Wiedźmin 3 - grafika

+
Już trochę w tym temacie pisane o tym było. Chcesz sobie wkręcać za pośrednictwem negatywnych postów, zbędne emocje - Twoja sprawa.
Tylko to serio bez sensu , no ale ok ;)


http://www.ppe.pl/news-35788-wiedzm..._glos_w_kwestii__downgrade_u__wizualnego.html

A tu tak do przeczytania.

Nie bardzo sobie muszę wkręcać, widzę co widzę SOD to nie jest.
Wyjaśnienia czytałem, filmik z wywiadem też oglądałem. Nic nie wyjaśniają, dalej brną w zapartę. A jeszcze gorzej próbują mówić, że nie fair jest ocenianie gry po ich własnych produktach promocyjnych.
 
Czy nie sądzicie, że ta dyskusja nie ma sensu? Od dobrych 20 stron, wrzucacie w kółko te same materiały, powtarzacie te same zdania i próbujecie udowodnić swoje racje, zamiast rozmawiać z rozsądkiem próbując dojść do zgody. Obrzucacie się błotem i pewni swego powtarzacie "moja jest racja, święta racja".

Zamiast poczekać do premiery gry i wydać w tedy swoją opinię o grafice, oceniacie grę po materiale z PS4 i z nie do końca pewnego źródła ign (pamiętacie ich porównanie DA:I pc vs xboxo). Wszystko to oglądacie na yt, albo z góry zachwycajac się grafika albo z góry szukać wszelkich błędów...

Zagramy 19, zobaczmy jak to wygląda, a pewnie dalej część osób będzie płakać nad grafiką, choć i tak ściągna grę z torrentow nic nie płacąc... Jeżeli chcecie lepszej grafiki, to dajcie twórcom zarobić żeby mogli ja w następnej grze wprowadzić.

Pozdrawiam
 
Jeśli chodzi o grafike to GosuPl nie bez powodu zrobił upgrade z gtx980 SLI do tytan X SLI _+ ma monitor 4k +G sync+ 144 HZ szkoda że niema IPS to by już miażdzył.

Powiem wam tak On zobaczy tą gre w naprawde wyśmienitej jakości może nie VGX na to poczeka na kilka modów, ale wyrenderuje tą gre na 4k gdzie już nawet nie musisz AA używać ale z Tytanami X to sobie załączy i tą opcje bo czemu nie... ? narzekacie, że kupiliście drogi sprzet ja też kupiłem i to niezły może nie taki jak Gosu ale mam gtx 980 SLI i nie żałuje. Powiem tak przecietny kowalski z Mid end PC może faktycznie narzekać,że grafiką nie jest jakaś uber super wygładzona itp. 90% ludzi ma takie kompy więc rozumiem wasze zażenowanie ale nie mówcie ,że REDZI was dyskryminują i dali wam downgrade najpierw to kompa sobie zbudujcie,który tak naprawde pokaże wam jak ta gra wyglądaa później narzekajcie. Gra będzie wygladać rewelacyjnie na takim sprzęcie jaki ma GOSUPL i zobaczycie,że wkleji wam screeny z swojego Setupa i wam szczena spadnie. I wtedy powiecie jak ? przecież u mnie to tak nie wygląda ?.... 1080p to jest nic w porównaniu co można zobaczyć na monitorach 4k + g sync i wiem o czym mówie....

Więc niema co płakać każdy zagra w grę taką na jaką mu pozwala jego sprzęt. Moim zdaniem nie było jakiegos kosmicznego obniżenia grafiki poprostu te gameplaye zostały wyrenderowane na uber mocnych kompach + lekko z tweeekowane.

Thats all let the hate begin :)
 
Last edited:

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    243.1 KB · Views: 82
Czy nie sądzicie, że ta dyskusja nie ma sensu? Od dobrych 20 stron, wrzucacie w kółko te same materiały, powtarzacie te same zdania i próbujecie udowodnić swoje racje, zamiast rozmawiać z rozsądkiem próbując dojść do zgody. Obrzucacie się błotem i pewni swego powtarzacie "moja jest racja, święta racja".
Cóż, niektórzy założyli zaślepki i twardo prą do przodu. ;)

Jeżeli chcesz nowe informacje - "podobno" (nie wiem, czy mogę wrzucić zdjęcie, pewnie nie) pudełka z Wiedźminem mają na odwrocie screenshoty sprzed downgrade'u i z pierwszych trailerów. W tym momencie zastanawiam się, czy to nie jest po prostu nielegalne.
 
Cóż, niektórzy założyli zaślepki i twardo prą do przodu. ;)

Jeżeli chcesz nowe informacje - "podobno" (nie wiem, czy mogę wrzucić zdjęcie, pewnie nie) pudełka z Wiedźminem mają na odwrocie screenshoty sprzed downgrade'u i z pierwszych trailerów. W tym momencie zastanawiam się, czy to nie jest po prostu nielegalne.

Nie wiemy jak gra wygląda z wszystkimi bajerami, ciężko tutaj oceniać legalność, pamiętajcie, Wiedźmin jeszcze nie wyszedł...

Do tego ciężko zauważyć jakieś szczegóły pierdolki na malutkich obrazkach z tyłu pudełka
 
Last edited:
Ciekawe jak bardzo podrasowane są poniższe screeny (downsampling z 4k?) bo podejrzanie ładnie to wygląda ;)
http://imgur.com/a/yR34k

Nie są podrasowane, to są screeny pojawiające się na oficjalnym profilu Facebookowym Wiedźmina prosto z gry. Jedyny który mi się nie podoba, to ten z sadzie w którym trawa wygląda dosłownie jak malowana pędzlem w paincie.
 
https://www.youtube.com/watch?v=hv0gJ8DpUd0
No bo pewnie na PC będzie jak na trailerach nie ;) sorki nie wierze w to i tyle, nie żebym nie chciał się mylić, nawet nie wiesz jak bardzo.
Wyjaśni mi ktoś, czemu użyli grafiki z reddit, w której ktoś po prostu bawił się paletą kolorów? http://www.reddit.com/r/witcher/comments/35ufdh/some_websites_have_been_criticizing_cd_projekt
Jednak muszę przyznać, że taka paleta kolorów, jak na tej grafice pasuje mi o wiele bardziej niż to jak wygląda sama gra.

Grafika faktycznie nie pokrywa się w 100% z marketingowymi materiałami, ale nie wiadomo czy można to składać na karb różnic mocy między high-endowymi pecetami a konsolami

Czy grafika w Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS4 (taką wersję udostępniono nam do testów) jednak rozczarowuje? Wręcz przeciwnie. Jest absolutnie fenomenalna
Z tym się mogę zgodzić, gra mimo downgradu wygląda świetnie.
i pod wieloma względami wyznacza nowe standardy.
Z tym już niestety nie. Gdyby gra wyglądała jak na materiałach z 2013 to tak, wyznaczałaby nowe standardy i mogłaby służyć jako benchmark do testowania nowych komputerów przez lata, a tak wygląda świetnie, nic poza tym.

Ta cała kłótnia naprawdę mnie śmieszy. Jak już napisałem, gra mimo downgradu wygląda naprawdę świetnie. Zaakceptujcie w końcu, że wszystkie wersje będą identyczne, z tym że PC dostanie bajery w postaci lepszych włosów i wyższej rozdzielczości. Liczy się sama gra, a grafika chociaż jest jej ważnym elementem, ma drugorzędne znaczenie.
 
Last edited:
to tzw. głębia ostrości, nie chce kłamać ale chyba była w ustawieniach z gameplaya IGN z Ultra PC Master Race.

Poza tym, to marketingowy screen podkręcony w Photoshopie na 100%, takiej głębi ostrości nie ma żadna gra, chyba jedyna jaką widziałem to Black Desert Online.

Mi także zdaje się, że na wcześniejszych screenach rozmycie dalszego planu to efekt dodany w photoshopie, strasznie dziwne to rozmycie ma krawędzie. Na mniejszej rozdzielczości tego tak nie widać, ale w oryginalnym rozmiarze strasznie niedokładne to rozmycie jest, zwłaszcza w okolicach Geralta.

Edit:
Widać to bardzo wyraźnie na tym screenie(polecam obejrzeć w oryginalnym rozmiarze):



Wokół Geralta znajduje się taki bufor, gdzie rozmycia po prostu nie ma. Może to wina złej implementacji tego rozmycia, a może grafik był za leniwy. Kto wie?
 
Last edited:
Physx i Hairworks to zabawki do obciążania karty. Ciekawi mnie jednak realny wpływ HBAO+ na grafikę. Są jakieś prezentację z wiedźmina jak ta opcja wygląda i czy jest mocno zasobożerna?
 
@introv3rt

Wystarczy spojrzeć kolego na drzewo po prawej stronie od flagi. Jego konar jest ostry, natomiast na tej samej płaszczyźnie liście oraz gałęzie już nie. To przeczy w tym momencie zasadzie działania głębi ostrości.
 
Top Bottom