Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma darmową aktualizację do nowej generacji 14 grudnia!

+
Oby tak, bo wreszcie ma białe brwi. Ciekawe jakich innych zmian doczekały się inne postacie?
Mam nadzieję że wygląd tych postaci można zmieniać tak jak ubranie Yen czy Triss. Nie wyobrażam sobie Fringilli w W3 z produktu wiedźminopodobnego Netflixa.
 
Słabo. Mosznozbroje są, więc oni rzeczywiście robią ten patch 2 lata, porażka. Irytujące jest podniecanie się prowadzących wszystkim.
Generalnie zwykły patch nex-gen, mogli po prostu wypuścić go a nie robić szopkę.
 
bandicam 2022-11-23 18-42-23-084.jpg

Lol, nie wierzę że oni serio dali te mosznozbroje XD Co za porażka.
bandicam 2022-11-23 18-44-12-759.jpg

Serialowa zbroja taka sobie, w zasadzie niczym się nie różni od tych z modów.
bandicam 2022-11-23 18-44-01-420.jpg

Jaskier też okropnie wygląda z tą fryzurą i kostiumie, ale przynajmniej w końcu nie ma też bródki i wąsów.
bandicam 2022-11-23 18-42-43-908.jpg

A to ciekawe że Dziki gon w końcu ma jakieś czerwone elementy w swoim rynsztunku. Czyżby inspiracja starym modem Rustine'a?
Widziałem też nowe opcje kamery, więc ten mody pójdą do kosza.
Widzę że jakaś misja z Diablim dołem się pojawiła to na plus
No kurde w końcu, to jakieś jaja że z tą lokacją nic nie było związane tak długo.
 
Niewiele więcej oczekiwałem. Bliższa kamera, znikająca minimapa, czy quickcasting bardzo na plus - to były dla mnie domyślnie zainstalowane mody, fajnie że są zaimplementowane do gry, bo dla wygody ogram sobie ponownie W3 na PS5.
Usprawnienia graficzne ciężko ocenić przez stream - poza tym duży minus, że w ogóle mało materiału z konsol pokazano.

Przedmioty z serialu Netflixa są ok, jest to trochę śmieszny, całkiem opcjonalny dodatek. Zresztą dla mnie te pancerze Geralta mają swój, trochę kampowy, urok. I przynajmniej jakoś teraz wyglądają, bo próby ich odtworzenia modami kończyły się koszmarnym wynikiem. Mosznowe zbroje faktycznie bym sobie jednak darował, trochę strata czasu…
Fajnie, że zbroje do zdobycia są powiązane z nowymi questami. I to tyle, czekam do grudnia.
 
Ta zbroja moim zdaniem wygląda fatalnie. Nie wiem czy jest to jakaś dodatkowa czy podmiana modeli, ale moim zdaniem nie wygląda dobrze
Zbroja.jpg
 
Bedą nowe questy, ten naukowiec przy diablim dole brzmi dokładnie jak wycięte zadanie z Ihorwethem wiec kto wie moze i on się pojawi
 
Aktualizacja będzie dostępna dla każdego, niezależnie czy posiadasz dodatki, czy nie - także dostaniesz darmową aktualizację :)

Po aktualizacji nadal będziesz posiadać Wiedźmina 3 w wersji podstawowej (czyli bez Krwi i wina oraz Serc z Kamienia), ale z ulepszeniami graficznymi, technicznymi itd.

PS. Dzięki za wyłapanie literówki - poprawione :)
No dobrze, ale czy jeśli kupiłem wieki temu wersję podstawową a dużo później po kolei DLC, to czy patch obejmie też moje DLC-ki, czy do tego muszę mieć wersję GOTY?
 
No dobrze, ale czy jeśli kupiłem wieki temu wersję podstawową a dużo później po kolei DLC, to czy patch obejmie też moje DLC-ki, czy do tego muszę mieć wersję GOTY?
Nie no, jeśli masz i podstawkę i rozszerzenia, to nadal będziesz mieć podstawkę i rozszerzenia. Niezależnie kiedy co kupiłeś.

Nawet jeśli do tej pory grałeś na podstawce i zdecydujesz się dzisiaj dopkupić do niej dodatki, to po aktualizacja obejmie wszystko co masz :)
 
Mi się mega podobało. Gra wygląda ślicznie, szczególnie "golden hour", fsr, ray tracing, globalna iluminacja, nowa trawa cieszą oczy, w końcu też zagram na dużym ekranie w 60 FPS'ach. Fast cast i znikająca minimapa, to coś na co czekałem od premiery. Zbroje, co tu dużo mówić, meh. Nowe questy, choćby symboliczne, zawsze na propsie.

Większej wymówki do ponownego przejścia nie potrzebuje. :)
 
Mnie zastanawia kilka rzeczy, mianowicie z samego pokazu jestem bardzo zadowolony i z całą pewnością zagram jeszcze raz, Wiedźmina nigdy za wiele.

Natomiast zastanawia mnie kilka rzeczy:
- ile łącznie dostaniemy nowych questów, bo buszując w internecie znajduję sprzeczne informacje
- czy wszystkie dodatki związane z alternatywnym wyglądem postaci inspirowanym serialem można wyłączyć (głównie zbroje Nilfgaardu)
- czy na konsolach została zaimplementowana jakaś podobna technologia do hairworks?
- czy w przyszłości jest możliwe wypuszczenie trzeciego trybu gry w postaci kompromisu 1080p/60fps z RTGI i FSR2?
 
Jeśli jestem obecnie w trakcie przechodzenia W3 to po aktualizacji będę mógł kontynuować? Czy sejwy będą kompatybilne czy jak to będzie wyglądać?
 
Podoba mi się taki memiarski dodatek, czuć ten mały prztyczek w nos pierwszego sezonu
Ty widzisz w tym prztyczek w nos? Dla mnie to wygląda jakby Redzi nie widzieli jak do dupy jest ten design i postanowili go wcisnąć tak czy owak, bo nie są w stanie zorientować się, że ten serial nie jest generalnie lubiany.
Generalnie rozumiem że ten patch powstawał od dawna, i pewne stare rzeczy się po prostu zachowały, i szkoda je całkiem wywalać, ale to akurat mogli sobie po prostu darować.
 
Nie będę oryginalny i mam podobne wrażenia jak poprzednicy:
Na plus:
- Ogólna poprawa wyglądu gry, RT, widać lepszej jakości tekstury itp. i to jest kluczowe w tego typu "next genowych" łatkach. Wszystko co developerzy dodają ponad to, jest miłą niespodzianką dla graczy i za to ukłony dla REDów (niestety Geralt dalej ma czarną brodę w niektórych przypadkach przez oświetlenie :) )
- Zaimplementowanie możliwości manipulowania kamerą
- "Inteligentny" znikający HUD
- Możliwość odpalania swoich savów na wielu platformach
- Możliwość pauzowania cutscenek (nareszcie!)
- Nowy quest w Diablim dole, aczkolwiek obstawiam, że niestety nie będzie to nic złożonego i będzie dotyczył poszukiwania Netflixowych rynsztunków (obym się mylił i owe poszukiwania będą czymś oprócz tego questa)
- Dodanie opcjonalnych wyglądów postaci (mimo wszystko zawsze to jakaś nowa zawartość)
Na minus:
- Wygląd opcjonalnych wyglądów postaci - Jaskier prezentuje się po prostu źle a "mosznozbroje" Nilfgaardu są dodane chyba tylko dla beki i mówiąc szczerze można je było sobie darować xD. Osobiście nigdy tego nie włączę i chwała Bogu że to tylko opcja (nie wyobrażam sobie aby był to wygląd obligatoryjny :O).
- Wygląd Netflixowych rynsztunków - Oczywiście nie jest to wina REDów, że zbroje są po prostu słabe jak i cały serial :)
- Zbyt długi czas oczekiwania na tą łatkę w stosunku do tego co oferuje (mimo że oferuje sporo, a może jeszcze więcej niż wiemy) przez co lekko psuje to jej "smak", biorąc pod uwagę że "nowa generacja" nie jest już taka nowa. Rozumiem wszystkie perturbacje, które miały miejsce podczas produkcji aktualizacji, no ale jest jak jest.

Tak czy owak moja ogólna ocena na duży plus.
 
Last edited:
Top Bottom