Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Jeśli w czasie premiery W3 forum (i generalnie strona) będzie działać tak jak teraz, to drżyj Redanio...
 
No, serio, mają półtorej roku na zmianę "obsługi". Forum w sensie technicznym i supportowym jest w stanie wegetatywnym. Niektóre błędy nie zostały naprawione od chwili premiery...

Także "soon" ze startu forum nieco nam się rozwlekło w czasie.
 
socchi said:
kogo masz na myśli?

pytam wiedziony ciekawością, gdyż wierzę, ze masz jaja i nie rzucasz oszczerstw na wiatr, ukryty za niedopowiedzeniam i określeniami z niedookreśloną precyzyjnością

Otóż wiara Twa nie jest pozbawiona solidnych podstaw; jednakże, nawet gdybym posiadał cztery (miast standardowych dwóch) jaja i to każde o wadze 10 kg, to i tak nie mam sił czytać tego wątku od pierwszej strony i wymieniać z "nazwiska" wszystkich jakich mój post dotyczył. Ma on oczywiście charakter zbiorczy i stanowi swego rodzaju podsumowanie moich poprzednich wypowiedzi.
O żadnym niedookreśleniu, czy oszczerstwie mowy być nie może. Robię sobie oczywiście jaja (nomen omen) z utyskiwań - a to na złe miecze, a to brodę, włosy, talię itd., co w swej sumie sprowadza się do ... tego co umieściłem uprzednio.
 
nickstone said:
Otóż wiara Twa nie jest pozbawiona solidnych podstaw; jednakże, nawet gdybym posiadał cztery (miast standardowych dwóch) jaja i to każde o wadze 10 kg, to i tak nie mam sił czytać tego wątku od pierwszej strony i wymieniać z "nazwiska" wszystkich jakich mój post dotyczył. Ma on oczywiście charakter zbiorczy i stanowi swego rodzaju podsumowanie moich poprzednich wypowiedzi.
O żadnym niedookreśleniu, czy oszczerstwie mowy być nie może. Robię sobie oczywiście jaja (nomen omen) z utyskiwań - a to na złe miecze, a to brodę, włosy, talię itd., co w swej sumie sprowadza się do ... tego co umieściłem uprzednio.


rozumiem, innymi słowy, bezpodstawnie pieprzysz, nie potrafiąc niczym poprzeć swojej opinii.

daruj sobie następnym razem pisanie, jeśli nie masz o czym pisać, a jeśli masz gifa, którym chcesz się pochwalić - idź na kwejka, tam prawdopodobnie zanjdziesz poklask.

Ale bardzo proszę o zachowanie minimum przyzwoitości. Na pewno są w sieci miejsca, w których to zaklęcie z Twojej klawiatury działa, ale nie tutaj. A zasady bycia na forum są jasne i obejmują między innymi kulturę osobistą i nie obrażanie innych. Polecam lekturę Regulaminu.
zi3lona


przeczytałem regulamin, na podstawie którego punktu zwraca mi pani moderator uwagę? oraz w którym miejscu obraziłem inengo użytkownika?

• na www.thewitcher.com zakazane jest wszystko to, co zakazane jest przez polskie prawo; w szczególności posty:

- obrażające inne osoby i użytkowników www.thewitcher.com

• Każdy użytkownik zobowiązany jest do:
- zachowania kultury wypowiedzi,
- pisania na dany temat,

• Zakazane jest:

- wyśmiewanie się z pozostałych użytkowników, szeroko pojęte psucie zabawy innym,

- nadal nie wiem, w którym miejscu obraziłem innego użytkownika
- myślałem że słowo pieprzyć, jako tłumaczenie angielskiego FUCK, którym posłużył się nick stone, jest tutaj szeroko tolerowane - piszę to oczywiście wobec braku reakcji na post tego użytkownika
- również wobec braku reakcji na post użytkownika nick stone, uznałem, że jego zdanie, którego nie potrafił merytorycznie poprzeć, jest tematem samym w sobie

no i jak inaczej nazwać krytykowania (negatywnej) opinii innych użytkowników niż 'psucie zabawy' ?

pozdrawiam
 
nickstone said:
Broda talia, zbroja, twarz, miecze, itd.; wybaczcie, ale postawa niektórych forumowiczów ... (niech przemówi obraz)


Tak się z ciekawości zapytam. Tobie się wszystkie elementy zaprezentowane do tej pory podobają? Wygląd głównego bohatera, elementy gameplaya, grafika? wszystko jest cacy? Nie traktowałbym wszystkiego tak poważnie. Wiele rzeczy tutaj "krytykowanych" jest napisanych z przymróżeniem oka, ale skoro mamy forum to chyba nie szkodzi wymienić kilka uwag.
 
socchi said:
rozumiem, innymi słowy, bezpodstawnie pieprzysz, nie potrafiąc niczym poprzeć swojej opinii.

daruj sobie następnym razem pisanie, jeśli nie masz o czym pisać, a jeśli masz gifa, którym chcesz się pochwalić - idź na kwejka, tam prawdopodobnie zanjdziesz poklask.
Złagodź Waćpan - Cię proszę - nieco ton wypowiedzi. Twoja sygnatura świeci po oczach, a wbrew niej doszukujesz się sytuacji konfliktowych z innymi użytkownikami tego zacnego forum - mam na myśli Nicka Stone'a. Myślę, że wielu innych (w tym ja) również podziela jego zdanie. Spróbuj być, proszę, trochę bardziej tolerancyjny - przynajmniej w konfrontacji ze swoją własną historią i jej konsekwencjami, co tak bardzo próbujesz podkreślić w swojej sygnaturce.

Chciałem Ci to wysłać w PW, ale - niestety - albo masz pełną skrzynkę, albo z jakiegoś innego powodu jest to niemożliwe.
Przepraszam, jeśli zostało to odebrane jako ingerencja w uprawnienia moderatorów. Nie to było moją intencją (stąd ta próba wysłania PW).
 
socchi said:
rozumiem, innymi słowy, bezpodstawnie pieprzysz, nie potrafiąc niczym poprzeć swojej opinii.

daruj sobie następnym razem pisanie, jeśli nie masz o czym pisać, a jeśli masz gifa, którym chcesz się pochwalić - idź na kwejka, tam prawdopodobnie zanjdziesz poklask.

Coś zza tego pseudo basu pobrzmiewa falset.

socchi said:
Tak się z ciekawości zapytam. Tobie się wszystkie elementy zaprezentowane do tej pory podobają? Wygląd głównego bohatera, elementy gameplaya, grafika? wszystko jest cacy? Nie traktowałbym wszystkiego tak poważnie.

Odpowiedź jest twierdząca - tak zdecydowana większośc elementów bardzo mi się podoba.
A to, co mi się podoba znacznie mniej, to fakt, iż elementów tych zaprezentowano niewiele.

socchi said:
Wiele rzeczy tutaj "krytykowanych" jest napisanych z przymróżeniem oka, ale skoro mamy forum to chyba nie szkodzi wymienić kilka uwag.

A moja wypowiedź to niby nie jest z przymrużeniem ...
 
nickstone said:
Odpowiedź jest twierdząca - tak zdecydowana większośc elementów bardzo mi się podoba.
A to, co mi się podoba znacznie mniej, to fakt, iż elementów tych zaprezentowano niewiele.
A moja wypowiedź to niby nie jest z przymrużeniem ...

No to w takim razie pardon me, brother. Nie wyczułem tego przymrużenia, gdyż już przy kilku Twoich postach wydawało mi się, że jesteś bardzo poirytowany tym "narzekaniem" na byle co. Ale co ja tam wiem, nowy jestem, mylić się mogę :)

Wracając.. Czyli obecny Geralt wygląda jak baba
 
Nick Stone (swoją drogą skąd wział się ten nick - kojarzy mi się bohater z książek Andy McNabba), jak uważasz, że Geralt wygląda fajnie itd, to to napisz, a nie atakuj innych forumowiczów tylko dlatego, że wyrażają swoje zdanie.

Przy okazji, pytanie dla moderatorów. Z czystej ciekawości. Zauważyłem, że zwracacie uwagę za słownictwo używane na tym forum, co do zasady moderujecie przekleństwa (choć nie zawsze). I dobrze, ale powiedzcie mi jak to jest, że napisanie w poście łagodnego przekleństwa jest be, a załączenie gifu zawierającego nawet gorsze słowa jest już ok.
 
poza strojem sado-maso bawi mnie pyzata buzia

papcio tak intensywnie sobie w nilfgaardzie poczyna, że aż polików nabrał? nic tylko dać go do reklamy wędlin
 
Mnie tylko ciekawi, jakimi wytycznymi kieruja sie redzi, ze za kazdym razem uwazaja za stosowne zmienic facjate Geraltowi. Jaki jest tego powod, co zlego bylo w pierwszej lub drugiej wersji? Zmiana dla samej zmiany, by graficy mieli co robic? Dobrze, ze nie bedzie czesci czwartej, gdyz zapewne bylaby geba w wersji nowej i lepszej.
 
@raison mysle ze zmiana twarzy w w2 byla spowodowana tym ze na nowym silniku twarz z w1 wygladala slabo pod wzgledem detali, i trzeba bylo nowa robic, zrobiono pierwsza wersje ktora sie nie spodobala graczom, potem zrobiono wersje finalna w2, a teraz ta z w3 przypomina bardziej ta twarz z w1(ktora mnie osobiscie bardziej przypadla do gustu)
 
Ciekawe, dla mnie Geralt z czesci pierwszej i ten z nowego trailera to dwie rozne osoby. Calkiem inne usta, nos, oczodoly, kosci policzkowe. Porownaj trailery. Temu z trojki juz zdecydowanie blizej do wersji z czesci drugiej.
Pamietam nawet, ze ktoras z pan moderatorek nie widziala zadnej roznicy.
 
byl kiedys plakat z wiedzminem trzymajacym zakrwawiony hak na trofea, porownaj sobie ta twarz z ta z okladki edge. Twarz w grze w3 nie jest wierna replika 1:1 twarzy z w1, ale szczeka, rysy twarzy i proporcje przypominaja te z w1, mysle ze to ewolucja tej twarzy, graficznie z wiadomych wzgledow przypomina ta z w2, ale rysy i budowa twarzy zdaja sie byc zainspirowane w1
 
Swooneb said:
byl kiedys plakat z wiedzminem trzymajacym zakrwawiony hak na trofea, porownaj sobie ta twarz z ta z okladki edge. Twarz w grze w3 nie jest wierna replika 1:1 twarzy z w1, ale szczeka, rysy twarzy i proporcje przypominaja te z w1, mysle ze to ewolucja tej twarzy, graficznie z wiadomych wzgledow przypomina ta z w2, ale rysy i budowa twarzy zdaja sie byc zainspirowane w1

Ale ludzie rozróżniajcie co robiło PI, a RED.
 
Top Bottom