Zapraszamy na “This Week in GWENT!”

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Zapraszamy na “This Week in GWENT!”



“This Week in GWENT” czyli “W tym tygodniu w GWINCIE” to nowy format, w którym opowiadamy Wam o najważniejszych wydarzeniach danego tygodnia. I to wszystko w 90 sekund!



Podobało się? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii!
 
Last edited:
Jeśli chodzi o formę jest przyjazna i powinna mieć wzięcie ze względu na czas trwania.
Co do treści. Moim zdaniem, dla osób, które śledzą Gwinta większość tych newsów jest znana. Dla osób, które się mniej interesują jest hmm... mało istotna.
Chyba najbardziej trafi do ludzi, którzy chcieliby być w miarę na bieżąco, ale zwyczajnie mają za mało czasu. Osobiście chętniej widziałbym, z zachowaniem formatu krótkiej migawki, jakiś meta raporty oparte o Wasze statystyki :p
 
Mnie osobiście bardziej interesowałyby liczby. :) Popularność danych frakcji / kart, częstotliwość poddawania gry (np. przeciwko jakiej frakcji najczęściej), jaka frakcja jest najpopularniejsza w różnych rejonach świata. itp. :)

Takie podsumowanie chętnie bym zobaczył w przyszłych wydaniach. :)
 
Pomysł może i ok...ale szczerze? Jakoś nie widzę tego jako regularny, cotygodniowy program. Dlaczego? Bo nie w każdym tygodniu się coś dzieje nowego. Chyba że planujecie w każdym tygodniu jakieś nowe wydarzenia wtenczas OK. Tylko że znając gwinta dobrze, bo gram od samego początku zamkniętej bety, tak nie było. Zazwyczaj mamy coś ciekawego, potem jest kilka tygodni cisza i znowu jakieś info, turnieje itp. Nie braknie Wam kontentu na spokojniejsze tygodnie?
 
Last edited:
Popieram przedmówcę. Filmik wyszedł fajnie i cykl powinien być kontynuowany, ale myślę, że przynajmniej obecnie na cotygodniowe ciekawe newsy nie mamy szans.

Spójrzmy prawdzie w oczy, prawie 2 miesiące zajmie wam wprowadzenie balansu do talii Scoia'tael, sprawy kluczowej, która obecnie zabija graczom przyjemność grania, a co dopiero kilka ciekawych zmian tygodniowo by zapełnić 90 sekund materiału.
 

Wikli

Forum regular
Również zgadzam się z burza1982 . Lepiej po prostu byłoby stworzyć serię "news of Gwent", w której poruszane byłyby ostatnie wydarzenia, gdyby faktycznie działo się coś ciekawego i omawiane byłyby dalsze plany nad grą.
Chyba, że już testowaliście to przez jakiś czas i zawsze mieliście coś ciekawego do powiedzenia. Wtedy zwracam honor ;)
 
"Podobało się? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii!"

Yyyy... nie bardzo. Część podanych wiadomości można było wcześniej znaleźć; chociażby na tym forum. Zatem jest to w połowie powtórzenie z tej strony. Dla osób, którzy śledzą 'gwentdb', a podejrzewam, że mnóstwo graczy korzysta z gotowych talii, poradników itd. - również powtórzone informacje. Osobiście nie interesuje mnie to, gdzie gra jakieś "złote dziecko" czy inni "złote osoby", gdyż w żaden sposób nie wpływa to na moją grę czy inwestycję czasu w poprawę jakości gry. Zatem chętnie widziałbym materiały, których sam nie znajdę/nie przygotuję, bo będzie to/jest to czasochłonne. Aczkolwiek rozumiem, że: "'W tym tygodniu w GWINCIE' to nowy format, w którym opowiadamy Wam o najważniejszych wydarzeniach danego tygodnia." Stąd większość powtórzonych informacji.

Pytanie; jeżeli jest zachwalane, że całość zmieści się w 90 sekund, to co w przypadku, gdy w danym tygodniu będzie kilkanaście wartych odnotowania wydarzeń? Trzeba będzie pominąć kilka, gdyż o wszystkich nie będzie można wspomnieć w 90 sekund? Dlatego jakoś to do mnie nie przemawia. Oczywiście zawsze można upchnąć coś z każdego tygodnia w 90 sekund, ale... nie przekonuje mnie to.
Mimo wszystko zobaczę jak to się rozwinie.
 
Top Bottom