[SPOILERY] Wiedźmin 3 - Trofea, osiągnięcia, achievmenty...

+
Medytujcie przy każdym obozowisku i wyczyśćcie WSZYSTKO ze skrzyń podświetlonych na czerwono.
Z tym czyszczeniem chodzi tylko o same czerwone skrzynie czy ogólnie o cały loot jaki jest do zebrania w obozach? Wlicza się w to też ta ukryta baza pod ziemią?
 
Z tym czyszczeniem chodzi tylko o same czerwone skrzynie czy ogólnie o cały loot jaki jest do zebrania w obozach? Wlicza się w to też ta ukryta baza pod ziemią?

Ja zbierałem same czerwone. Wszędzie, gdzie znajdziesz zakonników.
 
Wystarczyło wczytać save z którymś nieodkrytym obozowiskiem. Wbijam tam zabijam kilku rycerzy, nawet nie wszystkich i osiągnięcie wpadło ;)
 
W końcu oba acziwki wpadły :p Z ofirskim ekwipunkiem nie było problemu bo dodali 2 brakujące elementy. Z Bożym biczem musiałem dać nową grę, zrabowałem wszystkie 7 obozowisk i wpadło ;) Co ciekawe przy ostatnim obozowisku nie musiałem nawet zaglądać do skrzyni, wystarczyło tylko zabić rycerzy :p
 
Z ofirskim ekwipunkiem nie było problemu bo dodali 2 brakujące elementy.
Zarzuciłbyś zrzutem ekranu? Chcę zobaczyć czy będzie pasowało do siodeła od Lusterka, bo skoro 1.11 znowu pierdzieli mody, to nie mam ochoty tej "łatki" ściągać.
 
@kubolmem, tak to wygląda




 
Faktycznie, nawet nie zwróciłem uwagi że nie ma grzywy :D :D Ja z kolei przed patchem miałem czarną płotkę a zrobiła się chyba gniada :p
 
Mój sposób na trofeum "bicz boży" - zainstalować łatkę 1.11, włączyć od nowa grę, zrabować wszystkie obozowiska z dodatku, uwolnić więzionego człowieka przez rycerzy oraz uwolnić opuszczone miejsce pilnowane przez rycerzy.
 
Mój sposób na trofeum "bicz boży" - zainstalować łatkę 1.11, włączyć od nowa grę, zrabować wszystkie obozowiska z dodatku, uwolnić więzionego człowieka przez rycerzy oraz uwolnić opuszczone miejsce pilnowane przez rycerzy.

Tak też wczoraj zrobiłem i poraz kolejny nie wpadło (PS4;) Oficjalnie daje sobie z tym spokój;);) Dobrze, że chociaż po patchu 1.11 można zabić tego wilkołaka;)
 
Tak też wczoraj zrobiłem i poraz kolejny nie wpadło (PS4;) Oficjalnie daje sobie z tym spokój;);) Dobrze, że chociaż po patchu 1.11 można zabić tego wilkołaka;)

a mi to trofeum wpadło dzięki temu filmikowi na YT - Witcher 3 White Rose Dethorned Achievement full playthrough Hearts of Stone DLC (nie mogę wkleić linka, bo nie mam napisanych 10 postów).

Mi ta trofka wpadła w ten sposób:
Rozpocząłem nową grę z samym dodatkiem
Podszedłem do pierwszej tablicy z głównego zadania i pozbierałem ogłoszenia (Karczma Siedem kotów)
Później do drugiej tablicy na północ od pierwszej (we Wsi Bronowice), również pozbierałem ogłoszenia.
Następnie powybijałem z 8 obozów wszystkich rycerzy, ale NIE PLĄDROWAŁEM ich tz. znaczniki nadal były na biało.

Natomiast ja mam problem z trofeum Strzelec wyborowy. Zabierałem się do tego już 4 razy. Za każdym razem na innym patchu i nic. Dzisiaj 60HS a trofeum nie wpadło. Pamiętam, że raz spędziłem kiedyś nad tym 6h, wbiłem co najmniej 200HS (trafienie krytyczne + trzęsący się ekran) i niestety znowu nic. Ktoś ma jakieś rady?
 
Ukryte osiągnięcia?

Cześć,

Czy w wersji PC są jakieś ukryte osiągnięcia (archvementy)? Przed chwilą dostałem "Shopaholic" i jestem pewny, że nie miałem go jako nie zdobytego bo zostało mi tylko 7 innych. Teraz dostałem ten jeden i nadal mam 7 do zdobycia.... Jakiś czas temu dostałem "Rad Steez, Bro!" i wydawało mi się że tego też nie miałem na liście, ale pewności nie miałem. Szukałem jakiejś pełnej listy osiągnięć, znalazłem tylko dla PS4/xbox1.

Pozdrawiam
 
Łącznie podstawka + dodatek mają 27 ukrytych acziwków ;)

---------- Zaktualizowano 21:04 ----------

To są te same acziwki co na konsolach ;)
 
Tu dużo może być nie tak jak komuś wyłączy się internet, ja mam kilka godzin mniej na GOG, bo nie miałem internetu chwilowo i nie widziałem i teraz nie wiem czy wszystko zaliczy.To jest śmieszne z tym, że cały czas musi być internet i na pewno musi być wszystko równo z czasem gry, a jak ktoś ma przerwę z internetem to zapewne potem wszystkiego nie zalicza. To może być nawet kilka minut bo może w tym czasie właśnie coś zdobywamy w grze a nie mamy chwilowo neta i nawet nie wiemy grając.

Teraz kolejny raz mi czasu kilku godzin nie na liczyło w tym śmiesznym GOG i normalnie neta miałem, to jest porażka po całości. Dlaczego tego tylko nie ma na Steam, do tego jajca z językiem, gra Polska a to nawet nie ma naszego języka.
Jak bym wiedział, że grę będę musiał mieć na tym GOG i z tego włączać choć mam z pudełka grę, to bym takiej gry nie kupił.
Po prostu jedna wielka masakra i porażka jest ten GOG.
 
Last edited:
@Leszko1133 nie musisz przez Galaxy odpalać. Wejdź w główny folder gry/bin/x64. Tam masz witcher3.exe. Zrób se skrót na pulpit i z głowy, Galaxy ci zlewa, odpala bezpośrednio grę.
 
@Leszko1133 nie musisz przez Galaxy odpalać. Wejdź w główny folder gry/bin/x64. Tam masz witcher3.exe. Zrób se skrót na pulpit i z głowy, Galaxy ci zlewa, odpala bezpośrednio grę.

To wiem już dawno jak grę zainstalowałem, ale chciałem sobie zaliczyć te wszystkie osiągnięcia.
Grałem już kilka razy na poziomie Droga ku Zagładzie i nie będę grał do oporu by zaliczyć, a to zanim jak dobrze zrobią to potrwa jeszcze długo jak poprawki do gry :)
 
Mi to osiągnięcie za najwyższy poz. trudności wpadło dopiero za drugim razem. Ja to się na te osiągnięcia w ogóle zlałem, jakoś nie korci mnie by mieć na 100%, przykładowo nie widzę sensu strzelania z kuszy w łeb skoro ja w ogóle bez niej latam (da się, tylko pływanie łodzią jest uciążliwsze, bo może zostać rozwalona) albo zbierania kart do Gwinta skoro zwyczajnie ta karcianka mnie nie porwała, czy tam jeszcze inne osiągnięcia jak spychanie by przeciwnicy padli z powodu upadku. Tak na prawdę na osiągnięcia wziąłem się tylko raz, kiedy zobaczyłem, że do Mafii II brakuje mi 5 do 100% (mówię o podstawce, same wpadały).
 
Top Bottom