Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
To po prostu sporo osobnych modeli. Jeśli, powiedzmy, do katedry, w której pomagamy w egzorcyzmach, wkroczy nagle pięćdziesięciu płonącoróżowców, oskarżając, powiedzmy, tamtejszych kapłanów o herezję, razem z ich modelami przybędą modele pochew oraz mieczy. I tarcz. I płaszczy.

Na czymś trzeba niestety oszczędzić. Ale opcja wyświetlenia pochew u wszystkich enpeców powinna być dostępna, może za parę lat karty to udźwigną :)
 
IMO powinno być tak, że te postacie co są uzbrojone, ale nie korzystają non stop ze swojej broni (typu Letho, Zoltan, Ves, Vernon, Iorveth itd) powinny mieć pochwy, a łotrzyki którzy nas atakują powinni mieć po prostu miecze w dłoniach ;p
 

Guest 3669645

Guest
SMiki55 said:
O niziołki równie zaciekle "walczyli" także inni forumowicze, i to zasługa nas wszystkich :)
A teraz pytanie za 100 złotych: Skąd wiadomo, że niziołki zdecydowali zaimplementować po waszych prośbach?

A jeśli rzeczywiście macie rację to na waszym miejscu bym się nie cieszył, bo to by oznaczało, że niziołki nie były przewidziane w scenariuszu gry i będą dorabiane na siłę tylko po to "żeby były". Bo nie wydaje mi się żeby z powodu jakichś cyrków na forum robionych przez paru userów nagle dorabiano nie dość, że całą rasę, to jeszcze modyfikowano scenariusz, dorabiano nowe postacie (jak Biberveldt) i co za tym idzie także questy z nimi związane. A że CD projekt RED to nie jakieś City Interactive, nie odwalą fuszerki i od początku mieli niziołki w planach, bo tam też (o dziwo!) mają sporo fanów Sapkowskiego i też raczej nie wyobrażają sobie Novigradu bez Daintego i ferajny :)


Co do materiałów wypuszczanych cyklicznie -Postacie, miejsca? Eeee. Zdradziliby 3 postacie nowe to już by było o wiele za dużo. Ma być niespodzianka i już :p Ciri i Yen to wiadomo że będą, ale to jest całkiem nowa historia pełna nowych bohaterów, których poznać chcę podczas grania, a nie rok, pół roku przed premierą. Tak samo z lokacjami. I tak już dużo pokazali, a gra dopiero w alfie.
 
Adventus said:
A jeśli rzeczywiście macie rację to na waszym miejscu bym się nie cieszył, bo to by oznaczało, że niziołki nie były przewidziane w scenariuszu gry i będą dorabiane na siłę tylko po to "żeby były".
Zgadzam się, widać to trochę po zwierzętach w W2, gdzie oczywiście zostały dodane, ale właziły w budynki, albo przenikały przez jakieś tekstury.
 
Mengaard said:
Zgadzam się, widać to trochę po zwierzętach w W2, gdzie oczywiście zostały dodane, ale właziły w budynki, albo przenikały przez jakieś tekstury.
Niemniej, lepsza gra z takimi zwierzętami, niż z ich brakiem.
 
SMiki55 said:
Niemniej, lepsza gra z takimi zwierzętami, niż z ich brakiem.
No i trudno temu zaprzeczyć. Ogółem jestem ciekaw jak będzie wyglądać sprawa zwierząt domowych w miastach czy wioskach, chciałbym zobaczyć ich animacje, a jeżeli ich sierść ma być tak zrobiona na PhysX jak ta wilków to współczuje tym którzy chcą to odpalić na full. :p
 
Miłą niespodzianką byłoby przywrócenie różnorodnych alkoholi z Wiedźmina 1 (Np. Nalewki z Mandragory, która zawsze będzie mi się kojarzyć z degustacją jej przez Wiedźmińską kompanie :p ). Ogólnie fajnie, by było przywrócić wszystkie te lagery, żytnie, Mahakamskie itp. oraz znów chciałbym zobaczyć pijanego Geralta takiego jak z jedynki, któremu po wypiciu większej ilości urywa się film :D
 
I jest to na takim poziomie trudności włożenia do gry, że będziemy mogli już z dumą mówić, że dzięki nam to jest! :D
 

Guest 3669645

Guest
No właśnie, REDzi już coś się wypowiadali na temat alkoholu? Czy będzie można pić i się urżnąć? A co za tym idzie napić się z kimś by wyciągnąć z niego informacje?

Fajnie by było... A do tego jeszcze filozofowanie z krasnoludami, o tak :D
 
"...To se marchewkę przywiąż!"
O tak, wyłącznie dla krasnoludów wybierałem ścieżkę Iorwetha, długie rozmowy z nimi po pijaku po prostu muszą powrócić!
 
Kiedyś REDy mówili że jeszcze za bardzo nie wiedzą, od tego czasu cisza... Forum się zapentla, bo znowu wałkujemy te same tematy :p
 
Top Bottom