Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
No dobra miałem się w to nie bawić, ale patriotyzm zwyciężył. Zaczynam rozsyłać wiadomości do znajomych, kuzynów, ciotek, wujków. Może chociaż z 1 procent podskoczy.
 
No dobra miałem się w to nie bawić, ale patriotyzm zwyciężył. Zaczynam rozsyłać wiadomości do znajomych, kuzynów, ciotek, wujków. Może chociaż z 1 procent podskoczy.

Rozumiem że z 1000 osób będzie? :D Jest nadzieja jak każdy tak zrobi to przegonimy Batka :) W rodzinie siła..
 
@Michax może tyle nie, ale z kilkadziesiąt na pewno się da przekonać. Batek na fejsie poprosił o lajki to i efekty widać. Wiesiek miałby przewagę, gdyby REDzi dali chociaż mały screen albo dwa. W innym przypadku może być cieżko.
 
Nasza strefa czasowa okazuje siłę do godzin wieczornych czasu GMT. Później zaczyna się wolne dla ludu zza oceanu, a nasi idą spać, stąd te wahania. Całkiem możliwe, że do jutrzejszego wieczora znów odzyskamy prowadzenie. Jeśli przyrost głosujących na Wilka nie ustanie i będzie porównywalny do dnia wczorajszego, to do piątku nasz Geruś powinien mieć bezpieczną, kilkuprocentową przewagę.
 

Guest 3669645

Guest
A jak dodatkowo jutro zostanie zapowiedziany już ten materiał z W3, to ło chopy. Będzie skok w góra że hej.

A tutej łobocymy nowego filma z wiedźmoka
 
Last edited by a moderator:
Nasza strefa czasowa okazuje siłę do godzin wieczornych czasu GMT. Później zaczyna się wolne dla ludu zza oceanu, a nasi idą spać, stąd te wahania. Całkiem możliwe, że do jutrzejszego wieczora znów odzyskamy prowadzenie. Jeśli przyrost głosujących na Wilka nie ustanie i będzie porównywalny do dnia wczorajszego, to do piątku nasz Geruś powinien mieć bezpieczną, kilkuprocentową przewagę.

Tylko, że wczoraj wieczorem, a raczej w nocy właśnie przeważyliśmy procentowo, cały dzień utrzymując przewagę i teraz spada więc nie wiem czy się zgadza z prawdą to co prawisz.
 
5 dni nieobecności. 1 godzina na przeczytanie tego tematu od ostatniego razu. Spamerzy :p
Głos oczywiście oddany. Wiesław ma fundament w postaci oddanego community. CD Projekt RED ma fundament w postaci oddanego community. My o tym wiemy. REDzi o tym wiedzą. Fani Batmana nie wiedzieli. Ciekawe, jak ta rozgrywka się zakończy. Ponieważ teksty w stylu "to Batman, z nim nie wygrasz" odeszły do lamusa. Co najmniej 2 dni temu.
@Marcin Momot - cieszymy się, że wróciłeś! Zdrówka!
P.S. A zima to podobno ulubiona pora roku. No i dobrze, że luzacko podchodzisz do memów ;)
 

Guest 3669645

Guest


Zaraz nam przybędzie procencików.

Widać panowie z CDPR też nie śpią i czuwają nad stroną z głosowaniem :D
 
View attachment 7937
:/

Redzi Newsletter też od czegoś jest :p poproście o głosy - jakby nie patrzeć większość ludzi jest zapracowanych i pewnie nawet nie wie o głosowaniu :p
 

Attachments

  • wyniki.jpg
    wyniki.jpg
    117.5 KB · Views: 31
No niestety znów spadek na drugą pozycję. Ale w sumie się nie dziwię, bo ja na Batmana czekam prawie tak samo niecierpliwie jak na Wiedźmina :). Ciekawe która gra będzie górą na gali.
 
Top Bottom