Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

+
ach fajnie wreszcie będę mógł zacząć od nowa, specjalnie czekałem, aż wyjdzie patch. Do pełni szczęścia brakuje tylko D’jinniego po polsku, lecz mam pewność że się tego doczekamy, w końcu rodzima produkcja :D pozdrowienia dla ekipy twórców
 
Łooo! no to wstanę jutro niewyspany :DOd nowa instaluje gre - wie ktoś czy patch 1.3 można instalować bezpośrednio czy może trzeba na patch 1.2 ??
 
Wydanie Edytora "zmusiło" mnie do napisania mojego 1 posta:) Więc go troszkę rozwinę... jak się dowiedziałem że wyjdzie taka gra to podchodziłem do tego sceptycznie (po żałosnym filmie...) ale gdy zobaczyłem zapowiedzi postanowiłem kupić edycję kolekcjonerską... opłaciło się, mimo że grę przeszedłem TYLKO 1 RAZ!! Teraz ściągam patch 1.3 i instaluję od nowa Wiedźmina:) Gratuluję Redom, nie tylko mistrzowskiego wykonania gry (aczkolwiek do 10/10 jeszcze sporo brakuje... ale ja zazwyczaj surowy jestem więc nie bierzcie sobie tego do serca :beer:), ale też przedłużania jej żywotności. Edytor do dobre rozwiązanie... jeszcze pół roku temu robiłem mody do Morrowinda... mimo że stary to dziad już jest ;) Mam nadzieję że D’jinni przedłuży Wiedźminowi życie tak samo jak Construction Set Morrowindowi :D :D :D
 
w Historii zmian jest napisane ze mogą działać ale nie muszą i mogą mieć dziwne jazdy więc chyba lepiej zacząć od początku. Ja na szczęście drugie podejście do wiedzmina zacząłem dzisiaj więc wiele nie stracę :p
 

jiti

Forum veteran
Ponawiam prośbę, mógłby ktoś kto już patch ściągął wkleić tu historię zmain?
 
Tydzień mocnych wrażeń z Wiedźminem trwa: najpierw DuelMail, teraz D'jinni... ;D Choć przez ostatnie dwa tygodnie naprawdę wrzało na forum, wszystko skończyło się szczęśliwie... :) A wiedźmino-gracze będą teraz zadowoleni w 200%.I jak tu nie kochać REDÓW?Ups, zapomniałem... Miałem się uczyć na zajęcia z "Nauki o polityce"! W takiej chwili wypuszczać dodatki? No nie, REDZI, to jest normalnie nóż w plecy... Nie można było poczekać do jutra? :D
 
Ossama said:
A ja mam problem.Przed instalacją patcha 1.3 wszystko chodziło bardzo dobrze a teraz natomiast przy włączaniu gry wyświatla się po jakimś czasie "Włóż oryginalny dysk aplikacji "The Witcher" do napędu DVD-ROM! ***"przeglądalem stronę pomocy technicznej cdp i tam było napisane by usunąc programy typu alcohol i w razie konieczności oczyścici z niektórych plków rejestr.Ale ja już to dawno zrobiłem,poczym grałem w Wiedźmina na patchu 1.2 a alcoholu itp nie posiadam obecnie.Chciałem powtórzyc wywalanie niepotrzebnych plików z rejestru ale tych podanych na stronie pomocy tchnicznej już nie ma w rejestrze,Naprawde nie wiem co robic.
Reinstall reinstall i jeszcze raz reinstall.Mnie pomogło a miałem identyczny problem(kiedyś ;D).
 
a ja poczekam, az wszyscy sie dopchaja i sciagna, potem na spokojnie to zrobie. mam pytanie, czy w maju ta druga przygoda bedzie dostepna? bo chyba sciaagne obie naraz. pzrynajmniej nie bede savewowac gry na dluzszy czas.w koncu to tylko m-c do drugiej przygodyza pare dni drodzy moderatorzy uslyszycie znow gromy ze edytor be.
 
A gdzie warny za spam (podziękowania)?Swoją drogą przekroczyliście termin kilku dni (bo 10 to nie kilka jakby nie patrzeć) więc i tak klapa ;). Dobrze, że w końcu w ogóle to wyszło w każdym razie.LISTĘ MASZ TUTAJ http://www.thewitcher.com/registration/pl/www/patch_notes.html
 
A ja dodam od siebie tylko tyle, że fajnie jest wrócić do domu o 22 i poczytać te komentarze na forum. ;) Dzięki chłopcy i dziewczęta, dla Was to robimy, tym bardziej cieszy nas taka reakcja. ;D
 
Witam. D'jinniego ściągam właśnie teraz bo mało waży, ale dobijająca prędkość mojego łącza (10 kb/s!!!) patcha 1.3 ściągnąć nie pozwala :dead:. Tata pójdzie do pracy, tam ściągnie, przyniesie na pendrivie i będzie spoko ;D. A tak w ogóle gorąco gratuluję sukcesu gry jak i zdążenia na czas (myślałem, że wreszcie wypuszczą go razem z premierą pudełkową :D). Hmmm, tak się niecierpliwię (w końcu mój tata przyjdzie dopiero nad ranem), czy ktoś miał już styczność ze zmianami w patchu, edytorem modów i "Ceną Neutralności"? Jeśli tak to fajnie by było gdyby ktoś podzielił się wrażeniami 8).
 
Top Bottom