Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Paczajcie, co zrobiłem!!! :D



Cintryjskie faro

Kaedweński stout

Redański lager

Rivijski kriek

Wyzimski Czempion


W tej rozdzielczości nie wygląda zbyt dobrze, ale w zmniejszonym rozmiarze wygląda znakomicie
 
@P ATROL
Jedna uwaga co do handlu przesuń trochę napis bo nachodzi na medalion i kratownice.
 
A tak oto prezentują się w grze(na szczęście zawsze mam je w ekwipunku)



Nie masz tam gdzieś SMiki jeszcze zakitranych gdzieś innych alkoholi?
 
Pomysł na dodanie kurtek jako dodatkowych bardzo dobry, kiedyś jak nie mialbym co do roboty móglbym przygotować kilka wersji. Ale na ten czas wracam do prac nad podstawową kurtką.

Handel i piwka super.
 
Piwka są idealne, skąd żeś je wytrzasnął? Trzeba teraz wykombinować inne alkohole, ale z tym już chyba będzie trochę gorzej.

Tylko nie wiem czy ich troszkę nie pomniejszyć, nie za duże są?
 
^up, to zmontuj jeszcze flaszki :) Nie no serio przydałyby się jakieś, a Ty to tak zrobiłeś, że nie poznałem, że kufel i piwo były łączone.
 
PATROL said:
^up, to zmontuj jeszcze flaszki :) Nie no serio przydałyby się jakieś, a Ty to tak zrobiłeś, że nie poznałem, że kufel i piwo były łączone.

Ok. Ale wyślij mi ikony wszystkich alkoholi dostępnych w dwójce, coś tam chyba było.

PS: Serio w plikach którejś części był ukryty eliksir Czarna Mewa? xD
 
Tak w W1, identyczna butelka jak białej, tylko płyn czarny. W plikach W2, nie ma żadnego alkoholu, są tylko dwa soczki których już użyłem, woda której tez użyłem a reszta to wymyślne małe flaszątka, które wykorzystam przy składnikach.

Czarna Mewa:

 
Ok, znajdę jakieś flaszki w góglu.

BTW: Może wykorzystamy jakoś Czarną Mewę? Tylko jakie działanie jej dać ...
 
Jak fisstech :) Ale i tak zmieniam ikonki, więc?

Przeglądając wszystko nie dziwię się że W2 zajmuje 20 GB, np. kryształy ze snami mają po trzy ikonki, z czego tylko jedna jest używana. A list Garweny ma ze 6-7 ikonek, takich samych. Zamiast zrobić jedną teksturę schematu, to ikonek z identyczną pustą karteczką jest kilkadziesiąt.
 
Tylko trudzić się z implementacją nowego eliksiru po co? Halucynacji w Wieśku nie zrobisz. :)
 
PATROL said:
Tylko trudzić się z implementacją nowego eliksiru po co? Halucynacji w Wieśku nie zrobisz. :)

Połączymy efekt fisstechu z efektem upojenia alkoholowego i spowolnienia czasu :D
 
W sumie, efekt Zamieci plus efekt upojenia alkoholowego(ale ten już prawie najmocniejszy, jedno piwo od zgonu), plus dźwięk bicia serca i mroczki od toksyczności. Tylko co by to dawało graczowi?
 
PATROL said:
W sumie, efekt Zamieci plus efekt upojenia alkoholowego(ale ten już prawie najmocniejszy, jedno piwo od zgonu), plus dźwięk bicia serca i mroczki od toksyczności. Tylko co by to dawało graczowi?

A co daje graczowi zażycie fisstechu? :p
 
Top Bottom