Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

+
Status
Not open for further replies.
Naprawdę świetny patent z tymi gratulacjami. Zawsze to miło usłyszeć od przeciwnika 'dobra gra' nawet jeśli się totalnie zlamiło, a dodatkowo dostajemy jeszcze drobną nagrodę. Dzięki temu nawet jak ktoś ciągle przegrywa to i tak coś tam z czasem uzbiera o ile tylko nie będzie trafiał na zadufanych w sobie buców, którym się nie chce kliknąć GG :p
 
Wrażenia super! Wbiłem 3 poziom i połowę 4, ja do tej pory nie przegrałem ani jednej partii. Ogólnie potwory nadal odrobinę za silne. Chyba ze 3 razy miałem bug'a, że jaskółka po prostu nie dodała siły jednostce, a oprócz tego MEGA!
 

Oglądałem sobie Live, właśnie z początków bety. Koleś na prawdę gra bardzo dobrze, bo prawie wszystko wygrał. I pokazał wszystko, co trzeba, więc jeśli ktoś się nie dostał do BETY, albo tak jak ja czka jeszcze na kod, to polecam :D
 
Naprawdę świetny patent z tymi gratulacjami. Zawsze to miło usłyszeć od przeciwnika 'dobra gra' nawet jeśli się totalnie zlamiło, a dodatkowo dostajemy jeszcze drobną nagrodę.
Fakt, chociaż myślę, że bardziej szczere byłoby pogratulowanie przez zwykły czat :p A tak to podejrzewam że zawsze każdy będzie klikał z automatu to GG, a jak nie kliknie to wyjdzie na buraka :v
 
Gra się naprawdę super :D Jestem ciekaw ile kart będzie miało animację bo chyba tylko karta Gerwanta u mnie takową miała (oczywiście z tych kart co posiadałem grając głównie potworami). Graficznie również gra jest miła dla oka :)
 
Wydaje mi się, że zaobserwowałem błąd w grze, a nie znalazłem, żadnego otwartego tematu, który tego dotyczy.

Podczas gry na moim stole znajdowały się dwie karty Jeździec Dzikiego Gonu.
W następnej turze użyłem karty Grom na jednym z jeźdźców, nastąpiła animacja, siła kart się nie zmieniła, karta poleciała na cmentarz i tura się zakończyła.
Z tego co da się wyczytać w opisie karty Grom, siła obu jeźdźców powinna zostać zwiększona o 4.
To samo czasami dzieje się z kartą Jaskółka, animacja następuje, brak efektu na karcie.

Dodatkowo zauważyłem, że Kapłanka Freyi czasami wskrzesza jednostki na pole naszego przeciwnika, a z opisu moim zdaniem wynika, że ta jednostka powinna zostać wskrzeszona na naszą korzyść.

Podobna rzecz się ma z kartą Nobilitacja mój przeciwnik miał na stole dwie karty Balista użył na jednej z nich Nobilitacji, tak samo jak w przypadku karty Grom nic się nie stało, karty nie stały się złote.

Kolejna rzecz, karta Wojownik Dzikiego Gonu pomimo zabicia jednostki przeciwnika nie uzyskała zwiększonej siły.

Zdobywanie poziomu(chodzi mi o drogę do 4 poziomu) pierwsza nagroda nie została odkryta po jej zdobyciu(pozostał znak zapytania) nie wiem czy nagroda została przyznana(w tym momencie pasek doświadczenia idzie dalej znak zapytania zniknął).

Kolejna nagroda wraz ze zdobyciem doświadczenia również nie została odkryta.
 
Last edited:
Pograłem chwile i oczywiście zmiany na plus względem poprzednich buildów. Mam zamiar w to pograć głównie dla zrobienia wszystkich acziwów i fabuły, ale nie wiem czy ladderowanie będzie dawało tyle radości.

Są jakieś gadżety za wyfarmienie lvla w becie?
 
Ktoś się orientuje, czy jeszcze są klucze rozsyłane? sto lat temu się zapisałem i miałoby się okazać, że dla mnie się żaden kod nie znajdzie?:/
Parę dni temu rozsyłano mejle z informacją że zapisy ciągle otwarte, żeby kolegą przekazywać itp więc wnioskuję, że cały czas będą nowe kody do rozdania...

edit.
ok, na FB twórcy napisali, że wszyscy dostaną kody. Dobra wiadomość, wystarczy się uzbroić w cierpliwość
 
Last edited:
Bardzo mnie jednak martwi aspekt pay2win.
Właśnie oglądam stream kolesia, który kupił 120 beczek i steamrolluje wszystkich po kolei bez wyjątku. Jeździ po nich jak nietrzeźwy kierowca po Sopockim molo.
Trochę to słabo wygląda.
 
Mam pytanie, czy tylko u mnie karty w kolekcji są po prostu NIEOSTRE? I przy przeglądzie miniatur, i w podglądzie pojedyńczych arty są rozmazane, brakuje ostrości. A podczas rozgrywki ewidentnie nie ma tego problemu...
 
Bardzo mnie jednak martwi aspekt pay2win.
Właśnie oglądam stream kolesia, który kupił 120 beczek i steamrolluje wszystkich po kolei bez wyjątku. Jeździ po nich jak nietrzeźwy kierowca po Sopockim molo.
Trochę to słabo wygląda.

Noxious? Taa...
Ale nawet po zakupie 120 beczek nie miał on nawet odpowiednich kart żeby złożyć 1 pełny deck tak jak on by chciał bez spalenia 'nie niepotrzebnych' kart.
Stosunek kart legendarnych i epickich do rzadkich i normalnych jest prawie 1 do 1, w dodatku karty legendarne wydają się być za mocne.

Ale to dopiero 1 dzień bety. Podejżewam, że tak czy siak to wszystko jeszcze ulegnie zmianom.
 
A tak to podejrzewam że zawsze każdy będzie klikał z automatu to GG, a jak nie kliknie to wyjdzie na buraka :v

Parę razy trafiłem na takich co nie klikali :p

Bardzo mnie jednak martwi aspekt pay2win.

Jak w każdej karciane, nikt ci nowych kart za darmo nie da. Możesz jednak kupować beczki za złoto, będzie to trwało dłużej, ale jest wykonalne. Poza tym, posiadanie lepszych kart nie gwarantuje od razu wygranej, bo trzeba jeszcze złożyć talię, która działa i dobrze operować kartami. Jeśli jednak ktoś myślał że na startowych taliach zostanie mistrzem świata to niech myśli dalej :p
 
Jak w każdej karciane, nikt ci nowych kart za darmo nie da. Możesz jednak kupować beczki za złoto, będzie to trwało dłużej, ale jest wykonalne. Poza tym, posiadanie lepszych kart nie gwarantuje od razu wygranej, bo trzeba jeszcze złożyć talię, która działa i dobrze operować kartami. Jeśli jednak ktoś myślał że na startowych taliach zostanie mistrzem świata to niech myśli dalej

Dokładnie. Zdarzyło mi się grać z przeciwnikiem którt własnie i Leszego i Caranthira we mnie ciskał ale nie uchroniło go to od porażki z moimi potworkami, które leciały tylko w podstawowym składzie. Także karty to jedno ale sklill musi być! :D
 
Last edited:
Wczoraj ukończyłem tutorial i udało mi się zagrać 2 pojedynki - pierwsze wrażenia bardzo dobre.
Gra która zajmie mi pół godzinki dziennie między pracą a rodziną :) i co najważniejsze już dawno nie czułem ochoty , żeby w cokolwiek pograć , a w Gwinta ochota jest :)
 
Pierwsze wrażenia wspaniałe! :) Tylko pay2win powoduje lekki niesmak ... Rozumiem, z czegoś żyć trzeba, jednak według mnie taki system niepotrzebnie psuje świetną grę. Płatne DLC, kampanie czy specjalne kolekcje kart byłyby lepszą opcją.

A tak na marginesie, czy postępy w becie zostaną uwzględnione także w końcowej wersji gry? :)
 
@szemrany, były już o to pytania. Jeśli nastąpi reset kont to każdy kto kupił beczki dostanie stosowną rekompensatę.

@Cat.from.Pluto, ale gdzie ty masz P2W? Każda karcianka kolekcjonerska opiera się na zbieraniu kart, chciałeś je dostawać za darmo? Nikt jednak nie każe płacić prawdziwą walutą, beczki można kupić za złoto zarobione w grze. No i jak już pisałem, posiadanie rzadszych kart nie gwarantuje od razu sukcesów.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom