Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Rustine, a co sądzisz o tym płacie skóry wokół szyi Geralta? Ten element był w wersji z trailera, moim zdaniem jest ok.
 
To jest identyczna jak trailer armor, tylko bez kołnierza. A kołnierz wyszedł całkiem fajnie.

^up, no właśnie :)
 
Moim zdaniem słabo. Jest za cienki, nadaje się bardziej na koszulę z powyższej zbroi. A płat skóry nie ma zastosowania, jest płaski i wygląda kiepsko i bez sensu.
 
Eskadro, to zrób bez tego, najwyżej potem dodasz. Nie będziemy gadać co jak będzie wyglądać, bo jeszcze nie wiemy.

^up, no właśnie.

BTW, nowe książki(na tą niebieską połać pod nimi mam już pomysł)



To pod przedmiotami fabularnymi to wpadka.
 
@Rustine, ja przerwałem grę w 2 Akcie, żeby mieć więcej czasu na moda. A potem zaczynam od początku. :p

Czyli że książeczki trafione?
 
Trochę siedzę nad tą kurtką i stwierdzam, że coś z tego będzie. Tylko te ładne ozdobne pasy pewnie nie wystąpią przez małe paseczki na środku kurtki. Btw, jeszcze pokombinuję nad oświetleniem, którego puki co nie tykałem. Wtedy niektóre płaskie elementy nabiorą trzeciego wymiaru.
 
Tylko oświetlenie jest bardzo trudno dobrze zedytować, na Folteście wyglądało dobrze, ale kurtka to jednak kurtka, nie zbroja. Jak Ci się uda zrobić te skórzane paski na środku przy rozpięciu to będziesz mistrz.

Co myślicie o okienku handlu w tym stylu?

 
Na początku myślałem, że nie, ale jest sporo pierścieni w plikach, więc ich użyję, najwyżej zmienię kolor oczka itp.
 
Eskadro said:
Skórzana kurtka alpha podejście drugie. Temerska zbroja najbardziej zapadła mi w pamięć podczas pierwszej gry w W2, toteż głównie jej tekstury wykorzystałem do zrobienia tej. Dodatkowo trochę grubej skóry z cięższych zbroi, jak ta z trailera oraz pas wzorowany na ten z W2. Chciałem zrobić tak, by drugi pas byl znacznie węższy, ale nakladanie przeźroczystej tekstury nie jest najlepszym pomysłem. Czekać jeszcze na nowa twarz i opcjonalnie opaskę, a powinno być cacy :D/>/>


Ta kurteczka jest bardzo fajna, ale na główną się IMHO nie nadaję. Proponuję dodać ją jako zupełnie nowy przedmiot dostępny u handlarza. Może się zwać na przykład "temerska kurtka skórzana".

@P ATROL

Ten medalion na dole obróć w pionie :p
 
^o to to to :D

Tylko proponowałbym wywalić te elementy kurtki, które nie są z niej, czyli skórzany kołnierz i kolczugę i zrobić symetryczne rękawy.
 
Swoją drogą, co z tymi eliksirami? Serio proponowałbym odwracać je w poziomie, bo narazie wygląda to tak, że jedne eliksiry są przechylone w jednym, drugie w drugim kierunku.
 
Spokojnie, zamienię wszystkie, obiecałem to zrobię.

Kratownice poprawię oczywiście, źle ustawiłem całe okienko a potem przesunąłem je już z całą kratownicą i tak się zrobiło. A sakwy mogą być?

 
Top Bottom