Wiedźmin - ponad 600.000 sprzedanych egzemplarzy!

+
Przyznam szczerze, że czuję sie trochę "oszukany" :( Po zapowiedziach spodziewałem się czegoś większego niż "tylko" dwóch dodatkowych scenariuszy :(
 
Najważniejszą atrakcją będą w niej z całą pewnością dwie zupełnie nowe, jak to zostało ujęte przez pracowników CDP „przygody”. Rozszerzą one kampanię o kilka godzin zabawy. Pierwsza z przygód to „Cena neutralności”, w której najprawdopodobniej zobaczymy młodego Geralta. Wydarzenia w tej części gry rozgrywają się przed historią, którą poznaliśmy w książkach Sapkowskiego. Drugi „scenariusz” to „Efekt uboczny”. Będziemy w nim świadkiem przygód Jaskra w Wyzimie. Więcej na ich temat niestety nie powiedziano. Dodać możemy jedynie, że Rozszerzona Edycja Wiedźmina zaskoczy nas także drobiazgami takimi jak poprawiony panel alchemii, ulepszona animacja postaci – poprawiona mimika twarzy czy ulepszone dialogi.
http://www.valhalla.pl/news8265-CD-Projekt---Wiedzminie-co-dalej.html
 
Wallace said:
Przyznam szczerze, że czuję sie trochę "oszukany" :( Po zapowiedziach spodziewałem się czegoś większego niż "tylko" dwóch dodatkowych scenariuszy :(
A ja nie, oczywiście jeśli pod słowem "scenariusz" kryje się CAŁY AKT, długi, z nowymi lokacjami i ciekawymi pannami do kolekcji kart
 
Adam93 said:
A ja nie, oczywiście jeśli pod słowem "scenariusz" kryje się CAŁY AKT, długi, z nowymi lokacjami i ciekawymi pannami do kolekcji kart
Najważniejszą atrakcją będą w niej z całą pewnością dwie zupełnie nowe, jak to zostało ujęte przez pracowników CDP „przygody”. Rozszerzą one kampanię o kilka godzin zabawy. Pierwsza z przygód to „Cena neutralności”, w której najprawdopodobniej zobaczymy młodego Geralta. Wydarzenia w tej części gry rozgrywają się przed historią, którą poznaliśmy w książkach Sapkowskiego. Drugi „scenariusz” to „Efekt uboczny”. Będziemy w nim świadkiem przygód Jaskra w Wyzimie. Więcej na ich temat niestety nie powiedziano. Dodać możemy jedynie, że Rozszerzona Edycja Wiedźmina zaskoczy nas także drobiazgami takimi jak poprawiony panel alchemii, ulepszona animacja postaci – poprawiona mimika twarzy czy ulepszone dialogi.
Zobaczymy co z tego wyniknie :) Jeśli faktycznie gra ma wydłużyć swoją żywotność o kilka godzin to moja "rozpacz" nie jest już taka wielka :p Mam też nadzieję, ze nie będę musiał kupować rozszerzonej wersji, żeby zobaczyć poprawiony panel alchemii, ulepszoną animacja postaci – poprawiona mimika twarzy czy ulepszone dialogi i wyjdzie jakiś patch który to wszytko poprawi również osobą które kupiły "wczesną" wersie gry :)
 
Wallace said:
Mam też nadzieję, ze nie będę musiał kupować rozszerzonej wersji, żeby zobaczyć poprawiony panel alchemii, ulepszoną animacja postaci – poprawiona mimika twarzy czy ulepszone dialogi i wyjdzie jakiś patch który to wszytko poprawi również osobą które kupiły "wczesną" wersie gry :)
Z tego co wyczytałem na gry-online.pl wszystkie bonusy z edycji specjalnej będą do pobrania dla tych graczy, którzy już kupili Wiedźmina.
 
I tak jestem mile zaskoczony , po RED'ach można było sie spodziewać jakiegoś małego bajerka.Ale 16 maja ? Pewnie jeszcze przełożą na wakacje.
 
Mam nadzieję, że ten 16 maja, to nie jest zarazem data wydania Dinjego - to by zdecydowanie nie było "soon" :p
 
Elwer said:
Taramelion, czy ja napisałem, żebyś nie mówił co Cię boli? Z twojego poprzedniego posta wnioskuję, iż masz dość czytania informacji, że Wiedźmin zdobył nagrodę taką, a taką. Tak więc mówię, że wcale nie musisz ich czytać, jeśli ich nie lubisz. 18 lutego ma odbyć się konferencja prasowa, na której zostanie podane wiele nowinek. Zostało to powiedziane raz i chyba nie ma potrzeby powtarzać tego w każdym newsie. :pEdytor będzie wkrótce, prace nad wersją, która ma zostać oddana nam do użytku jeszcze trwają. Co jeszcze Redzi maja na ten temat powiedzieć? Troszkę cierpliwości ;pNie wiem też, co w moim poście było takiego, że stwierdziłeś, iż się Ciebie czepiam? Na forum, community powinno ze sobą dyskutować-nie mogę zrobić tego bez odniesienia się do czyjegoś posta. Nie atakuje Cię. Chcę Ci tylko zwrócić uwagę, że newsy o nagrodach będą, a oburzanie się, że jest ich tak dużo jest bezcelowe i IMO śmieszne. ;)Jestem na forum już kawałek czasu, gdyż m.in. lubię czytać opinie innych. Nie rozumiem tez co do mojego poprzedniego posta ma sformułowanie "A jeśli nie chcesz ich czytać - nikt Cie nie zmusza... Cheesy" którym fragmentem mojego posta dałem Ci do zrozumienia, że nie mozesz wyrażać swojej opinii, gdyż jest odrębna od mojej? ;)
Trochę sie chciałem poprzekomarzać. :)
Taramelion, czy ja napisałem, żebyś nie mówił co Cię boli?
- A czy ja napisałem, że ty napisałeś, żebym nie mówił co mnie boli? :D
 
Firnomir said:
Umiesz czytać? Dżin będzie 14 marca.
Gdy pisałem ten post nie było jeszcze oficjalnego info ze strony CD Projekt (i właściwie była znana tylko jedna data - majowa, nikt o marcu nie pisał), tak więc odwrócę pytanie - umiesz czytać? spójrz na dokładną datę wysłania posta.
 
Top Bottom