Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Jejku, spokojnie. Będzie, jak będzie. Nic się nie martwcie, wyjdzie na pewno. Potwierdzone info ;)

Ach, już cieszę się na nowe tereny, włóczenie się po lesie wieczorową porą, potyczki z błędnymi rycerzami i dobrych, starych znajomych.
I całe mnóstwo nowej muzyki!

:pride2:
 
Last edited:
Widzisz jacy są dzisiaj niemili i zamknięci dla userów, nie dostali urlopu na ogrywanie Uncharted 4 i teraz trollują :troll:
 
@''-''MOORWEN''-''

W2 miał troszkę więcej (tak nieco ponad 40; W1 ponad prawie 50, a W3 z Sercem ponad 150 [bez niemal 130]) - przynajmniej w moim podejściu.

Zobaczymy jak będzie gdy dojdzie Wino.
 
90 questów na 30 godzin to tak w sam raz. Zakładam, że połowa to takie 10 minutowe pierdółki typu znajdź mi narzeczoną co ją zgubiłem w lesie za rogiem. Tak duży obszar jak Toussaint trzeba w końcu czymś zapełnić, nie? Raczej nei robiliby mapy wielkości Skellige żeby wstawić do niej 30 questów.

Wszystkie informacje wyglądają wiarygodnie, może tylko ta liczba 20 nowych potworów robi wrażenie. Ale pewnie to dotyczy też "odmian" czyli dajemy głównemu gatunkowi futerko innego koloru i już nowy potwór.
 
Last edited:
40 new points of interest. It also introduces a dynamic system, where interacting with an area's main POI affects adjacent points -- for example, killing enemies in their main hideout lowers their numbers in surrounding camps. Additionally, there will be 14,000 new lines of dialogue. New gear and monsters include over 30 new weapons, 100 individual pieces of armor, and more than 20 new monsters. No specifics were announced.

:what::surprise:
 
Moje ostatnie podejście do W2, zaliczając przy tym zdecydowaną większość questów, zakończyło się po około 24-25 godzinach. Za pierwszym razem nie więcej niż 35 godzin.
 
Jeśli to wszystko prawda to...
Ja już nie wysiadam z tego hype trainu, najwyżej się wykoleję.
 
Tylko jeszcze zauważ, że są 2 ścieżki, więc aby w całości przejść grę musisz dołożyć te 6-10h.
 
Mnie w sumie hype na wiedźmina opuścił jeszcze przed Sercami z Kamienia. Na razie Krew i Wino zapowiada się tak bez większej rewelacji. W moim przypadku to już tylko zwiastun zadecyduje o tym, czy się będę jarać, czy nie :p
 
Ja postaram się (standardowo - jak w przypadku Serca) zajawki nie obejrzeć, co by sobie nie popsuć, bo RED'zi potrafią spoilerować.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom