Termin premiery Wiedźmina Edycji Rozszerzonej

+
Termin premiery Wiedźmina Edycji Rozszerzonej

CD Projekt RED pragnie zakomunikować, że data premiery gry Wiedźmin Edycja Rozszerzona została wreszcie ustalona. Tym samym poprawione i pozbawione wcześniejszych niedoskonałości wydanie wielokrotnie nagradzanego Wiedźmina zostało zaplanowane na pierwszą połowę września tego roku. Ustalenie daty premiery na wrzesień wiąże się z koniecznością dopieszczenia poszczególnych wersji językowych gry i wydaniem Edycji Rozszerzonej we wszystkich językach jednocześnie. Sama Edycja Rozszerzona będzie ponadto bardzo bogato wydana, zawierając w sobie wiele dodatków nieobecnych w wersji podstawowej.Ekskluzywne pięciopłytowe wydanie gry Wiedźmin Edycja Rozszerzona oprócz płyty DVD z grą zawierać będzie również płytę DVD z materiałami filmowymi, DVD z materiałami dodatkowymi (m.in. edytorem przygód oraz oficjalnymi przygodami „Cena neutralności” i „Efekt uboczny”), soundtrack z gry, a także płytę „Wiedźmin- Muzyka inspirowana grą”. Zarejestrowani użytkownicy wersji podstawowej będą mogli pobrać Edycję Rozszerzoną za darmo.
 
Tea who you yeah bunny! Nareszcie! :) Doczekaliśmy się potwierdzonej daty ER. Chyba pierwszy raz w swoim życiu będę czekał na koniec wakacji z upragnieniem...
 

jiti

Forum veteran
Nom, fajnie. Szkoda że tak późno zostanie wydana - rozumiem że do tego czasu już nie planujecie wydawania kolejnych patchy?
 
No fajnie że jest oficjalne info. Wrzesień mi nie przeszkadza - w lipcu/sierpniu i tak bym nie pograł a tak to sobie koniec wakacji uprzyjemnię :)
 
Socchi said:
to może 17-ty? ;D
To już druga połowa. ^^
Socchi said:
Tylko gdzie ta ustalona data? Pierwszą połowę pierwszej tercji trzeciego kwartału raczej trudno nazwać datą...
Pierwsza połowowa września - 01-15 wrzesień 2008r. Stawiam na 8-10.
 
W porównaniu z pierwszą podawaną datą to trochę REDzi przesunęli. Ale nic. Ważne, że już teraz są pewni. W większości przypadków nie mam przekładania za złe. Ważne, żeby wydać dopracowany produkt.
 
Swego czasu był pomysł, żeby osoby które już mają Wiedzmina mogły dokupić brakujące elementy edycji rozszerzonej. Jest szansa na coś takiego, czy też jesteśmy skazani na płyki dvd-r z wypalonymi ręcznie materiałami?Uprzedzając czytających bez zrozumienia, tak, wiem, że wszystko będzie można ściągnać z sieci.
 
Brysiu said:
Zarejestrowani użytkownicy wersji podstawowej będą mogli pobrać Edycję Rozszerzoną za darmo.
Żeby sprawiedliwości stało się zadość.No to teraz trzeba jakoś upiększyć wrzesień w kalendarzu. :)
 
Mój Boże - 4 miechy poślizgu. I co ja bede robił przez ten czas :pMyslałem, że chociaż Mass Effect jakos umili mi czekanie a tu się dzisiaj okazuje, że tez przesunięty :(
 

SaLi

Forum veteran
W wakacje malo osob by kupilo...We wrzesniu skuteczniej odciagna dziatwe od ksiazek ;D
 
SLI said:
W wakacje malo osob by kupilo...We wrzesniu skuteczniej odciagna dziatwe od ksiazek ;D
O nienienie i jeszcze raz NIE! Książki,znajomi,teatr/kino i wspólne granie w takie bierki czy warcaby rządzi!Gry potem,gry potem.
 
No,no, ale nie podawałbym tak dokładnej daty, a nuż znowu się coś opóźni z przyczyn niezależnych od wydacy? ;) Ale i tak trzymam kciuki.
 
No to pozostaje tylko cierpliwie czekać na wydanie ER. A we wrześniu powtórka z rozrywki jak to miało miejsce w październiku.
 
Brysiu said:
wydanie wielokrotnie nagradzanego Wiedźmina zostało zaplanowane na pierwszą połowę września tego roku
Ekstra! Również trzymam kciuki bo to dla mnie jedna z najważniejszych premier września ;)Zaraz obok plasuje się Fallout w wersji trzeciej ale na pierwszym miejscu oczywiścieNarodowy Wiedźmin ;D
Brysiu said:
Zarejestrowani użytkownicy wersji podstawowej będą mogli pobrać Edycję Rozszerzoną za darmo.
Piękne zagranie ze strony wydawców,tylko powinszować :)Wyczytałem oczywiście wcześniej już o tym na forum alenie szło nie podziękować..
 
Wydaje mi się, że tym razem pójdzie wszystko sprawnie, a jak nie to reaktywuje się dział z dowcipami, a ja zmienię nicka na Silvan :evil:Ale jak na razie :angel: grzeczniutko zaufam
 
No to nic, tylko poczekać do września na kolejny oficjalny komunikat o przesunięciu daty premiery :)
 
Top Bottom