Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Nie odbierzcie tego źle, śledzę wasz projekt już od jakiegoś czasu i nie mogę się doczekać finalnego rezultatu. Zastanawiam się tylko, czy aby nowy "makijaż" i pentagram na piersi Abigail nie są dosyć... osobliwe? Zbyt osobliwe? Wydaje mi się, że samotna wiedźma, mieszkająca we wsi, nie nosiłaby się z aż tak demonicznymi znakami. Powrozem by ją pociągnęli, końmi rozerwali lub Coram Agh Ter wie co jeszcze. Od razu. A żyła jakiś już czas we wsi, nikt jej chaty nie spalił, żołnierze z podgrodzia nie złożyli jej wizyty. Ludzie kupowali u niej zioła i wywary mimo braku powszechnej sympatii. Lecz nie nienawiści. Dodatkowo najbrzydszą kobietą nie była, skoro według wypowiedzi Harena, miała mu się oddać w zamian za pewną pomoc. Raczej nie pociągałaby go z pentagramem i plamami krwi wokół oczu. Nie wiem, może mocny, ciemny makijaż, tak po prostu, byłby sensowniejszym rozwiązaniem? Tak tylko głośno myślę, a jestem ciekaw waszego zdania. ;)
 
To był makijaż przygotowany na jej ostatni wieczorek we wsi. Spróbuje jeszcze wersję spokojniejszą. Jednak jeśli by się dało (nie mnie oceniać, ale chyba się nie da) to ten zestaw ładowałby się podczas spotkania w jaskini.
 
No takich cudów nie ma, Eskadro. Trzeba by umieścić wtedy nowego NPC w jaskini, dać tę teksturę i przerzucić wszystkie ścieżki dialogowe.
 
Przypuszczałem, że trzeba by zastosować tego typu partyzanckie metody. Zbyt duża szansa, że mod mógłby psuć grę. Jak opracuje wersje soft to dam. Aha, przydałoby się zamieścić zestawienie kontrowersyjnych retekstur, typu mroczna wiedźma, sławetna naga i wojskowa Driada etc.
 
Trzeba będzie, choćby dlatego, że w cutscnkach ładowana jest standardowa zbroja kruka z nowymi ramionami. Oczywiście ten problem czeka na rozwiązanie. Będzie jeszcze wersja dla FCR, wersja z pieskiem od SMiki (dobra, tutaj popłynąłem :D)
 
Nie, nie popłynął! Wersji bez pieska sobie nie wyobrażam! :p

A ta satanistka to faktycznie overkill. Sądziłem, że umieścisz jakiś drobny, ledwie zauważalny symbolik, medalionik. Przecież gdyby paradowała po wsi w takim stroju, Wielebny już dawno rozpaliłby stos :p

Ale pomysł ubrania ją w... "to" tylko na czas finału Rozdziału I jest niezły.
 
To już nie nudź. Wklej sobie Jej imię w podpis, bo masz nieaktualny i przestań tak promieniować szczęściem. To takie... niepolskie.

Eskadro, masz jeszcze głowę z tej retekstury driady? Przesłałeś mi tylko klatę i twarz nimfy.
 
Rustine said:
(...) i przestań tak promieniować szczęściem. To takie... niepolskie.
Na razie świętuję zwycięstwo. A potem powracam do psioczenia na brak gnomów, za chude niziołki, zbyt niskie mury Novigradu, zły przelicznik walut i wszystkiego, do czego mógłbym się przyczepić :p
 
Na bluzce wyglądał jak dodany na siłę. Spróbuję coś posklejać, choć po dzisiejszym dniu trudno mi się skupić na czymś kreatywnym />
 
Top Bottom