Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Więc po co nam kurtka Vesemira? Nie lepiej, żeby to dziad Vesemir nam ją dał?

Zamieniłem wszystkie pierścienie, tak się prezentują niektóre z nich:

 
PATROL said:
Więc po co nam kurtka Vesemira? Nie lepiej, żeby to dziad Vesemir nam ją dał?

Nie. Cały pomysł polega na tym, by dodawać nowe kurtki, nie wstawiać je w miejsce starych :p

Ewentualnie "lekka temerska kurtka skórzana" może być ukryta w jednym z opuszczonych domostw. Tym sposobem zdobywamy ją w środku aktu.

Fajne pierścienie.
 
PATROL said:
Nie lepiej zamienić stare i dodać nowe?

Też bym optował za tą opcją. Obecnie nie ma ciągłości między projektami kurtek między W1 a W2.
 
Na koniec jak już wszystko zrobicie, to zostaniecie przy starym "interfejsie" czy dacie ten z pierwszej strony? Bo ten od michelangelo wygląda świetnie. Nvm, nie doczytałem. Ciężka nocka była.
 
Ja bardzo chętnie, tylko za 5 lat, bo nie da się tego zrobić w krótszym czasie, o ile się w ogóle da. :p

Wracając do sprawy skryptów, które po dekompresji się psują, czy Flash w FCR jakoś to obszedł, czy tam mówimy o zupełnie innych skryptach?
 
Rustine kiedyś wspominał, że grzebał w skrypcie odpowiadającym na ekwipunek, jest on w formacie LUC, i chyba dekompresuje się do formatu LUA, ale przy dekompresji wszytko się sypie, można go zedytować ale do gry już nie da się go poprawnie wrzucić.
 
Z tymi kurtkami zrobiłbym tak, że początkowo dostalibyśmy kurtkę zbliżoną do zwykłej skurzanej kurtki. W I akcie znajdujemy jedną, akt II, III i IV jedna do kupienia i znalezienia (czasem mogłaby to być ta sama kurtka). V akt wiadomo - interesuje nas tylko zbroja kruka. Pomysł, by zbroja kruka była zawsze ta sama, a resztę modeli wykorzystać jako inne dobry. Myślałem też, by np. tej, co obecnie jest elfia dodać trochę elfiego zdobnictwa z W2. Możnaby też dla sympatyków zakonu wykonać wersję nawiązującą do niego, np w barwach czerwieni i czerni, bez godła.
 
Eskadro świetny pomysł ze zbroją Kruka. Elfie wywijasy byłyby super i troszkę zieleni, a dla zakonników czerwone elementy. Tylko dodalibyśmy je jako zupełnie nowe zbroje, czy byłyby to wszystkie zbroje Kruka? Bo jeżeliby miałby być jeden model zbroi Kruka, no to te przerobione musiałyby być nazwane inaczej.

Co do kurtek, dałbym temerską jako pierwszą od Vesemira, akt drugi to ta śliczna którą niedawno zrobiłeś, III to mogłaby być temerska plus dodatki, czwarty to ta śliczna plus ćwieki. Piąty akt to trzy zbroje Kruka.
 
^up dobry pomysł. :p

Może Flash tworzył skrypty od podstaw, więc nie musiał dekompresować tamtych?
 
Tak z czystej ciekawości :p Dacie radę zrobić kilka modeli kurtki (oczywiście zdaję sobie sprawę, że będzie to jedna i ta sama kurtka) z różnymi wariacjami modeli i statystyk?
 
Statystyki oczywiście będą różne, dodanie kilkunastu kurtek o identycznych statach mijałoby się z celem.
 
Tak z czystej ciekawości :p/> Dacie radę zrobić kilka modeli kurtki (oczywiście zdaję sobie sprawę, że będzie to jedna i ta sama kurtka) z różnymi wariacjami modeli i statystyk

Tzn? To o statystykach rozumiem a o modelach? Chodzi o to, że np. jedna by miała inną sakwę niż druga, coś takiego?
 
PATROL said:
Tzn? To o statystykach rozumiem a o modelach? Chodzi o to, że np. jedna by miała inną sakwę niż druga, coś takiego?

Właśnie o coś takiego mi chodziło :) Nawet nie chodzi o zmianę sakwy, sama zmiana "koloru" wystarczy mi w zupełności :p
 
Każda kurtka będzie inna w większym stopniu niż to było w domyślnym W1 pomiędzy ćwiekowaną a wyśmienitą. O różnorodność proszę się nie martwić :p

W plikach W1 znalazłem kilka ikonek pudełka gry chyba w jakiejś wczesnej formie. Oraz ikonkę pudełka gry KotOR. :D
 
Dodanie w każdym akcie kurtki o tym samym wyglądzie, zanudzilibyśmy graczy na śmierć. A mając w składzie Eskadra i pawla możemy być pewni że powstanie kilka fajnych kurtek i zbroi :p
 
Top Bottom