Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

+
Nijak nie zrozumiem, co w tej sutuacji redzi odpierdzielili. Ze chca miec kontrole nad momentem premiery to zrozumiale, tylko po co w takim razie OSZUKIWALI GRACZY*, ze wersja pudelkowa jest DRM-Free?


I jeszcze wrzucaja kod do goga, ktorego duza czesc graczy pewnie z cala premedytacja sprzeda, bo nawet jesli jest to wbrew regulaminowi, to oni przeciez sie o zadne drm noe prosili.


Slowem: wtopa na dwoch frontach, wizerunkowym i finansowym. I w imie czego?

*mocne stwierdzenie, niestety, ale co tu innego napisać?
“I’d like to say it loud and clear: The PC version of The Witcher 3 will have absolutely no DRM from day 0. Zero. Zip. Nada. It doesn’t matter if you choose to buy it on GOG.com and support us directly or buy the game in box format, you’ll still get the 100% DRM-free experience. And this goes for the whole world.
“We’ve fiddled with DRM in the past (Oh boy! How young and naïve we were;)) and that’s enough. Lesson learned.”

Maciej Iwinski
 
Nijak nie zrozumiem, co w tej sutuacji redzi odpierdzielili. Ze chca miec kontrole nad momentem premiery to zrozumiale, tylko po co w takim razie OSZUKIWALI GRACZY*, ze wersja pudelkowa jest DRM-Free?
Przecież od początku było wiadomo, że w pudełku będzie dołączony kod do GOGa. Zresztą jest jasne wytłumaczenie dlaczego te zabezpieczenie zostało zastosowane. Więc nie rozumiem po co ten lament, zwłaszcza, że wrzucanie kodu na GOG, który nie byłby wymagany do odpalenia gry byłby czystą głupotą bo masa ludzi by takie kody posprzedawała za wyższą cenę (w końcu gry cyfrowe są droższe niż wersje pudełkowe).
 
Nijak nie zrozumiem, co w tej sutuacji redzi odpierdzielili. Ze chca miec kontrole nad momentem premiery to zrozumiale, tylko po co w takim razie OSZUKIWALI GRACZY*, ze wersja pudelkowa jest DRM-Free?


I jeszcze wrzucaja kod do goga, ktorego duza czesc graczy pewnie z cala premedytacja sprzeda, bo nawet jesli jest to wbrew regulaminowi, to oni przeciez sie o zadne drm noe prosili.


Slowem: wtopa na dwoch frontach, wizerunkowym i finansowym. I w imie czego?

*mocne stwierdzenie, niestety, ale co tu innego napisać?

Przecież od początku było wiadomo, że w pudełku będzie dołączony kod do GOGa. Zresztą jest jasne wytłumaczenie dlaczego te zabezpieczenie zostało zastosowane. Więc nie rozumiem po co ten lament, zwłaszcza, że wrzucanie kodu na GOG, który nie byłby wymagany do odpalenia gry byłby czystą głupotą bo masa ludzi by takie kody posprzedawała za wyższą cenę (w końcu gry cyfrowe są droższe niż wersje pudełkowe).
Kod do GOGa nie jest potrzebny do tego by uruchomić grę. Będzie potrzebny do ściągnięcia patchy i darmowych DLC i oczywiście zyskujemy cyfrową kopię zapasową gry. Także pozbywanie się swego kodu będzie zwykłą głupotą.

Tu @Marcin Momot wyjaśnia wszystko dokładnie :)

http://forums.cdprojektred.com/thre...ej-wersji-PC?p=1629584&viewfull=1#post1629584
 
Zresztą jest jasne wytłumaczenie dlaczego te zabezpieczenie zostało zastosowane. Więc nie rozumiem po co ten lament

O to, że kłamali, że wersja pudełkowa jest bez DRMa. Ja też rozumiem, po co jest takie zabezpieczenie i mógłbym je zaakceptować (zresztą z zasady i tak nie zamiawiam preorderów), ale CDP obiecywał coś innego.
 
O to, że kłamali, że wersja pudełkowa jest bez DRMa
Nie kłamali, bo DRMu nie ma. Nie ma żadnych zabezpieczeń, mechanizmów wbudowanych w grę. Po prostu w premierowym nakładzie brakuje paru plików, które trzeba dociągnąć. To nie jest zabezpieczenie antypirackie, tylko sposób na to, by każdy zagrał w tym samym czasie.
 
Paczkomaty Inpost - Wiedźmin 3

Czy już ktoś wie gdzie się mieszczą owe paczkomaty in post z wieśka?
 
@Azzar19
Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem o co ci chodzi. Gra będzie do odbioru w tym paczkomacie, który sobie wybierzesz zamawiając wysyłkę. Nie będzie żadnych "specjalnych", nowych paczkomatów, postawionych tylko z okazji premiery W3. Jeśli zaś pytasz o te paczkomaty, co będą miały grafikę reklamową z grę - takie, jakich zdjęcie wrzucono na CDP.PL na fb przedwczoraj, to oficjalna informacja jest tylko, żeby szukać na własną rękę. Pojawiły się ponoć "w kilku miastach w Polsce".
 
wiedźmin 3 dziki gon edycja kolekcjonerska

Witam, mam mały problem, miałem zamówiona grę w sklepie cdp.pl i zapomniałem ja opłacić i moje zamówienie zostało usunięte. Da się odzyskać jakoś grę? W sklepie cdp.pl produkt jest niedostępny, czyli gdzieś to pudełko z grą musi wylądować. Z góry dzięki za pomoc.
 
Przykro mi.. ale się nie da..To pudełko znalazło innego szczęśliwca.
Edit. Nie zaśmiecaj forum tematami jak juz odpowiedni temat do takich pytań jest stworzony.
 
@matmafan

Przed założeniem tematu skorzystaj z wyszukiwarki lub rozejrzyj się po forum.

Scalam.

---------- Zaktualizowano 12:24 ----------

Edit. Nie zaśmiecaj forum tematami jak juz odpowiedni temat do takich pytań jest stworzony.

Zamiast bawić się w moderatora, proszę korzystać z funkcji raportowania.
 
Ale jak mógł znaleźć nowego nabywcę skoro jest niedostępny w sklepie. Nie będzie czegoś takiego jak przy premierze wiedźmina 2? Kurde to wielka szkoda bo na allegro są po 600 zł a trzecią kolekcjonerke muszę mieć
 
Ale jak mógł znaleźć nowego nabywcę skoro jest niedostępny w sklepie. Nie będzie czegoś takiego jak przy premierze wiedźmina 2? Kurde to wielka szkoda bo na allegro są po 600 zł a trzecią kolekcjonerke muszę mieć

Było nie przespać. Miałeś dwa tygodnie czasu. Nowego nabywcę znalazła, bo EK nieopłacone do 27.04 zasiliły pulę rezerwową, z której powędrowały do osób, które się na listę rezerwową zapisały.
 
Cześć, mam pytanie dotyczące pośrednio kupowania Wieśka. Czy jest tu ktoś kto korzystał z mOkazji mBanku zamawiając w cdp.pl?

Pół godziny temu zamówiłam w cdp.pl Wieśka na PS4 ze steelbookiem, wybrałam PayU i później mtransfer. Zalogowałam się na swoje konto i zapłaciłam. Z tego co pamiętam, powinien mi przyjść sms potwierdzający ten 10% rabat, a tu nic. Miał ktoś podobny problem? Chyba będę musiała zadzwonić na ich infolinię...
 
@Sybelle_, korzystałem i dostałem SMSa. W sumie to się trochę zdziwiłem, bo nie śledzę wszystkich nowinek w banku i nawet nie wiedziałem że jest taka promocja.
 
Hm, a wybrałeś płatność przez PayU i później mtransfer, czy płaciłeś kartą może? Bo teraz jak czytam w internecie, to problemy są z tymi mokazjami.
 
Hej mam problem z moim zamówienie na kolekcjonerkę Wieśka, po tym jak go opłaciłem (oczywiście otrzymałem potwierdzenie w banku i na maila) na stronie cdp w dziale zamówienia widniało "czeka na premierę" w zakładce moja półka też widniał mój egzemplarz wieśka dziś patrzę a w dziale zamówienia piszę mi "oczekujący na płatność" . Miał ktoś już taki problem?
Pozdrawiam

Miałem to samo, w piątek pisałem maila do nich, dzisiaj o 14 dostałem odpowiedź

Status jest spowodowany chwilowym błędem panelu administracyjnego - proszę się nie obawiać, zamówienie jest opłacone i wkrótce otrzyma właściwy status.

Także czill
 
Top Bottom