Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@Swooneb : Na Boże Narodzenie jak Mikołaj do Ciebie przyszedł :D

Hmm.Christmas and Witcher time, jak wspaniale ;) 1 mam od Redów cosik dostać...ale wiadomo co to za data :hai: Nie mogę się doczekać tego długiego gameplay'a (3 minuty) i Dev Diary :) ..a właśnie może ten massive gameplay with Q&A to DD.
 
 
Last edited:
Nie będę zakładał osobnego wątku bo i tak przynajmniej @Marcin Momot ze współpracownikami go przegląda, tak więc chciałem napisać o Photo Mode:

Wiem że nie ma go w grze, ale na pewno byłby fajny bajer, jednak musiałby dobrze działać: to jest wiadomo podczas Pauzy, dowolne sterowanie kamerą, ustawiamy kąt filtry i pstryk, w tym momencie zaczynają się schodki bo różnie to wygląda, ale ja to widzę tak, wiem np jak to działa w DC, więc będzie to podobnie ale ja bym to tak widział, że po kliknięciu "zrób zdjęcie" Gra renderuje obraz używając najładniejszych tekstur dla wszystkich obiektów, wydłuża zasięg widzenia i używa jak najlepszej techniki AA, może też nakładać filtry które zaznaczyliśmy itd. Takie zdjęcie renderuje się chwilę, lecz potem miażdży suty bo to w Photo Mode. Fajny bajer, ale właśnie jak takie rozwiązanie dostają gracze, którzy mogą się tym bawić. Bo z kolei jakby tak robił developer to nie było by tak fajnie, jednak aby to podsumować to fajnie - po prostu cool było by mieć to w grze, nie jest to jakiś super wymóg ani rzecz do absolutnego szczęścia potrzebna ale na pewno doceniana przez wielu graczy.

Tyle ode mnie
 
Last edited:
Fajny byłby to ficzer, a że ładnych widoczków w grze sporo, to i całkiem zgrbne fotki by wychodziłyPocztówka do rodziny: pozdrowienia z Kaer Morhen. Jestem na szkoleniu. ;) :p Wydrukować na papierze do zdjęć i voila. :D
 
Czytam sobie teraz jeden temat na Neogafie, i dochodzę do wniosku że mocną mają pozycje wśród graczy REDzi na rynku chyba jak nikt inny!.

Ktoś wyłapał promocje na Dziki Gon zakupiony na gog, używając Hola zapłacimy dużo mniej, pewno już po promocji ale nie to jest istotne.

W przypadku niektórych wiadomych firm, ludzie by się rzucili gdzie taniej, ale w tym wypadku niemal wszyscy jednym chórem odpowiadają że Dziki Gon i CDPR zasługuje na pełną cenę. Oj ciekawe to zjawisko.
 
Last edited:
W przypadku niektórych wiadomych firm, ludzie by się rzucili gdzie taniej, ale w tym wypadku niemal wszyscy jednym chórem odpowiadają że Dziki Gon i CDPR zasługuje na pełną cenę. Oj ciekawe to zjawisko.

To się nazywa szacunek. Nie zdziwiłbym się jakby Wiedźmin 3 był najmniej piraconą grą w historii ;)
 
Nie będzie żadnych DRM, więc kto zechce to bez przeszkód zagra w niekoniecznie legalny sposób.
Ostatnio na jednym z for jakie odwiedzam ktoś podzielił się pewną informacją Na temat "Lords of the Fallen". Podobne ma te zabezpieczenia co DA: I i bodajże nowa Fifa jednak tylko LotF nie doczekał się żadnego cracka uzasadniając że nie ma większego zainteresowania tym tytułem i szkoa czasu na łamanie zabezpieczeń. Szczerze mówiąc nie wiem do końca ile w tym prawdy ale tak mi się skojarzyło z Twoim postem.
Swoją drogą niezła beka.
 
Ta walka o noc, nie przestaje mnie zadziwiać, bo kwestia interpretacji i jest zgodnie z lore itd.

Ale nie o tym miałem. Wymarzyła mi się właśnie sytuacja, gdzie grając Gerwantem noce mamy wyraźnie jaśniejsze (z oczywistych powodów), a grając Ciri wyraźnie ciemniejsze, jako że nie przeszła ona mutacji oczu.

Ha!
 
LotF nie doczekał się żadnego cracka uzasadniając że nie ma większego zainteresowania tym tytułem i szkoa czasu na łamanie zabezpieczeń
Dokładnie tak jest póki co to nie sprzedał się nawet w milionie sztuk na wszsytkich platformach ale 900 tys przekroczył
 
http://www.ppe.pl/news-34788-kolejn...n___gra_na_konsolach_wyglada_identycznie.html

i mamy potwierdzenie, że na konsolach jedyna różnica to rozdzielczość a gra wygląda jak na High na PC.
Oj no nie wiem, powiedział że PS4= wysokie na PC (pewnie z pewnymi zmianami), ale co do X1 wprost powiedział że jest lepiej niż low na PC, natomiast ogólnie - że to jest taka sama gra niezależnie od platformy.

Ja śledziłem rozmowę i sam zadałem pytanie dot. PS4, ale odniosłem wrażenie że z tego Q&A to raczej wynikało że będą różnice między platformami.

Tutaj redaktorzy na przykład totalnie przeinaczyli wypowiedź:

Lepiej grać na PC (minimalne ustawienia) czy na Xboksie One? Zdecydowanie na konsoli Microsoftu.


Damien powiedział, że Xbox > PC low, ale że on wybrałby PC z uwagi na rozdzielczość.


Tekst na PPE wprowadza w błąd.
 
i mamy potwierdzenie, że na konsolach jedyna różnica to rozdzielczość a gra wygląda jak na High na PC.
Ten artykuł niby odnosi się do wypowiedzi Damiena które wszytkie przejrzałem na twitterze, chyba wtedy odpowiadał na pytanie odnośnie PS4 a nie Xboxa i powiedział że ciężko stwierdzić ale on by rzekł że coś koło High z PC, jednak ciężko mu powiedzieć nie mogąc przeprowadzić dokładnego porównania. Nie daj się zwieźć :D

Ku woli przypomnienia Damien zaznaczył że wszsytkie wypowiedzi na twitterze są jego subiektywnymi odczuciami więc jakby napisał że gówno jest smacze to też by o tym media napisały i wszyscy łatwowierni zaczęli by rzreć gówna - na pewno. :D
 
Last edited:
Tak:
Jeden z graczy zapytał wprost – czy pojawi się pogorszenie grafiki na PlayStation 4 ze względu na kontrakt z Microsoftem? Ale nie powinniśmy się o to obawiać. Twórcy nie będą pogarszać grafiki.

To jest bzdura
 
No to wszystkie nasze postulaty od samego zapowiedzenia gry, zostały zrealizowane :D No może poza niziołkami i kościanego pokera (no chyba że o czymś nie wiem) :(
Możemy być dumni z naszej społeczność! Jak i słuchających Redów!
:cheers:
 
Top Bottom