Szał a Shilard czyli niekonsekwencja w działaniu kart.

+
Widzę, że vildkaarl został naprawiony i działa tak jak powinien działać czyli po obiciu przez shilarda do siły 1, wskakuje na stół i zamienia się w faworyta :)
 
Widzę, że vildkaarl został naprawiony i działa tak jak powinien działać czyli po obiciu przez shilarda do siły 1, wskakuje na stół i zamienia się w faworyta :)
Serio to zmienili? Jeśli tak to chyba nie ma sensu przywiązywać się do słów Redów ;)
 
Tak wczoraj jak grałem na skellige to w ten sposób aktywowałem umiejętność vildkaarla przeciwnika.
 
Jak zatem widać od słów @Alicja. rzuconych gdzieś w Internecie ważniejszy jest opis zdolności kart :) I mnie to szczerze mówiąc bardzo cieszy.

PS. A dla @Alicja. buziaczki by nie pomyślała, że ją tutaj niecnie atakuję :D
 

ghs

Forum veteran
Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego umiejętność szału nie jest aktywowana w przypadku vildkaarla po zdegradowaniu przez Shilarda do siły 1 a w przypadku pohańbionego pięściarza umiejętność szału się aktywuje i jest z automatu przenoszony na cmentarz?

ewidentnie jeden z nich źle działa. zgłoś bug do supportu, niech się w końcu zdecydują jak ten szał działa :)
 
Top Bottom