Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Ech RURZOWAKSIENRZNICZKA ależ on nie napisał tylko swoje przypuszczenie, że Wiedźmin 2 wyjdzie najprawdopodobniej za minimum 2 lata bo patrząc na to od strony logicznej, najpierw mogą wyjść dodatki do jedynki, a potrzeba sporo czasu na to, by one powstały, a dopiero potem najprawdopodobniej zaczną się konkretniejsze prace nad 2 więc przypuszczenie może okazać się trafne, ale też nei musi ;).... ale o to właśnie chodzi bo to jest PRZYPUSZCZENIE :) naprawde nei widze już sensu dalszej dyskusji na ten temat ;) Pozdro.Ech więc może miłoby było wrócić do tematu? Dla mnie najważniejsze jest to, żeby w dwójce Geralt odzyskał pamięć :beer: może w końcu mu się przypomni o Ciri i o Yen.... :whistle: bo kiedy o nich wogóle nie pamięta to troche dziwnie... biorąc pod uwage to ile znaczyły dla niego w sadze...
 
Wybacz Undomiel ale w wypadku takiego zachowania ostrzeżenie powinna dostać osoba prowokująca czyli koziek , którego to nie jest pierwszy i nie ostatni wyskok i który lubi od wielu miesięcy budować swoje młode ego na nowych użytkownikach próbując być przy tym zabawny "elo" i czego tam jeszcze koziek pragnie.
Prowokujesz raczej ty.
Wymiękam z Was ludzie , naprawdę myślałem że w wieku 14 lat czyta się już w miarę nieźle.
Pierwszy i nie ostatni, powiadasz? Podaj pierwszy... albo drugi... abo trzeci. Próbujesz mi wmówić, że niejako "jeżdżę" po nowych userach, nie popierając tej tezy żadnymi dowodami. Poza 2,3 postami w dziale o DM, tfu, Versusie. Ba, nawet dostawałem karmę za bycie " cierpliwym, miłym i pomocnym"
Niestety błaźnisz od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na koniec błaznowania.
Zastanawia mnie który user ma takie problemy, że musi zakładać drugie konto, żeby wylać swe żale.
Btw. koziek wyłoże Ci to krok po kroku bo chyba nie wiesz o czym się toczy dyskusja - Jak osoba nieuprawniona i w żaden sposób nie poinformowana przez nikogo może udzielać informacji nowemu użytkownikowi "Kiedy będzie Wiedźmin 2?" ? Na podstawie czego ? Ruchu gwiazd ?Najwyraźniej aż drżysz przed monitorem i tylko wypatrujesz nowych userów co by się popisać przed resztą forum jak Ty potrafisz dopiec innym że hej.
Omg, przecież to ty wyzywasz wszystkich od dzieci.Zajeżdżaj do mnie na pw, jak coś "RurzowoKsienrzniczko". Może NagiSzopen ma nowe konto?
 
Alltariel, RurzowaKsienrzniczka, Koziek - Undomiel o coś prosiła chyba? O privie słyszeliście może? EOT.Autor następnego postu nie na temat oprócz kasacji (posta) otrzyma ostrzeżenie. Jacyś chętni?
 
ja bym chciał żeby w wiedźminie 2 można było skakać, pływać i żeby były pochwyaha aha i Yennefer i Ciri i rzeby Gerald szczelał z łuku albo kuszy (bo jak to - elfy szczelają ja podnosze łuk a niemoge :/ :/:/:/:/:/) i Regis i Cahir, albo nie Cahira nie bo go nielubiłem. I więcej zbroji i mieczy! np płytowe albo kolczugi - w diablo były to czemu nie w wiedźminie?(dzieki ksienrzniczka za rady)
 
Socchi said:
ja bym chciał żeby w wiedźminie 2 można było skakać, pływać i żeby były pochwyaha aha i Yennefer i Ciri i rzeby Gerald szczelał z łuku albo kuszy (bo jak to - elfy szczelają ja podnosze łuk a niemoge :/ :/:/:/:/:/) i Regis i Cahir, albo nie Cahira nie bo go nielubiłem. I więcej zbroji i mieczy! np płytowe albo kolczugi - w diablo były to czemu nie w wiedźminie?
O, i jeszcze, żeby jeździł konno, żeby były otwarte przestrzenie i żeby można było być niewidzialnym!! :D Acha, i żeby karty były mniej ubrane! ;DA tak na serio to chciałbym, żebyśmy przez Wiedźmina 2 porzucili granie w GTA4, Call of Duty: World at War czy Diablo 3... :)
 
Hostile said:
A tak na serio to chciałbym, żebyśmy przez Wiedźmina 2 porzucili granie w GTA4, Call of Duty: World at War czy Diablo 3... :)
Myślę, że to byłby wyznacznik tego czy Wiedźmin 2 jest dobrą grą ( w przyszłości oczywiście ;) )
 
Fangorn said:
Fangorn said:
A tak na serio to chciałbym, żebyśmy przez Wiedźmina 2 porzucili granie w GTA4, Call of Duty: World at War czy Diablo 3... :)
Myślę, że to byłby wyznacznik tego czy Wiedźmin 2 jest dobrą grą ( w przyszłości oczywiście ;) )
nie znasz się wiedźmin będzie dobry jak będą łuki i skakanie
 
Socchi said:
Socchi said:
Socchi said:
A tak na serio to chciałbym, żebyśmy przez Wiedźmina 2 porzucili granie w GTA4, Call of Duty: World at War czy Diablo 3... :)
Myślę, że to byłby wyznacznik tego czy Wiedźmin 2 jest dobrą grą ( w przyszłości oczywiście ;) )
nie znasz się wiedźmin będzie dobry jak będą łuki i skakanie
Zapomniałeś jeszcze o dodatkowych dwunastu znakach ( m.in leczenie, zatruwanie) ;D
 
Dobra, pożartowaliście, pospamowaliście, pokłóciliście się, ale już koniec tego.
 
Może to nie L2 ani WoW, ale wiedźmin byłby fajną grą online ;D Mógłby konkurować z Age of Conan ;D ;D ;D (coś mi się wydaje, że twórcy Conana troszkę wzorowali się na Wiedźminie - mam na myśli system kombosów) Oczywiście questy byłyby najważniejsze (ale to tylko taka mała sugestia)
 
exod said:
Może to nie L2 ani WoW, ale wiedźmin byłby fajną grą online ;D Mógłby konkurować z Age of Conan ;D ;D ;D (coś mi się wydaje, że twórcy Conana troszkę wzorowali się na Wiedźminie - mam na myśli system kombosów) Oczywiście questy byłyby najważniejsze (ale to tylko taka mała sugestia)
A jaką postać byś prowadził w wiedźminie online?
 
exod said:
Może to nie L2 ani WoW, ale wiedźmin byłby fajną grą online ;D Mógłby konkurować z Age of Conan ;D ;D ;D (coś mi się wydaje, że twórcy Conana troszkę wzorowali się na Wiedźminie - mam na myśli system kombosów) Oczywiście questy byłyby najważniejsze (ale to tylko taka mała sugestia)
Jest temat o Wiedźminie online.
 
Nie no sorki, ale temat jest nijako ogólny " Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia "
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
(coś mi się wydaje, że twórcy Conana troszkę wzorowali się na Wiedźminie - mam na myśli system kombosów)
A w czym on przypomina wiedźminowy ?
no jest troszkę podobny, tylko że w conanie jest bardziej rozwinięty więc może dlatego nie widzisz podobieństwa
 
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
Nie no sorki, ale temat jest nijako ogólny " Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia "
RurzowaKsienrzniczka said:
RurzowaKsienrzniczka said:
(coś mi się wydaje, że twórcy Conana troszkę wzorowali się na Wiedźminie - mam na myśli system kombosów)
A w czym on przypomina wiedźminowy ?
no jest troszkę podobny
Noooo... cóż... nie.
a ja myślę, że jak ktoś chce to i podobieństwa zauważy ;)
 
Top Bottom