Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Wątpię, że komuś się udało. Serwer padł, wisiał tak parę minut a teraz jest napisane, że produkt niedostępny, pewnie nie wrzucili.
 
Witam kupił ktoś dziś edycje k. na cdp.pl

Pytania kończy się takim znaczkiem fajnym: "?" :p A odpowiedź to nie, nikt nie kupił, strona padła już dwa razy, sprawdzam bo sam byłem ciekaw ile się utrzymają.
 
Taką ofertę,to Oni powinni Aktywować gdzieś o 3-ej na Ranem a nie teraz ! To było do przewidzenie,że Serwer padł.Paranoja :p
 
@Raivenn

Dokładnie - tak powinno być.

Ale sądzę, że raczej porozkładają te EK w paczkomatach (ewentualnie zmieniając nieco lokalizację - tam gdzie będzie to możliwe) niż wystawią zastęp ludzi z samochodami.

To będzie musiało podejrzanie wyglądać, jak ktoś kupuje o 24 duże paczki z samochodu XD
 
"Nie jesteśmy w stanie uruchomić sprzedaży z racji wielkiej ilości zapytań do bazy przez klientów chcących zamówić EK Wiedźmina 3." Taką dostałam odpowiedź od CDP czy będzie dziś ta EK.
"Jak tylko serwery ruszą wrzucimy EK do sprzedaży, zgodnie z komunikatem który podaliśmy w piątek."
:/

Jakaś dziewczyna napisała na fb.
 
Albo niech by dali napis że produkt całkowicie nie dostępny. Nie każdy ma czas przy kompie cały czas siedzieć i F5 klikać ... ;/
 
Last edited:
No ale kiedy wrócą? Ja pierniczę, gdybym nie miał EK i polował, to bym już widły ostrzył. Ogłosili 12.00 w poniedziałek, to się powinni przygotować. Nie ogarniam, wbijają ludzie, którzy chcą kupić, to nie wrzucą, tylko poczekają, aż nie będą wchodzić?
 
Prawda taka, że im baza danych lekko się wysypała - przy głupim odświeżaniu zamówień nawet błąd wywalić takowa potrafi... Na taką ilość zapytań raczej w mig mało poradzą...
 
Top Bottom