Rozszerzenia

+
ja bym bardzo chcial by wiedźmin, gra kultowa juz legendarna byla wersja ktora chodzi bez plyty bo az zal i lza sie w oku kreci gdy na dysku pojawi sie jakakolwiek rysa a wersja bez plyty uniemozliwilaby szkody mechaniczne dla tej zacnej pozycji. wiedzmin to gra w ktorj ukazane jest to , ze jesli polak chcce to potrafi zrobic cos super
 
nergal666 said:
ja bym bardzo chcial by wiedźmin, gra kultowa juz legendarna byla wersja ktora chodzi bez plyty bo az zal i lza sie w oku kreci gdy na dysku pojawi sie jakakolwiek rysa a wersja bez plyty uniemozliwilaby szkody mechaniczne dla tej zacnej pozycji. wiedzmin to gra w ktorj ukazane jest to , ze jesli polak chcce to potrafi zrobic cos super
Ale przeciez gra chodzi bez płyty, jesli masz ER.
 
no mi wlasnie nie chodzi bo mam ta wresje z empiku za 79.99 bez plyty chodzi jesli masz normlna edycje i update kupionego za 20 zl ... Ty chyba tak masz, prawda??
 
zgadzam sie z bialym wilkiem123 konie to cos co by urozmaicilo i uprzyjemnilo rozgrywke wyobrazcie sobie jechac na koniu przez las super sprawa. a moze wlasnie co do tego czy wiedzmin chodzi bez plyty mi ktos tu cos powie od czego to zalezy ?? hm??
 
nergal666 said:
a moze wlasnie co do tego czy wiedzmin chodzi bez plyty mi ktos tu cos powie od czego to zalezy ?? hm??
Od wersji gry. Mówię przecież, jesli masz Edycję Rozszerzoną to wtedy chodzi bez płyty.
 
Aalaron said:
Aalaron said:
a moze wlasnie co do tego czy wiedzmin chodzi bez plyty mi ktos tu cos powie od czego to zalezy ?? hm??
Od wersji gry. Mówię przecież, jesli masz Edycję Rozszerzoną to wtedy chodzi bez płyty.
mam edycje rozszerzona nawet w instrujkci mam napisane ze gra by chodzila wymaga plyty dvd w czytniku
 
nergal666 said:
mam edycje rozszerzona nawet w instrujkci mam napisane ze gra by chodzila wymaga plyty dvd w czytniku
Pisze jedno, jest drugie w rzeczywistości :pWyjmij i sprawdź, czy działa :DMi działa bez płyty i mam update :)
 
Ja bym Chciał żeby wszystkie miecze nie wyglądały rak samo stalowe wyglądają tak samo i srebrne pasowało by coś z tym rzobic
 
toffik677 said:
stalowe wyglądają tak samo i srebrne pasowało by coś z tym rzobic
Ale mówisz, że w grze wszystkie miecze wyglądały tak samo? W tej w którą ja grałem tak nie było.
 
Na szczescie przeczytalem 1 i ostatnia strone postow.... ciekaw jestem co wyjdzie z tego "rozszerzenia"... Ale mysle ze zrobienie RPG online ... (moze byc platne) to nie glupi pomysl... setki tysiecy graczy na swiecie gra w koreanskie smieci .. czemu niemaja pograc w gre z Polski rodem :) jeno ze panoczki zprodukcji musieli by to jako ciekawie ujac .... pozdrawiam wszystkich
 
Ja bym proponował np żeby po zakończeniu całej gry istniała możliwość dalszej zabawy :) czyli lowowe misje jakieś mniejsze zadania już na całym obszarze gry :)
 
A dla mnie mile widziany byłby patch dający możliwość podpisywania zapisanych stanów gry. Drugie i w sumie ważniejsze co z chęcią bym zobaczył i zagrał to WIEDŹMIN II !!! . Wiedź. jest świetny szczególnie po rozszerzeniu, prawie doskonały i dlatego z ogromną chęciom zagrałbym w drugą odsłonę tytułu. Oczywiście pod warunkiem, że fabuła była by równie doskonała jak ta z pierwszej części bo to właśnie ona najbardziej mnie wciągnęła. Świetnie pokrywała się z dziełem Sapkowskiego myślę, że on sam by się nie powstydził tej fabuły i takich intryg Pozdrawiam
 
toffik677 said:
Ja bym Chciał żeby wszystkie miecze nie wyglądały rak samo stalowe wyglądają tak samo i srebrne pasowało by coś z tym rzobic
Chuba masz coś ze wzrokiem, bo miecze wyraźnie się odróżniają, nie tylko stalowe od srebrnych, ale w ogóle poszczególne modele między sobą
 
Ja oczekuję z utęsknieniem na takie rozszerzenie jakie serwuje do swoich gier Blizzard. Coś w rodzaju Brood War, albo dodatków do Diablo i Warcrafta. Bardzo mnie zawiodła "Edycja rozszerzona". Nie dała ona wiele graczowi który skończył wersję podstawową. Marzę o chwili w której będę mógł chwycić 100PLN, popędzić do sklepu, wrócić z opasłym pudłem i zatopić się w nową fascynującą fabułę. Z nowymi, pokrętnymi wyzwaniami, potworami, możliwościami...
 
Wybaczcie, jeżeli takie pytanie już padło, ale nie mam czasu ani ochoty przekopywać się przez 140 stron :) Otóż, po jakimś okresie rozłąki, zainstalowałem sobie EK Wieśka. Niby wszystko ok, ale gdy wchodzę w 'Nową Grę' a następnie 'Nowe Przygody' pojawia się psikus, bo żadnych nowych przygód nie ma. Przysiągłbym, że gdy ostatni raz instalowałem EK wszystko było na swoim miejscu. Jakieś solucje?
 
Skoro ich nie ma, to znaczy, że nie są zainstalowane.Zainstaluj patcha 1.4. Tylko radzę uzbroić się w cierpliwość, gdyż to dość dłuuugo trwa :)
 
mysle ze swietnym pomyslem bylby wiedzmin mmo szczegolnie przez to jak duzy ma potencjal to ze moga byc rozne szkoly wiedzminow i ze juz odniosl sukces mysle ze warto o tym pomyslec bo bylo by to cos na co od dawna czekam i to czego mi brakuje w mmo np styl walki zamiast bezmyslnego klikania w umiejetnosci typu jak nacisne jeden to sie zrobi to, tylko tutaj wszysytko zalezy od refleksu reasumujac wiedzmin mmo mysle ze by sie sprawdzil a dajac abonament nawet podobny do wowa zyskal by ogromna liczbe fanow
 
MMO w którym ganiało by się wiedźminami nie miał by prawa bytu ze względu chociażby na zgodność z sagą. No i z tym abonamentem nie byłbym aż takim hura optymistą. A generalnie z resztą się zgadzam :)
 
osobiście jestem za Wiedźminem mmo ALE po pierwsze wiedźmin powinien być jakąś postacią dla graczy którzy mają jakieś doświadczenie czyli zdobyli np 50lvl trzema innymi postaciami mogę się założyć że w takich okolicznościach wiedźminów zostało by proporcjonalnie tyle co w sadze po drugie abonament osobiście jestem wielkim przeciwnikiem abonamentów niech ten wiedźmin by kosztował 350 złoty ale kupujesz grę raz i masz gdzieś dalsze wydatki
 
Top Bottom