Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Ciśnienie rośnie.:youdontsay:

 
Uczyli mnie w szkole wzorów na obliczanie napięć, ciśnień i przepływów, ale było to dawno temu, więc już wszystko zdążyło wyparować. Być może któryś wzór nadałby się do zastosowania przy obliczeniach wartości hajpu. Pamiętam jednak, że gwałtowny spadek ciśnienia prowadzi do równie gwałtownego ochłodzenia.
 
Pamiętam jednak, że gwałtowny spadek ciśnienia prowadzi do równie gwałtownego ochłodzenia.

Albo ciągły wzrost ciśnienia doprowadzi do wybuchu (byle radości), bo już się niektórym chyba wytrzymałość by pomieścić taki hype kończy xD
 
No ja pamiętam ,ze ten gwałtowny spadek powoduje pogorszenie nastroju. Oby nie miał tu zastosowania.
Bogowie, co ja plotę... ;)
 
Last edited:
Trzeba Marcina postraszyć, jak nie wrzuci dziś nic to poszczujemy go Melisandre hehe, przy tej zagrywce z Sukkubem tez bym nic nie wstawiał ale jeśli miała by mnie miała napastować Melisandre od razu bym wstawił

 
W jednym z zagranicznych sklepów można już zamawiać preorder dodatku. Widnieje w nim również data premiery 30 maja ;) Czyli dzisiaj punkt 17:00 musi coś się pojawić :p
 
Co wy tacy niecierpliwi? To ostatnie dni kiedy możemy oczekiwać gry/dodatku o wiedźminie. Zagramy, skońcymy, i co? Nic już na nas nie czeka.. ;[
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom