Pytania do twórców

+
Status
Not open for further replies.

Guest 3992060

Guest
latamnalpg;n7501540 said:
Raczej chodziło mi o informację, że nilfgaard jak i inne talie będą wprowadzone później.
Czyżby Touissant? :D

Albo Ofir lub ogólnie Królestwa zza Mórz ^^
 
Ja obstawiam, że pojawi się jeszcze co najmniej Touissant bo jakby nie patrzeć jest to księstwo mocno kojarzące się z Wiedźminem (mam na myśli serie gier, a nie uniwersum). Nie zdziwiłbym się też gdyby powstała frakcja połączonego Koviru i Poviss z Ligą z Hengfors, bo jakby nie patrzeć trochę takich kart było w W3, a wszystkie wyleciały w KP w Gwincie które zostało ograniczone tylko do 4 największych królestw połączonych w jedną frakcję (zostały w W3 zjednoczone pod wodzą Radowida wiec jest to w pełni zrozumiałe). Nie walczyły zresztą przeciwko Nilfgaardowi w W3, a zwłaszcza to pierwsze królestwo miało w W3 dość istotne znaczenie.
 
Mam takie pytanie do twórców. Czy jest jakakolwiek szansa na to, że zostanę dodany do bety i będę się mógł cieszyć graniem w Gwinta? Zapisałem się pierwszego dnia, kiedy tylko ruszyła rejestracja i później jeszcze z dwóch inny adresów mailowych i cóż... czekam niecierpliwie na waszą odpowiedź :/
 
Nie wiem czy było już takie pytanie, ale bardzo mnie ciekawi czy będzie coś w rodzaju Arenki? coś takiego jak w innych karciankach np Hearthstone?
 
Arena jak najbardziej, ale według mnie złote i srebrne karty muszą być po równo dla każdego z graczy. Dajmy na to jak jeden gracz ma 2 (np. Baron, Shani) goldy i silvery (np. Neneke, Król Żebraków) a drugi same bronzy to jest bez szans. W hearthstone jest nieco inaczej (trochę inna mechanika).
 
Arty kart

Czy są może dostępne gdzieś arty poszczególnych kart?
Niektóre to istne arcydzieła i przyjemnie by się na nie patrzyło przykładowo na wygaszaczu w telefonie. Szczególnie te animowane :)
Ktoś coś?
 
komensal;n7555890 said:
Kiedy można się spodziewać trybu obserwatora, lub czegoś co umożliwiłoby oglądanie turniejów?

Mamy w planach dodanie różnych trybów, ale w obecnej chwili nie chcemy podawać żadnych dat.
 
Lester231;n7517870 said:
Mam takie pytanie do twórców. Czy jest jakakolwiek szansa na to, że zostanę dodany do bety i będę się mógł cieszyć graniem w Gwinta? Zapisałem się pierwszego dnia, kiedy tylko ruszyła rejestracja i później jeszcze z dwóch inny adresów mailowych i cóż... czekam niecierpliwie na waszą odpowiedź :/

Jeżeli zapisałeś się pierwszego dnia, to zaproszenie już dawno powinieneś mieć. Czy sprawdzałeś folder spamu? Jeżeli nic nie otrzymałeś, to prośba o kontakt z naszym działem wsparcia technicznego. Myślę, że mogą być w stanie pomóc.
 
Kolekcja kart Ps4-Pc

Cześć.
Mam pytanie o treści kolekcji kart.
Czy będzie dostępna ta sama kolekcja kart na PS4 i PC.
Pytam się ponieważ posiadam obie te platformy i chciałbym się dowiedzieć czy będę posiadał tę samą kolekcje kart na obu platformach.
A,jak nie będzie dostępna ta sama kolekcja na obu platformach to dlaczego?
 
Witam Wszystkich. Od roku przesiadłem się na Linux (Zorin OS 9) na czym cierpi W3. Mam pytanie czy zamierzacie zrobić wesje Gwinta pod debiana Ubuntu 16? Ja rozumiem że z W3 byłoby ciężko ale z Gwintem chyba jest to łatwiejsze? Tym bardziej, że gra jak słyszałem ma być free to play.
 
Witam.
Chciałbym zadać 2 pytania do twórców Gwinta:
1. Czy planujecie wydać płatną wersję Gwinta na wzór 2 dodatków do Wiedźmina tj. pudełko z brakującą do kolekcji talią Skellige + kod gry?
2. Czy w przyszłości będzie możliwość zakupu beczek za pośrednictwem strony cdp.pl, ewentualnie przelewem bankowym na gog.com?
 
Do tworcow zrobcie cos z tymi wylogowujacymi sie graczami gośc jak widzi że przegrywa to wychodzi z gry a później wychodzi na to że ten co został przegrywa bardzo irytujące
 
Ale co mają zrobić? Blokować konta? Zabierać karty? Nasyłać policję? Taki rage quit w obliczu przegranej nie jest fajny, ale część osób widząc że i tak przegra woli się poddać i zacząć od razu kolejną partyjkę. Nigdy jednak mi się nie zdarzyło żebym po poddaniu się przeciwnika nie dostał nagrody za zwycięstwo. Tak samo w momencie kiedy komuś zerwie połączenie. Jeśli u ciebie tak się dzieje to pewnie jest to jakiś błąd, który warto zgłosić do supportu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom