Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Na razie będzie opcjonalnie zastępować kurtkę otrzymywaną od Vesemira. Jako pełnoprawny przedmiot pojawi się, gdy Redzi wypuszczą Flasha i Banana z izolatki.
 
Wiesz zostało raptem 3 msc. do końca premiery W3 bo do tego czasu miał być wspierany mod, a mod już jest bardzo mało wspierany.
 
Ale nikt nie powiedział, że mod będzie wspierany do premiery W3. Wręcz przeciwnie, W3 może być źródłem fajnych inspiracji by jeszcze bardziej nasz mod poprawić/ulepszyć.
 
Pomyślałem aby urozmaicić rozgrywke to by wprowadzić taki jak by rozdział następny po finalnej rozgrywce w którym były by dodatkowe misje które wydarzenia dotyczyły lekko przed początkiem gry W2. I fajniej jak by było więcej zbroi/mieczy w W1.
 
Pomyślałem aby urozmaicić rozgrywke to by wprowadzić taki jak by rozdział następny po finalnej rozgrywce w którym były by dodatkowe misje które wydarzenia dotyczyły lekko przed początkiem gry W2. I fajniej jak by było więcej zbroi/mieczy w W1.
Nie jesteś w takim razie targetem moda.
Chłopaki zajmują się głównie teksturami. Nie nowymi przygodami.
 
Pomyślałem aby urozmaicić rozgrywke to by wprowadzić taki jak by rozdział następny po finalnej rozgrywce w którym były by dodatkowe misje które wydarzenia dotyczyły lekko przed początkiem gry W2. I fajniej jak by było więcej zbroi/mieczy w W1.

Zbroje i miecze jako pełnoprawne przedmioty dodamy jak najbardziej, gdy uda się skontaktować w końcu z Flashem tudzież Bananem, ewentualne jeśli przypadkiem sami odkryjemy, jak to zrobić.

Przygody z kolei jak najbardziej mieszczą się w perspektywie dalszych planów ekipy - ale robione na REDkicie do dwójki lub trójki. Djinni zawiera zbyt wiele ograniczeń, jak choćby brak możliwości importu własnych map (Carreras z "Deception" to wyjątek potwierdzający regułę).
 
Jako że nie mam najmniejszego zamiaru wchodzić na chat, na którym rozmówcom pisze się skróty w stylu "GTFO", wkleja się głupawe gify mające na celu jedynie irytację adresata czy też grozi się defekacją w języku krasnoludzkim, brakujący hełm zamieszczam tutaj.
http://sendfile.pl/pokaz/208215---dgue.html

Życzę miłego dnia.

---------- Zaktualizowano 14:47 ----------

@P ATROL
Skrzynkę masz zapchaną, wklejam tutaj:
http://sendfile.pl/pokaz/208390---06mm.html
 
Witam,
Jak tam sprawy z modem? Ruszyło coś do przodu?

Wkrótce udostępnimy nową wersję, zawierającą sporo kolejnych zmian i poprawek. Najważniejsze to chyba zastąpienie łysych elfów "nowym" modelem, uporanie się z przypisaniem tekstur, które nie znalazły się w majowej wersji moda, oraz nowe, piękne skyboxy.
 
@PanOptikum
Ostateczna wersja pojawiła się już w maju, obecnie kończymy pracę nad wersją 2.0 - lub, jeśli wolisz, Edycją Rozszerzoną.

Czy będzie to wersja ostatnia? Nie da się orzec.
 
Do każdej wersji moda dajemy wszystko, co jesteśmy w stanie dać. Nie działa to tak, że zostawiamy sobie coś na zasadzie " Dobra, zróbmy tę premierę teraz, najwyżej to czego nie zrobiliśmy damy kiedy indziej." Każde wydanie jest kompletne i na dzień dzisiejszy planowana Edycja rozszerzona jest aktualizacja ostateczną. Jeśli jednak w przyszłości czas pozwoli i napłyną nowe pomysły/otworzą się przed nami nowe możliwości, to chętnie będziemy dalej rozwijali Powrót.
 
Top Bottom