Rozszerzenia

+
zio0m said:
Jeśli chcecie update Wiedźmina , włączcie Launchera gry , a następnie naciśnijcie na "Sprawdź dostępne aktualizacje , będzie aktualizacja 1.4 :)
wystarczylo wejsc na strone Wiedźmina tylko jest problem ze ściaganiem czasami server pada i nie sciaga a mialo nie byc problemu :p
 
Hej, ciągnę z torrenta ten upgrade i mam takie śmieszne pytanko - czy kiedy udostępniam ten upgrade to łamię jakieś prawo? Z tego co zaobserwowałem to nie jest wymagane logowanie na stronie Wiedźmina żeby pobrać plik - więc jest chyba ogólnie dostępny? Tak dla prawnika pytanie, czy dobrze robię?
 
Przy instalacji uaktalnienia jest wymagany internet do tego trzeba podac login i haslo patch 1.4 sprawdza czy posiadamy zarejestrowana kopie gry pozniej leci proces instalacji dosyc szybko a na koncu jest modyfikacja plików moze trwać nawet 2 godziny...
 
Czemu wszędzie spamujecie? Nie możecie się ograniczyć do działu Aktualności? Rozumiem, że dzisiaj jest wyjątkowy dzień :), jednak bez przesady.:)
 
Mam pytanko dla twórców gry itf. Czy prócz tych 2 przygód Cena Nautralności oraz Efekt Uboczny planujecie wydać jakieś kolejne rozszerzenia ?. Jeśli tak to kiedy ?. Czy są już jakieś plany na kolejne przygody ? Jeśli nie to dlaczego ? :)
 
Thorthegod said:
Mam pytanko dla twórców gry itf. Czy prócz tych 2 przygód Cena Nautralności oraz Efekt Uboczny planujecie wydać jakieś kolejne rozszerzenia ?. Jeśli tak to kiedy ?. Czy są już jakieś plany na kolejne przygody ? Jeśli nie to dlaczego ? :)
Red flame..robi całą kampanie pod tytułem "deception"Będą jescze nici przeznaczenia. I maskarada ifritu.
 
MarcusFenix said:
MarcusFenix said:
Mam pytanko dla twórców gry itf. Czy prócz tych 2 przygód Cena Nautralności oraz Efekt Uboczny planujecie wydać jakieś kolejne rozszerzenia ?. Jeśli tak to kiedy ?. Czy są już jakieś plany na kolejne przygody ? Jeśli nie to dlaczego ? :)
Red flame..robi całą kampanie pod tytułem "deception"Będą jescze nici przeznaczenia. I maskarada ifritu.
Nici Przeznaczenia będą dopiero wielkie u RedFlame, a to drugie jest raczej taką przymiarką i wstępem do tego co chcą pokazać.Więcej o tym co robi Ifrit znajdziesz na www.ifrit.pl oraz w tym wątku.
 
Dzięki za sprostowanie, Firnomir :)Nazwa kampanii to Nici Przeznaczenia, Deception jest zaledwie króciutką przygodą w formie zagadki detektywistycznej.
 
Napisał powyżej będzie ...soon...-czyli z inglisza "niedługo". Tutaj oznacza to, że prawdopodobnie będzie ale nie wiadomo kiedy.
 
Niewiadomo też kto je przetłumaczy? Sam mógł bym się za to zabrać lecz szczerze mówiąc niechce mi się i nieznam na tyle angielskiego by dosłownie wykonać prace. Zostawiam to dla speców.
 
GeraltzRivi said:
Niewiadomo też kto je przetłumaczy? Sam mógł bym się za to zabrać lecz szczerze mówiąc niechce mi się i nieznam na tyle angielskiego by dosłownie wykonać prace. Zostawiam to dla speców.
Witaj na forum:)Mogłabym sparafrazować Twoją wypowiedź: 'Wspięłabym się na Mount Everest, ale mi się nie chce, w dodatku nigdy nie byłam w górach. Zostawiam to himalaistom' ;DZachęcamy tu do dyskusji, ale posty dla samych postów nie są przez nas mile widziane ;)
 
Witam, zajmuje się amatorsko przekładem, a w szczególności poprawnością zpisu treśći. Mam na kącie pare przetłumaczonych filmów np. Apockalypto; mój pierwszy przełożony film na polski i dopasowanie do filmu napisów. Znam środowisko designera i wiem jak to zrobić, lecz niemam teraz czasu na to choć bardzo chciałbym przyłożyć do tego ręke. Poza tym chcę "delektować się" tą grą w pełni a nie jak zwykle poznawać ją od "podszewki". Takie jest moje zdanie i jestem z tego powodu dumny! Będe obserwował ten wątek i czekał z nadzieją aż ktoś się podejmie teg zadania. Dziękuje:)
 
Witam wszystkich mam problem z Rozszerzeniem gry ściągłem je z strony www.thewitcher.com i po pobraniu probowalem zainstalowac i musialem sie zarejestrowac zrobilem to lecz po rejestracji niby wrzysko ok lecz jestem odsylany od lague pakietu do TWEE_Upgrade i spowrotem i niestety nie wiem co dalej zrobic moze ktos pomuc? dziekuje z gory i przepraszam za razace bledy w pisowni jesli powstaly lecz piszac to jeszcze spalem
 
wojtekex said:
Witam wszystkich mam problem z Rozszerzeniem gry ściągłem je z strony www.thewitcher.com i po pobraniu probowalem zainstalowac i musialem sie zarejestrowac zrobilem to lecz po rejestracji niby wrzysko ok lecz jestem odsylany od lague pakietu do TWEE_Upgrade i spowrotem i niestety nie wiem co dalej zrobic moze ktos pomuc? dziekuje z gory i przepraszam za razace bledy w pisowni jesli powstaly lecz piszac to jeszcze spalem
Może kup Wiedźmina Update.Kosztuje 19,99 PLN.P.S Pisz poprawnie po Polsku.
 
Top Bottom