedy dodatkowo traci sie przy tym pkt rankingu kompletnie odechciewa sie grac

Pewną wskazówką może być połączenie poprzez wifi zamiast po kablu. Wiele osób też to wskazuje jako przyczynę.
 
Ilość zdobywanych punktów rankingowych.

Witam. Po ile średnio dostajecie punktów rankingowych? Może wie ktoś od czego to zależy? Czy jak na moje aktualne wyniki mam ich dużo czy mało?
 

Attachments

  • photo92860.png
    photo92860.png
    676 KB · Views: 22
marcin11016;n7339090 said:
Witam. Po ile średnio dostajecie punktów rankingowych? Może wie ktoś od czego to zależy? Czy jak na moje aktualne wyniki mam ich dużo czy mało?

Zaczynałeś od 0 czy z jakiegoś pułapu?
 
1. Kiedy poprawicie ten błąd z niespójnością danych w KP pod wzmocnione balisty ? Nie da się obecnie grać. Gram po kablu + weryfikacja plików robiona. Średnio co 2 gra to porażka bo niespójność danych.

2. Czy hidden buff redańskiej elity był umyślny ?
 
GWINT oraz cross-buy

W dziale FAQ znalazłem jedynie a moze nawet, aż taki wpis:

"W chwili obecnej gra pozwala na cross-play między konsolą Xbox One i komputerem PC. Gdy wydana zostanie wersja UWP (Universal Windows Platform) GWINTA na Windows 10, będzie można kontynuować rozgrywkę i mieć dostęp do kart zdobytych w wersji UWP również na konsoli Xbox One, i na odwrót."

Chciałbym się spytać, czy jak już wyjdzie gra w pełnej okazałości to czy mój progress jak i karty będe mógł przenieść z PC na PS4 ?
Tak zakupiłem pewność kegów stad moje pytanie jak i obawy.

Pozdrawiam i przepraszam jeśli pytanie było już "wałkowane".
 
Astorian93;n7383820 said:
W dziale FAQ znalazłem jedynie a moze nawet, aż taki wpis:

"W chwili obecnej gra pozwala na cross-play między konsolą Xbox One i komputerem PC. Gdy wydana zostanie wersja UWP (Universal Windows Platform) GWINTA na Windows 10, będzie można kontynuować rozgrywkę i mieć dostęp do kart zdobytych w wersji UWP również na konsoli Xbox One, i na odwrót."

Chciałbym się spytać, czy jak już wyjdzie gra w pełnej okazałości to czy mój progress jak i karty będe mógł przenieść z PC na PS4 ?
Tak zakupiłem pewność kegów stad moje pytanie jak i obawy.

Pozdrawiam i przepraszam jeśli pytanie było już "wałkowane".

W obecnej chwili nie mamy żadnych nowych informacji na ten temat.

 
Avallach

Mam pytanie odnośnie Avallacha, mianowicie zastanawia mnie czemu nie jest kartą neutralną, tylko z frakcji potworów? Jedyne co mi się nasuwa to że został wrzucony do jednego wora z Dzikim Gonem chociaż wydaje mi się to trochę głupie. Jakieś pomysły?
 
xtrin44;n7413760 said:
Mam pytanie odnośnie Avallacha, mianowicie zastanawia mnie czemu nie jest kartą neutralną, tylko z frakcji potworów? Jedyne co mi się nasuwa to że został wrzucony do jednego wora z Dzikim Gonem chociaż wydaje mi się to trochę głupie. Jakieś pomysły?

Wydaje mi się, że można by Avallacha podmienić jakąś inną potężną istotą z gier lub książek, która kwalifikuje się jako potwór a jego samego zrobić neutralną postacią z inną umiejętnością żeby nie zabierać potworom jedynego szpiega.
 
xtrin44;n7413760 said:
Mam pytanie odnośnie Avallacha, mianowicie zastanawia mnie czemu nie jest kartą neutralną, tylko z frakcji potworów? Jedyne co mi się nasuwa to że został wrzucony do jednego wora z Dzikim Gonem chociaż wydaje mi się to trochę głupie. Jakieś pomysły?

Może dlatego że cały Dziki Gon to lud "Aen Elle" - tu kłania się książka, a każdy z nich miał swoje prywatne cele
 
asu87;n7421810 said:
Może dlatego że cały Dziki Gon to lud "Aen Elle" - tu kłania się książka, a każdy z nich miał swoje prywatne cele

Dziki Gon to oddział wojowników Aen Elle, a nie cały lud.
 
Nexxurio;n7425680 said:
Dziki Gon to oddział wojowników Aen Elle, a nie cały lud.

Oddział, który do potworów stricte nie należy, lecz został tam zakwalifikowany. Avallac'h jako część tego ludu i nauczyciel Caranthira wg mnie jest słusznie przypisany do talii Potworów, jeżeli Dziki Gon w niej jest.
 
Witam
Czy jednostka wracająca na rękę lub idąca do grave'a traci bonusy? Zazwyczaj nie traci, ale miałem sytuację przeciwną. Raz nawet zdarzyło się, że jednostka z bonusem poszła na rękę, gdzie bonus był wyczyszczony, a po kolejnym zagraniu automatycznie przywrócony.
 

Guest 3992060

Guest
Możesz wrzucić screena albo opisać której jednostki to dotyczyło?
 
jarzynek78;n7437410 said:
Witam
Czy jednostka wracająca na rękę lub idąca do grave'a traci bonusy? Zazwyczaj nie traci, ale miałem sytuację przeciwną. Raz nawet zdarzyło się, że jednostka z bonusem poszła na rękę, gdzie bonus był wyczyszczony, a po kolejnym zagraniu automatycznie przywrócony.

Prawdopodobnie był to bonus do siły BAZOWEJ. Taki bonus pozostaje na jednostce niezależnie od tego czy ta jednostka wraca na rękę, idzie na cmentarz czy zostaje potraktowana kajdanami lub bombą dwimerytową.
 

Guest 3992060

Guest
Też się nad tym zastanawiałem, ale jarzynek stwierdził że wyczyściło jednostce bonus, a w następnym ruchu go przywróciło - gdyby to były Mardroeme, taka sytuacja nie miałaby miejsca.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom